صفحه 77 از 84 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

سلام وقتتون بخیر امیرحسین همسرم دیپلم برق صنعتی داره ما قصذ مهاجرت داریم به کانادا میخاستم بدونم ایا میتونه لایسنس برق و اونجا بگیره و به چه نحوی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahooraaaaa نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر امیرحسین همسرم دیپلم برق صنعتی داره ما قصذ مهاجرت داریم به کانادا میخاستم بدونم ایا میتونه لایسنس برق و اونجا بگیره و به چه نحوی هست
    این لینک رو بخونید

http://www.red-seal.ca/resources/g.2tr.2.1dy-eng.html

مطالب قدیمی تر همین بخش رو هم میتونید برای آشنایی با تجربه دیگران بخونید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chadovick نمایش پست ها
    از اونجايي كه مراحل ممكنه نسبت به چند سال گذشته تغيير كرده باشه. ميشه حالا كه از اقاي اميرحسين سوال كرديد و خودتون مراجعه كرديد برامون بنويسيد نتيجه رو.
    تشكر دوست گرامي
    چشم حتما انتهای کار تمامی مراحل رو مینویسم و توضیح میدم که دوستان در جریان باشند. فقط یه موردی بود که روز ثبت نام بهم گفت جدیدا قانونی اومده در خصوص کد برق کانادا و چون سابقه کار کانادا نداری میبایستی یا حداقل 6ماه در کانادا کار کرده باشی یا دوره ای گذرونده باشی که با کد های برق کانادا آشنا شده باشی و مدرک داشته باشی. البته من چون مدرک برق از کانادا داشتم مورد قبول قرار گرفت

Junior Member

سلام دوستان
    من به تازگی برای لایسنس ۳۰۹ اقدام کردم. برام ایمیل استرلینگ اومده. واقعاً گیج کننده هستش و متوجه نمیشم که تو فرم آنلاین که اطلاعات Employment رو وارد میکنم باید شماره کمپانی رو بدم و یا اون کسی که میخوام باهاش صحبت بکنند؟! چون به این صورت نوشته:

(What is the phone number?(HR/General

1) منظور از HR چی هست؟ آیا HR یعنی Human Resource؟ طبق اون توضیحاتی که در ابتدا و ایمیل داده شده بود، من برداشتم همون Human Resource هستش. از طرفی میشه برای شماره HR شماره کسی که میخوام باهاش صحبت کنم رو بدم؟ یا حتماً میبایستی این شماره تو نامه کاری که به کالج آو ترید دادم بوده باشه؟
    2) منظور از General چی هست؟ آیا General همون دفتر مرکزی شرکت میشه؟
    3)آیا 2تا شماره یا 3 تا شماره میشه داد؟ یا فقط یک شماره؟ آیا شماره موبایل هم میشه داد؟ مثلاٌ:

00982112345679 / 00982112345678 - 00989121234567

دوتای اولی از سمت چپ برای HR و آخری به عنوان General یا همون شماره ای که رو سربرگی که به عنوان سایقه کار به کالج آو ترید دادم به اسم دفتر مرکزی شرکت.
    ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدند و راهنمایی کنند. خیلی مهمه

Junior Member

من در خصوص این فرم اطلاعاتی ندارم ولی HR همون human resource هستش و جنرال یعنی تلفن عمومی شرکت. مهم نیست که موبایل بدید یا ثابت. شماره و اسم شخصی که باید صحبت کنه رو بدید بهشون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliez نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی برای لایسنس ۳۰۹ اقدام کردم. برام ایمیل استرلینگ اومده. واقعاً گیج کننده هستش و متوجه نمیشم که تو فرم آنلاین که اطلاعات Employment رو وارد میکنم باید شماره کمپانی رو بدم و یا اون کسی که میخوام باهاش صحبت بکنند؟! چون به این صورت نوشته:

(What is the phone number?(HR/General

1) منظور از HR چی هست؟ آیا HR یعنی Human Resource؟ طبق اون توضیحاتی که در ابتدا و ایمیل داده شده بود، من برداشتم همون Human Resource هستش. از طرفی میشه برای شماره HR شماره کسی که میخوام باهاش صحبت کنم رو بدم؟ یا حتماً میبایستی این شماره تو نامه کاری که به کالج آو ترید دادم بوده باشه؟
    2) منظور از General چی هست؟ آیا General همون دفتر مرکزی شرکت میشه؟
    3)آیا 2تا شماره یا 3 تا شماره میشه داد؟ یا فقط یک شماره؟ آیا شماره موبایل هم میشه داد؟ مثلاٌ:

