صفحه 76 از 84 نخستنخست ... 2666676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی الکترونیک آزاد قزوین

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

سلام
    شما اول از همه یه سر به سایت Ontario college of trades بزنید و مدارکی رو که خواستن رو آماده و فرمهای لازمه رو پرینت کرده و پر میکنید تا مجبور نشید دوبار برید. بعد به دفترشون تو Bay st تشریف میبرید (فکر کنم شماره 655 باشه). اونجا مدارکو داده و هزینه ها رو پرداخت میکنید و درانتها شماره عضویت دریافت میکنید که بعدا این میشه شماره شناسایی شما. این در مورد روند اقدام برای بازگشایی پرونده بود.
    در مورد اون جدول، کارفرمای شما زحمت میکشن و 85 تا 90 درصد جدولی که مهارتهای شما رو نشون میده و کالج براشون ایمیل کرده رو تیک میزنه و امضا میکنه. البته این تیکه اش رو مطمئن نیستم ولی بعضی از دوستان بودن که این جدول رو پرینت گرفتن و دادن به کارفرماشون که براشون تیک بزنه و امضا کنه و با همون مدارک اولیه بردن دادن به کالج(اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن)
    فقط از کارفرماتون مطمئن باشید چون صد در صد بهشون زنگ میزنن و انگلیسی هم صحبت میکنن تا شما رو verify کنن. بعد از 4 تا 8 هفته (بستگی به شلوغ بودن سرشون داره) جواب رو برا شما پست میکنن. البته متونین زنگ بزنین و زودتر از رسیدن نامه از نتیجه با خبر بشید. اگه ایشالا جواب مثبت بود، اونوقت باید برا امتحان آماده بشید که با مراجعه به پستای قبلی میتونید کلی رفرنس رایگان برا مطالعه دریافت کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسختون.
    من منتظر راهنمایی دوستان بودم ولی دیدم کسی راهنمایی نکرد با آقا امیر حسین ارتباط برقرار کردم و ۵ شنبه گذشته رفتم کالج آو ترید و مراحل رو انجام دادم.

Junior Member

دوستان اين فايل ها رو من هر چي دانلود ميزنم ارور ميده و نميشه دانلود بزنم. چه كار بايد بكنم؟
    http://www.parsgig.com/amirho3einap

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliez نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسختون.
    من منتظر راهنمایی دوستان بودم ولی دیدم کسی راهنمایی نکرد با آقا امیر حسین ارتباط برقرار کردم و ۵ شنبه گذشته رفتم کالج آو ترید و مراحل رو انجام دادم.

از اونجايي كه مراحل ممكنه نسبت به چند سال گذشته تغيير كرده باشه. ميشه حالا كه از اقاي اميرحسين سوال كرديد و خودتون مراجعه كرديد برامون بنويسيد نتيجه رو.
    تشكر دوست گرامي

Junior Member

دوستان ما تا 4 ماه ديگه عازم تورنتو هستيم. همسرم حدود 8-9 سال سابقه كار داره كه نصفش در زمينه برق ساختمان و مهندس اجرائيات و نقشه كشي برق بوده و نصف ديگش در زمينه ابزار دقيق و برق صنعتي بوده كارش. نامه سوابق داريم ولي متاسفانه يكي از اون جاهايي كه كار ميكرده منحل شده، روزنامه رسمي مربوط به اون زمان رو بزارم اوكي هست؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط chadovick نمایش پست ها
    دوستان ما تا 4 ماه ديگه عازم تورنتو هستيم. همسرم حدود 8-9 سال سابقه كار داره كه نصفش در زمينه برق ساختمان و مهندس اجرائيات و نقشه كشي برق بوده و نصف ديگش در زمينه ابزار دقيق و برق صنعتي بوده كارش. نامه سوابق داريم ولي متاسفانه يكي از اون جاهايي كه كار ميكرده منحل شده، روزنامه رسمي مربوط به اون زمان رو بزارم اوكي هست؟
    برای چه موردی؟ پیدا کردن کار یا پرونده مهاجرت؟
    PR : NOV 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    برای چه موردی؟ پیدا کردن کار یا پرونده مهاجرت؟
    برای شرکت در امتحان لایسنس 309 . طبق پست هایی که خوندم نوشته شده بود که ممکنه بخوان تماس بگیرن با سرپرست. چون شرکت منحل شده چه کار باید بکنیم به نظرتون؟ اگهی انحلال شرکت هم دقیقا چاپ شده توی روزنامه رسمی

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    دوستان سلام
    فراخوان دوره PLC AB (الن بردلی) در تهران
    من یک اموزشگاه تو ایران سمت فردوسی پیدا کردم که اموزش PLC AB میده تازه میگه گواهینامه (بین المللی) مورد تایید فنی حرفه ای و وزارت نفت هم هست , ارائه میده . ولی از اونجاییکه این دوره تو ایران کاربردی نیست . طرفدار نداره و دوره اون باید شاگرداش به حد نصاب برسن لطفا اگر دوستان یک همتی کنن و یک اعلام امادگی کنن (پیام خصوصی بدید)با هم چند نفری بشیم بریم این دوره رو بگذرونیم تازه میتونیم تجربیاتمون رو هم بهتر به یکدیگر انتقال بدیم.
    بدرود
    سلام.میشه لطفا آدرس اون آموزشگاه رو بدین؟

Junior Member

ببخشید سوالم ممکنه خیلی ابتدایی به نظر برسه ولی می خواستم بدونم که شرایط سنی خاصی برای اون ۵ سال کارآموزی در نظر میگیرند ؟ و حقوقی هم میدن تو اون مدت کارآموزی؟

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط hirkaniboy نمایش پست ها
    ببخشید سوالم ممکنه خیلی ابتدایی به نظر برسه ولی می خواستم بدونم که شرایط سنی خاصی برای اون ۵ سال کارآموزی در نظر میگیرند ؟ و حقوقی هم میدن تو اون مدت کارآموزی؟
    سلام ، شرایط سنی خاصی نداره ، حقوق هم میدن بله ، در واقع شما باید ابتدا یک کمپانی رو خودتون پیدا کنید که نیاز به کاراموز سال اول داشته باشه و حاظر باشه اسپانسر شما بشه و به عنوان کاراموز استخدامتون کنه ، حقوق هم یه حد اقلی هست که مشخص هست کاراموز های سال های بالاتر طبیعتا بیشتر میگیرند ، ولی با توجه به اینکه عملا این نه هزار ساعت کاراموزی ممکنه بیشتر از 5 سال هم حتی طول بکشه ، و با توجه به این بازار رقابتی و نامناسب کار برق خصوصا ساختمان من فکر میکنم این مسیر کاراموزی بیشتر به درد یه نوجوان ویا جوان 17-18ساله میخوره که مثلا تو بیست و پنج سالگی لایسنس رو بگیره و با تجربه کافی شروع به کار کنه .در واقع گرفتن لایسنس برق عملا تو این بازار کار ارزش اینهمه تلاش رو نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)