صفحه 69 از 84 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

آقا امیر حسین عذر میخوام سوالات زیاد شد، من کپی روزنامه رسمی شرکت رو گرفتم که آخرین تغییرات توش هست و نشون میده که کسی که سوابق رو امضا میکنه، مدیر عامل و عضو هیات مدیره است. منتها این یه کپی هست که نمیدونم کانادا ترجمه بشه اعتباری داره یا خیر. میشه یکم راهنمایی کنید؟ آیا همین مدرک کافیه یا مثلا یه قرارداد یا تفاهم نامه انگلیسی که اسم مدیر عامل توش هست و یه شرکت خارجی امضا کرده رو بیارم؟

سلام دوستان
    بنده شش ماه پیش سابقه کارمو مطابق با سابقه کاری که تو همین فروم دوستان گفته بودن تهیه کردم و دادام انتاریو ترید کالج . بعد 5 ماه از استرلینگ بکراند چک ایمیل اومد و خواستن ی فرم مشخصات و تاریخ شروع و پایان کارم و شماره تماس کارفرما پر کنم که البته من شماره کارفرمارو اشتباه وارد کردم که بعدش اصلاح کردم اما نامه سابقه کارمو سابمیت نکردم (در واقع جایی نبود که سابمیت کنم )بعد دو هفته از انتاریو ترید کالج واسم ایمیل اومد که سایقه کار شما قبول نیست . و اصلا هم به کارفرما ایمیل و زنگ نزده بودن . الانم زنگ زدم گفت باید دوباره اپلای کنی
    خواستم بدونم از شما هم همین فرم را خواستن پر کنید و همچنین رزومه هم خواستن و اینکه شما چه مدارکی دادین که قبول کردن
    ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed19200 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده شش ماه پیش سابقه کارمو مطابق با سابقه کاری که تو همین فروم دوستان گفته بودن تهیه کردم و دادام انتاریو ترید کالج . بعد 5 ماه از استرلینگ بکراند چک ایمیل اومد و خواستن ی فرم مشخصات و تاریخ شروع و پایان کارم و شماره تماس کارفرما پر کنم که البته من شماره کارفرمارو اشتباه وارد کردم که بعدش اصلاح کردم اما نامه سابقه کارمو سابمیت نکردم (در واقع جایی نبود که سابمیت کنم )بعد دو هفته از انتاریو ترید کالج واسم ایمیل اومد که سایقه کار شما قبول نیست . و اصلا هم به کارفرما ایمیل و زنگ نزده بودن . الانم زنگ زدم گفت باید دوباره اپلای کنی
    خواستم بدونم از شما هم همین فرم را خواستن پر کنید و همچنین رزومه هم خواستن و اینکه شما چه مدارکی دادین که قبول کردن
    ممنونم از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    جدیدا بسیار بسیار سخت گیری میکنن . یه فرم جدید اومده برا اپلای که 100 تا اسکیل در اون قرار داره و شما بایستی حداقل 80 تا از اونها رو تیک بزنین و گرنه رد میشین . تازه بعدا که 80 تا رو زدید تماس میگیرن به رفرنس ها و سوال پیچ میکنن که دقیقا هر آیتم رو روشن کنن که شما انجام میدادید یا خیر . خیلی دقت کنین تو اپلای کردن و همچنین با رفرنس ها هماهنگ باشید .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

آیا در کانادا و آمریکا افراد تعمیرکار الکترونیک (مثلا موبایل و لپتاپ و لوازم خانگی و ... کلا هر نوع بورد الکترونیکی) میتونن مستقل کار کنن و مثل ایران مغازه بزنن؟ کسی اطلاعاتی داره چجوری باید کار کرد؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    آیا در کانادا و آمریکا افراد تعمیرکار الکترونیک (مثلا موبایل و لپتاپ و لوازم خانگی و ... کلا هر نوع بورد الکترونیکی) میتونن مستقل کار کنن و مثل ایران مغازه بزنن؟ کسی اطلاعاتی داره چجوری باید کار کرد؟
    بله تو مونترال مغازه های تعمیرات هست ، البته کنارش فروش هم دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام . مدرک شما مهم نیست . تجربه مهمه .نامه سوابق کاری خیلی مهمه . همون دیپلم هنرستان رو هم ترجمه کنین بیارید قبول میکنن . من خودم لیسانس برق هستم . 8 سال هم تجربه برق ساختمان و صنعتی دارم .
    سلام به شما دوست عزیز
    من دیپلم برق صنعتی و ساختمان دارم همچنین مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات تلفن همراه ، برق ساختمان ، برق صنعتی و تعمیر لوازم خانگی هم دارم . به نظر شما همشونو ترجمه کنم بیارم .
    از نظر تجربی هم باید عرض کنم برق صنعتی زیاد کار نکردم و تقریبا یادم رفته ولی برق ساختمان کار کردم همینطور تعمیر موبایل و الان هم در حال حاضر مشغول به کار تعمیر لوازم خانگی هستم مثل جاروبرق و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی

Junior Member

آقا این فرم جدید خیلی گسترده است از شیر مرغ تا ... توش اومده! من کلا توی 13 سالی که یه شرکت کار میکردم یه نفر هست که میتونه تا حدی شرح کارم رو توضیح بده اونم به این ریزی نمیدونه! راهنمایی کنید چه کنم؟ دارم یه ماه دیگه میام کانادا اگر راهنمایی کنید در خصوص سوابق که ایا باید همه اینا رو توش بیاریم یا مطابق همون فایل قبلی بنویسیم ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
    آقا این فرم جدید خیلی گسترده است از شیر مرغ تا ... توش اومده! من کلا توی 13 سالی که یه شرکت کار میکردم یه نفر هست که میتونه تا حدی شرح کارم رو توضیح بده اونم به این ریزی نمیدونه! راهنمایی کنید چه کنم؟ دارم یه ماه دیگه میام کانادا اگر راهنمایی کنید در خصوص سوابق که ایا باید همه اینا رو توش بیاریم یا مطابق همون فایل قبلی بنویسیم ممنون میشم.

نامه سابقه کار مثل سابق هست . منتهی حتما بایستی این فرم رو هم تکمیل کنین و بفرستید . 80 اسکیل رو ختما بایستی تیک زده باشید . شماره رفرنس رو همون دوستتون بدید و ختما یه کپی از اسکیل ها رو بهشون بدید و شرح بدید که بعدا مشکل پیش نیاد

با سلام خدمت همه دوستان
    من در حال امده کردن متن سابقه کار برق صنعتی هستم.اون نمونه سابقه کاری شما فرستادید مربوط به برق ساختمانه.اگر امکانش هست یک نمونه از سابقه کار برق صنعتی هم پیوست کنید.
    با تشکر از همه دوستان و امیر حسین عزیز

Junior Member

دوستانی که مدارک تحویل دادن میشه راهنمایی کنند که آیا مدارکی که صلاحیت شرکتی که توش سابقه دارید رو ایران ترجمه کردند یا کانادا؟ منظورم اینه ترجمه ایران رو با مهر فقط دارالترجمه میپذیرند؟
    من برای اثبات واقعی بودن سابقه کار، سوابق بیمه تامین اجتماعی، آخرین روزنامه رسمی شرکت، گواهینامه صلاحیت پیمانکاری و برخی از گواهینامه های ISO و ... رو گرفتم ولی هنوز ترجمه نکردم. البته ترجمه قدیمی از همین مدارک که زمان مهاجرت تحویل دادم رو دارم. اگه راهنمایی کنید سپاسگذار میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)