00982112345679 / 00982112345678 - 00989121234567

دوتای اولی از سمت چپ برای HR و آخری به عنوان General یا همون شماره ای که رو سربرگی که به عنوان سایقه کار به کالج آو ترید دادم به اسم دفتر مرکزی شرکت.
    ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدند و راهنمایی کنند. خیلی مهمه

Junior Member

خیلی لطف میکنید دوست گرامی. ممنون از اینکه تغییر اخیر رو اطلاع دادید.سایتشون رو چک کردم و همونطور که شما فرموده بودید این قانون بهش اضافه شده. میشه بگید که چه مدرکی هست دقیقا و از چه طریقی میشه گرفت این مدرک رو؟ و قبل از لند هم میشه برای این دوره ثبت نام کرد و گذروندش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliez نمایش پست ها
    چشم حتما انتهای کار تمامی مراحل رو مینویسم و توضیح میدم که دوستان در جریان باشند. فقط یه موردی بود که روز ثبت نام بهم گفت جدیدا قانونی اومده در خصوص کد برق کانادا و چون سابقه کار کانادا نداری میبایستی یا حداقل 6ماه در کانادا کار کرده باشی یا دوره ای گذرونده باشی که با کد های برق کانادا آشنا شده باشی و مدرک داشته باشی. البته من چون مدرک برق از کانادا داشتم مورد قبول قرار گرفت

Junior Member

ممنون از پاسختون. ولی آخه جایی تو فرم برای نوشتن اسم شخص نداره که مثلاً بشه نوشت کی!!

نقل قول نوشته اصلی توسط chadovick نمایش پست ها
    من در خصوص این فرم اطلاعاتی ندارم ولی HR همون human resource هستش و جنرال یعنی تلفن عمومی شرکت. مهم نیست که موبایل بدید یا ثابت. شماره و اسم شخصی که باید صحبت کنه رو بدید بهشون.
    اگر شرکت کانادایی باشه باید شماره ای همون کسی رو بدید که میخوان حالا منابع انسانی یا...وقتی ایران هست صرف نظر از سمتش و اطلاعاتش باید ترجیحا شماره کسی باشه که بتونه انگلیسی حرف بزنه اگر احیانا تماسی گرفته شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر شرکت کانادایی باشه باید شماره ای همون کسی رو بدید که میخوان حالا منابع انسانی یا...وقتی ایران هست صرف نظر از سمتش و اطلاعاتش باید ترجیحا شماره کسی باشه که بتونه انگلیسی حرف بزنه اگر احیانا تماسی گرفته شد.
    ممنون. ولی سوالی که اینجا مطزح هست اینه که اگر من بخوام شماره شخصی رو بدم که بتونه انگلیسی صحبت کنه و این شماره با شماره سربرگ شرکت متفاوت باشه آیا با اون شماره ای که رو سربرگ شرکت هست مقایسه نمیکنند؟ و اگر خواستم شماره شخصی رو که میتونه انگلیسی حرف بزنه رو بدم باز لازم هست شماره شرکت رو بدم یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    سلام ، شرایط سنی خاصی نداره ، حقوق هم میدن بله ، در واقع شما باید ابتدا یک کمپانی رو خودتون پیدا کنید که نیاز به کاراموز سال اول داشته باشه و حاظر باشه اسپانسر شما بشه و به عنوان کاراموز استخدامتون کنه ، حقوق هم یه حد اقلی هست که مشخص هست کاراموز های سال های بالاتر طبیعتا بیشتر میگیرند ، ولی با توجه به اینکه عملا این نه هزار ساعت کاراموزی ممکنه بیشتر از 5 سال هم حتی طول بکشه ، و با توجه به این بازار رقابتی و نامناسب کار برق خصوصا ساختمان من فکر میکنم این مسیر کاراموزی بیشتر به درد یه نوجوان ویا جوان 17-18ساله میخوره که مثلا تو بیست و پنج سالگی لایسنس رو بگیره و با تجربه کافی شروع به کار کنه .در واقع گرفتن لایسنس برق عملا تو این بازار کار ارزش اینهمه تلاش رو نداره
    حقیقتش من سابقه کار برقی ندارم که بخوام یک راست واسه لایسنس 309 اقدام کنم و الان ۲۶ سالمه علاقه ای هم به ارشد و ادامه تحصیل ندارم فقط میخوام کار کنم . سختی کارش هم مهم نیست برام . اما مساله ای که مطرح میشه اینه که چطوری برای کارآموزی ویزا بگیرم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)