صفحه 79 از 84 نخستنخست ... 2969707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedrz67 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.کسی که برنامه نویسی plc تخصص داره و تو این زمینه و برق مدرک های فنی حرفه ای داره میشه راهنمای کنید.مدرک زبان هم دارم.تشکر
    شما کدوم کشور هستید ؟ اگر کانادا هستید با تخصص برنامه نویسی PLC اجباری به رجیستر شدن به عنوان الکتریشن نیست، میتونی رزومه بفرستی و کار پیدا کنی،
    اگر ایران هستی اول باید یکی از روشهای مهاجرت رو که برای شرایط شما مناسبه پیدا کنید و در بخش مهاجرت سوالاتون رو بپرسید

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yuz نمایش پست ها
    با سلام به امير حسين عزيز
    اول ممنونم ازت به خاطر اطلاعات خوبي كه در اختيار همه گذاشتي
    خواستم ببينم براي شركت در آزمون تكنيشن ٣٠٩ يا ٤٤٢ بايد اول حتما أقامت داءم رو گرفته باشي بعد ميتوني امتحان بدي يا ميشه توي زماني كه با ويزاي مولتي توي كانادا هستي هم امتحان بدي و لايسنس رو بگيري ؟
    سلام دوست عزیز
    بله میتونید امتحان رو شرکت کنین و لایسنس بگیرید ولی اجازه کار ندارید تا ویزای کار یا اقامت بگیرید .

Junior Member

سلام دوستان
    من فردا امتحان ٣٠٩ دارم،خواستم از همينجا از همه عزيزانى ك تو اين انجمن متن گذاشتن و يارى رسوندن تشكر كنم،اميدوارم همه عزيزانى ك آگاهانه به هموطنانشون كمك ميكنن هميشه موفق و سربلند باشن

Junior Member

[QUOTE=mahyar85;2560874]سلام دوستان
    من فردا امتحان ٣٠٩ دارم،خواستم از همينجا از همه عزيزانى ك تو اين انجمن متن گذاشتن و يارى رسوندن تشكر كنم،اميدوارم همه عزيزانى ك آگاهانه به هموطنانشون كمك ميكنن هميشه موفق و سربلند باشن[/QUOT

موفق باشید دوست عزیز. امتحان رو با موفقیت گذروندید؟ میشه راجع به این مرحله ای که جدیدا اضافه شده و باید برای کدبوک های کانادا دوره گذروند لطفا توضیح بدید که شما کجا گذروندید این دوره رو و چقدر طول کشید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliez نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بالاخره پس از 9هفته و 5 روز (تقریبا 10هفته) امروز ایمیل تایید مدارک من هم اومد.
    همانطور که قول داده بودم امروز میخوام مراحل رو برای دوستان از ابتدا توضیح بدم و تشکر کنم از آقا امیرحسین عزیز و دوستانی که در این فروم من رو راهنمایی کردند.
    کل پروسه نزدیک 10 هفته طول کشید،مدارکی که من دادم شامل:

1. نامه سابقه کار از شرکت به انگلیسی ولی چون سربرگ شرکت فارسی بود مجبور شدم بدم سربرگ و متون فارسی توسط مترجم مورد تایید کالج آو ترید ترجمه بشه.
    2. دیپلم برق1800 ساعته از مونترال و ریز نمرات آن
    3. فرم های تکمیل شده در کالج آو ترید و فرم های تیک زده اسکیل ها

فقط یه موردی بود که روز ثبت نام بهم گفت جدیدا قانونی اومده در خصوص کد برق کانادا و چون سابقه کار کانادا نداری میبایستی یا حداقل 6ماه در کانادا کار کرده باشی یا دوره ای گذرونده باشی که با کد های برق کانادا آشنا شده باشی و مدرک داشته باشی وپرنه واجد شرایط نخواهی بود، البته من چون مدرک برق از کانادا داشتم مورد قبول قرار گرفت.
    بعد از 6 هفته ایمیل اومد از استرلینگ اطلاعات کارفرما رو میخواست من فرم رو پر کردم و فرستادم و مجددا 5 روز بعد یه ایمیل دیگه از استرلینگ اومد که شماره نیروی انسانی رو میخواست و اون رو هم پر کردم و فرستادم. به فاصله 4روز بعد از ایمیل دوم با شماره نیروی انسانی تماس گرفتند و در مورد من و شرح وظایف پرسیدند که خوشبختانه مسئول نیروی انسانی شرکت کامل به انگلیسی مسلط بوده و تمام سوالات رو جواب داده بود.

