صفحه 83 از 84 نخستنخست ... 33737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

نه بنده ایران هستم.برادرم تورنتو هستن از کالج اونتارو پرسیدن د رجواب گفتن ما کاری به بودن یا نبودن نداریم ،فقط مدارک رو بررسی میکینیم و در صورت eligible تشخیص داده شدن اجازه امتحان رو میدیم.
    این روش فرق داره من خودم کل دفترچه های کالج روخوندم ،جایش نگفته که باید سیتیزن کانادا باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshbaha نمایش پست ها
    نه بنده ایران هستم.برادرم تورنتو هستن از کالج اونتارو پرسیدن د رجواب گفتن ما کاری به بودن یا نبودن نداریم ،فقط مدارک رو بررسی میکینیم و در صورت eligible تشخیص داده شدن اجازه امتحان رو میدیم.
    این روش فرق داره من خودم کل دفترچه های کالج روخوندم ،جایش نگفته که باید سیتیزن کانادا باشید.
    سوال شما اصلا واضح نیست، اگر ایران هستید با فرض محال که واجد برخی از شرایط هم باشید چطوری قصد دارید سر کلاس بشینید یا دوره کارآموزی بگذرانید یا امتحان بدید؟ پاسخ خلاصه سوال شما اینست که از خارج از کانادا امکان گرفتن هیچ نوع لایسنس و سرتیفیکیت و مدرک به درد بخور کانادایی وجود ندارد و برای گرفتن این مدارک باید در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید.بعلاوه اینکه سیتیزن شیپی هیچ ارتباطی به واجد شرایط بودن برای گرفتن لایسنس برق ندارد،این لایسنس ها استانی محسوب میشوند و برای واجد شرایط بودن لازم است در استان مربوطه حضور فیزیکی داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سوال شما اصلا واضح نیست، اگر ایران هستید با فرض محال که واجد برخی از شرایط هم باشید چطوری قصد دارید سر کلاس بشینید یا دوره کارآموزی بگذرانید یا امتحان بدید؟ پاسخ خلاصه سوال شما اینست که از خارج از کانادا امکان گرفتن هیچ نوع لایسنس و سرتیفیکیت و مدرک به درد بخور کانادایی وجود ندارد و برای گرفتن این مدارک باید در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید.بعلاوه اینکه سیتیزن شیپی هیچ ارتباطی به واجد شرایط بودن برای گرفتن لایسنس برق ندارد،این لایسنس ها استانی محسوب میشوند و برای واجد شرایط بودن لازم است در استان مربوطه حضور فیزیکی داشته باشید.
    ببخشید و ممنون از دوستان که جواب میدن.توی دفترچه کالج نوشته شما باید برای اینکه بتوانید در امتحان شرکت کنید و مدرک c of q رو بگیرید یا باید دوره های کارآموزی رو گذرونده باشید و یا باید سابقه کار کانادایی و یا غیر کانادایی مرتبط داشته باشین که اسکیل ها رو پوشش بده و ضمنا مدرک دانشگاهی هم داشته باشین ( برای رشته های خاص مثل برق صنعتی) که ارزیابی بشه
    من ده سال سابقه کار را دارم و ضمنا رشته من هم برق صنعتی هست

همونطور که قبلا هم گفتم برادرم هم پرسیدن ،کالج اونتاریو همینو گفته.و گفته برای امتحان میتونه ویزای ویزیتوری بگیره،البته در صورت تایید مدارک و سوابق کار.
    چیزی که من فهمیدم این نامه سابقه کار خیلی مهمه،من خودم دارم نمونه و نمونه دوستان رو توی این گروه دیدم ولی الان اینا فکرکنم یک چیز کاملتر رو میخوان که اسکیل های ذکر شده تو دفترچه استاندارد این رشته مربوط به خودشون رو پوشش بده . و مشکل من هم الان این نامه است.
    البته با خوندن این گروه و پیشنهاد علی اقا من به برادرم گفتم دوباره سوال کنن و مطمئن بشن که امکان امتحان هست،ولی خود دفترچه راهنمای مربوط به کالج هم منعی نکرده که افراد غیر کانادایی نمیتونن امتحان بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshbaha نمایش پست ها
    همونطور که قبلا هم گفتم برادرم هم پرسیدن ،کالج اونتاریو همینو گفته.و گفته برای امتحان میتونه ویزای ویزیتوری بگیره،البته در صورت تایید مدارک و سوابق کار.
    چیزی که من فهمیدم این نامه سابقه کار خیلی مهمه،من خودم دارم نمونه و نمونه دوستان رو توی این گروه دیدم ولی الان اینا فکرکنم یک چیز کاملتر رو میخوان که اسکیل های ذکر شده تو دفترچه استاندارد این رشته مربوط به خودشون رو پوشش بده . و مشکل من هم الان این نامه است.
    البته با خوندن این گروه و پیشنهاد علی اقا من به برادرم گفتم دوباره سوال کنن و مطمئن بشن که امکان امتحان هست،ولی خود دفترچه راهنمای مربوط به کالج هم منعی نکرده که افراد غیر کانادایی نمیتونن امتحان بدن
    با ویزای توریستی میتونید امتحان بدید ولی باید یکی از این دو شرط رو داشته باشید:

• You have a Certificate of Apprenticeship for your trade; or
    • You have applied for the Journeypersons Class and your Trade Equivalency Assessment application has been approved.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

سلام
    در مورد کار در رشته برق و به خصوص الکتریشن در مونترال به چه لایسنس هایی نیاز می باشد؟
    طبق تحقیقات من لایسنس ها با بقیه استان ها کمی تفاوت داره

Junior Member

سلام دوستان من برای مدرک الکتریشن برقکار اقدام کردم چند سوال در خصوص آزمونش Redseal دارم کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    آیا Room برای این قبیل مشاغل هست؟

Junior Member

amir hossian سلام

کتاب های آزمون 309A از کچا دانلود بکنیم کلاسی سما میشناسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science in chemical engineering Arak university

نقل قول نوشته اصلی توسط aliez نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بالاخره پس از 9هفته و 5 روز (تقریبا 10هفته) امروز ایمیل تایید مدارک من هم اومد.
    همانطور که قول داده بودم امروز میخوام مراحل رو برای دوستان از ابتدا توضیح بدم و تشکر کنم از آقا امیرحسین عزیز و دوستانی که در این فروم من رو راهنمایی کردند.
    کل پروسه نزدیک 10 هفته طول کشید،مدارکی که من دادم شامل:

1. نامه سابقه کار از شرکت به انگلیسی ولی چون سربرگ شرکت فارسی بود مجبور شدم بدم سربرگ و متون فارسی توسط مترجم مورد تایید کالج آو ترید ترجمه بشه.
    2. دیپلم برق1800 ساعته از مونترال و ریز نمرات آن
    3. فرم های تکمیل شده در کالج آو ترید و فرم های تیک زده اسکیل ها

فقط یه موردی بود که روز ثبت نام بهم گفت جدیدا قانونی اومده در خصوص کد برق کانادا و چون سابقه کار کانادا نداری میبایستی یا حداقل 6ماه در کانادا کار کرده باشی یا دوره ای گذرونده باشی که با کد های برق کانادا آشنا شده باشی و مدرک داشته باشی وپرنه واجد شرایط نخواهی بود، البته من چون مدرک برق از کانادا داشتم مورد قبول قرار گرفت.
    بعد از 6 هفته ایمیل اومد از استرلینگ اطلاعات کارفرما رو میخواست من فرم رو پر کردم و فرستادم و مجددا 5 روز بعد یه ایمیل دیگه از استرلینگ اومد که شماره نیروی انسانی رو میخواست و اون رو هم پر کردم و فرستادم. به فاصله 4روز بعد از ایمیل دوم با شماره نیروی انسانی تماس گرفتند و در مورد من و شرح وظایف پرسیدند که خوشبختانه مسئول نیروی انسانی شرکت کامل به انگلیسی مسلط بوده و تمام سوالات رو جواب داده بود.

توی فرم دوم استرلینگ فقط شماره تماس نیروی انسانی رو خواسته بود و حتما ۱۰۰ درصد با اون شماره تماس میگیرن و اگر به هر نحوی نتونن تماس بگیرن ریجکت میکنن پس حواستون باشه
    جدول هم که همونطوری که قبلا تو این فروم اشاره شد باید ۸۰ـ۹۰ درصد تیک زده باشین و خیلی مهم هست و از اون جدول شرح وظایف میپرسند از نیروی انسانی
    از من مهر رسمی شرکت و روزنامه رسمی رو نخواستند.
    راستی من تقریبا از بیشر مراحل و فرم ها فایل تهیه کردم و اگر کسی از دوستان نمونه فرم ها رو نیاز داشتند اطلاع بدند با کمال میل میفرستم که برای دوستان گنگ نباشه و شاید راه گشا باشه. شاید با این کار چرخه انرژی و محبت روتکمیل کنم.
    الان هم که باید آماده بشم برای مراحل بعد و ثبت نام امتحان و خود امتحان.
    در انتها اگر از دوستان نظری ، منبع خوبی، سوالات و تست های مهم و کار راه انداز و راهنمایی کارساز دارند ممنون میشم اطلاعاتشون رو با من به اشتراک بگذارند و من رو راهنمایی کنند.
    ببخشید خیلی طولانی شد.
    سلام دوست عزیز
    الان نگاه کردم انگار بیشتر از ۲ سال هستش که این صفحه فعالیتی نداشته
    من الان یکماهه که اومدم کانادا و میخوام برای این آزمون اقدام کنم و مدارکم رو هم از ایران آوردم و ویزای ورک پرمیت دارم
    میخواستم بدونم اول اینکه میتونم اقدام بکنم برای امتحان؟ ودوم اینگه قوانین جدیدشون برای امتحان رو از کجا بفهمم چیه
    مثل همین موردی که شما فرمودید باید ۶ ماه کار کرده باشی که با کدها آشنا بشی
    ایا قوانین جدید بازم تغییر کرده؟

سلام جناب
    تبریک میگم که موفق شدید
    من منظور از فرم‌های تیک زده و فرم‌های کالج او تریدز رو نفهمیدم چون من اونجا یه فرم پیدا کردم که دو صفحه ای بود و به تعداد افراد و شرکت‌هایی که براشون کار کردیم قبلا در ایران باید کپی بشه و کارفرماها تکمیل کنن و داخل هر کدوم هم یه قسمتی هست که جزئیات کارهایی که انجام شده رو بنویسن. من جایی ندیدم که تیک زدن داشته باشه. اگر میشه لطفا فرم‌ها رو برای من بفرستین ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)