توی فرم دوم استرلینگ فقط شماره تماس نیروی انسانی رو خواسته بود و حتما ۱۰۰ درصد با اون شماره تماس میگیرن و اگر به هر نحوی نتونن تماس بگیرن ریجکت میکنن پس حواستون باشه
    جدول هم که همونطوری که قبلا تو این فروم اشاره شد باید ۸۰ـ۹۰ درصد تیک زده باشین و خیلی مهم هست و از اون جدول شرح وظایف میپرسند از نیروی انسانی
    از من مهر رسمی شرکت و روزنامه رسمی رو نخواستند.
    راستی من تقریبا از بیشر مراحل و فرم ها فایل تهیه کردم و اگر کسی از دوستان نمونه فرم ها رو نیاز داشتند اطلاع بدند با کمال میل میفرستم که برای دوستان گنگ نباشه و شاید راه گشا باشه. شاید با این کار چرخه انرژی و محبت روتکمیل کنم.
    الان هم که باید آماده بشم برای مراحل بعد و ثبت نام امتحان و خود امتحان.
    در انتها اگر از دوستان نظری ، منبع خوبی، سوالات و تست های مهم و کار راه انداز و راهنمایی کارساز دارند ممنون میشم اطلاعاتشون رو با من به اشتراک بگذارند و من رو راهنمایی کنند.
    ببخشید خیلی طولانی شد.
    سلام
    من چند تا سوال از خدمتتان داشتم لطفا.

1. این دوره در مونترال به زبان انگلیسی بود؟
    2. هزینه را کمک استانی یا دولتی یا هر چیز دیگری کاور می کرد؟
    3. کل این تعداد ساعت چه مدت طول کشید؟ ( پند ماه ه است ایندوره)
    4. به نظرتان کسی که خیلی آشنا به برق نیست با گدراندن ایندوره موفق به چیدا کردن کار میشه؟
    5. اچر از دوره راضی بودید اسم کالج را می فرمایید.

خیلی ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن لایسنس برق شما کافی هست که 2 تا مدرک ارائه بدید:
    1- سابقه کار در رشته برق صنعتی یا ساختمان به مدت حداقل 9000 ساعت به فرمت قابل قبول سازمان کار اونتاریو
    2- مدرک فنی حرفه ای یا لایسنس برق در رشته صنعتی یا ساختمان و یا مدرک لیسانس مرتبط با رشته برق
    با این دو مدرک شما میتونید برای امتحان برق صنعتی یا برق ساختمان در سازمان کار اونتاریو اپلای کنین
    درود به همگی به خصوص امیر حسین عزیز . خسته نباشید:
    من هشت سال سابقه برقکاری بطور تجربی در یک شرکت در ایران دارم.کارشناسی عمران دارم، اما مدرک فنی حرفه ای یا مدرک دانشگاهی برق ندارم.آیا میتوانم صرفا با ارایه سوابق کار مربوطه برای امتحان برق صنعتی اونتاریو درخواست بدم؟
    چون تو بند دو فرمودید مدرک مرتبط با برق میخواهد...

امیدوارم روزی جهت مهاجرت برعکس امروز بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

دوستان عزیز اگر کسی کتابهای دلمار را در اختیار دارند لطفا به سایر دوستان من جمله اینجانب اطلاع بدهند. لینک های قبلی متاسفانه کار نمی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Engineer

با سلام خدمت دوستان
    من تقریبا 7 سال سابقه برق صنعتی دارم
    مدرک لیسانس برق قدرت هم دارم
    آیا مدارک دوره های فنی وحرفه ای و یا دوره های بین المللی مانند فستو تاثیری دارند؟
    بعد در مورد گرفتن لایسنس برق ایا با داشتن مدارک فوق باز هم باید امتحان بدیم؟
    یک مقدار در مورد نحوه امتحان لایسنس توضیح بدید که به چه صورت هستش؟
    با تشکر و سپاس

سلام.با دیپلم برق الکترونیک حدود 25 سال پیش از هنرستان میشه وارد کار برق شد و لایسنس گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

درود به همگی دوستان همکار و علاقمند.

کتابهای سه گانه دلمار را اگر خواستید ، ایمیل آدرس تان را در پیام خصوصی اعلام بفرمایید.

جهت آشنایی با زبان تخصصی و روش کار در آمریکای شمالی کتاب های بسیار بسیار مهم و مفیدی هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)