صفحه 9 از 84 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 831

موضوع: بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بازارکار در زمینه برق صنعتی و ساختمان در کانادا

خیلی ممنون . لطف کردی .راستش اینجا شهر کوچیکه و از هر کی پرسیدم چیزی نمی دونست تا زمانی که دیروز واسه یکی از کار هایی که اپلای کرده بودم اینو خواست
    می تونم یپرسم چه فرقی بین 442 , 309A هست؟ و چقدر طول می کشه بین ثبت نام و امتحان ؟
    که اگه زود می شه اول بخونم بعد ثبت نام کنم و منابع هم همونایی بود که فرموده بودید؟!

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

امتحان 442A همون امتحان لایسنس برق صنعتی هست . 309A برق ساختمان و تجاری و تعمیر و نگهداری هست .
    با هر دو تاش میتونی کار برق صنعتی انجام بدی.
    اپلای کنی برای امتحان نزدیک 2 هفته الی 20 روز طول میکشه که بهت تائیدیه بدن که میتونی تو امتحان شرکت کنی . شما اول اپلای کن زمان رو از دست نده .
    منابع برای مطالعه شما و بقیه دوستان چه برق صنعتی و چه برق ساختمان رو میزارم .درسته که تمرکز این سوالات بیشتر برق صنعتی هست اما تمام دوستانی که امتحان برق ساختمان هم میدند بایستی دقیق این منابع رو مطالعه کنن . چون سوالاتی بصورت راندوم از این منابع برای آنها هم خواهد آمد .
    حالشو ببرین :
    قسمت اول :
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

قسمت دوم :
    ادامه منابع مطالعاتی

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

قسمت سوم :

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

جناب امیر حسین عزیز
    بسیار بسیار متشکرم من خیلی دنبال این سئوال ها بودم اما پیدا نکردم.میشه لطفا یکی از تست ها رو با رفرس جواب بدی که ما بدونیم مثلا جواب ها رو از کدوم مرجع بدست آوردی بیشتر منظورم سئوال هایی که از روی مراجع بدست می آد.اینکار لطف بزرگ دیگری است برای ما که در مه در حال زبان آموزی سرچ می کنیم. با سپاس مجدد علیرضا
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

Junior Member

سلام
    5 شنبه به همون آدرس که آقا امیر فرمودند رفتم با توجه به اینکه نامه سر کار من نوصیه نامه بود . درخواست یه نامه دیگه با همون فرمت معروف از محل کار قبلیم کردم و دیگه فردا می رم واسه ثبت نام
    امیر خان امکانش هست در مورد منابع یکم توضیح بدید کدوم چیچیه و ..... ممنون چون لینک منابع از اول این تاپیک زیاد هست کدوم مستقیما سوال میاد ازشون و کدوما غبر مستقیم باز هم ممنونم ازتون

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sefa نمایش پست ها
    سلام
    5 شنبه به همون آدرس که آقا امیر فرمودند رفتم با توجه به اینکه نامه سر کار من نوصیه نامه بود . درخواست یه نامه دیگه با همون فرمت معروف از محل کار قبلیم کردم و دیگه فردا می رم واسه ثبت نام
    امیر خان امکانش هست در مورد منابع یکم توضیح بدید کدوم چیچیه و ..... ممنون چون لینک منابع از اول این تاپیک زیاد هست کدوم مستقیما سوال میاد ازشون و کدوما غبر مستقیم باز هم ممنونم ازتون
    سلام . امیدوارم بتونم کمکی به شما کرده باشم .
    پست شماره 8 لینک دانلود کتاب کد بوک الکتریکال کانادا هست که شما یا بایستی اون رو از CSA بخری یا اینکه اگه خودت پرینتر داری ، البته لیزری ، اون رو پرینت بگیری و فنر بزنی و با اون تمرین کنی چون سر جلسه امتخان دقیقا یه نسخه از کتاب رو بهت میدن که بتونی جواب ها رو از توش پیدا کنی . با این کتاب بین 50 تا 70 درصد سوالات رو میتونی حل کنی .
    متابعی که تو همین پستهای بالایی برای دوست برق صنعتی مون گذاشتم رو هم یه نگاهی بنداز ، البته بیش از یه نگاه چون سوالات محاسباتی مشابهی خواهی داشت .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering

امیر حسین جان سلام
    آقا از تجربه Canadian work برامون بیشتر بگو.میدونی که ما اینجا تو برزخیم
    آقا یه سوال داشتم: من قراره اسفند بیام تورنتو و حدودا 3 ماه بعدش باید برگردم تهران یه سری پروژه باز دارم که باید جمعش کنم.به نظرت تو این 3 ماه میشه این امتحان معروف رو داد یا نه بزارم وقتی دوباره برگشتم ثبت نام کنم؟ممنون بابت راهنمایی
    دریافت مدارک در سیدنی May 3,2010
    دریافت فایل نامبر اول Aug 12,2010
    دریافت فایل نامبر دوم Sep 14,2010
    دریافت مدیکال Mar 4,2013 ، پاس ریکوئست 2013 June ........دریافت ویزا 03.07.2013

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mjlotfipour نمایش پست ها
    امیر حسین جان سلام
    آقا از تجربه Canadian work برامون بیشتر بگو.میدونی که ما اینجا تو برزخیم
    آقا یه سوال داشتم: من قراره اسفند بیام تورنتو و حدودا 3 ماه بعدش باید برگردم تهران یه سری پروژه باز دارم که باید جمعش کنم.به نظرت تو این 3 ماه میشه این امتحان معروف رو داد یا نه بزارم وقتی دوباره برگشتم ثبت نام کنم؟ممنون بابت راهنمایی
    سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا شما

آقا این کاندین ورک اکسپرینس تا اینجایی که ما تجربه کردیم که بدک نبوده .
    خدمتتون عارضم اصل کار که مشکلی نیست . خیلی اصول و قواعد در حین کار رعایت میشه که اصلا در ایران رعایت نمیشد . اکثر کارها طبق کد ( یا National Buidilng Code یا National Electrical Code ) انجام میشه .
    ریزه کاری ها خیلی بیشتر از کارهای کلی مثل سیم کشی و تابلو ها ایناست .
    تابلو برق 99 درصد ساختمان ها هم از تابلوهای استاندارد زیمنس استفاده میشه .
    خلاصه اینجوریاست . اگه بازهم چیزی مد نظرتونه بگید تا بیشتر توضیح بدم .

شما وقتی که لند کردید روز چهارم پنجم برید دفتر Emploi Ontario سریعا تشکیل پرونده بدید . بین 2 هفته تا 20 روز طول میکشه که شما Approve بشید . در همین حین بایستی همزمان شروع به مطالعه سوالات و حل انها باشید . برای اون کار هم فکر کنم بتونین یک ماهه اوکی بشید . کمکی هم از دست ما بر بیاد انجام وظیفه میکنیم.

Junior Member

امیر خان ، مدارک و نامه از سر کار و مدارک فنی و حرفه ای و.... تحویل دادم و واسه442A اپلای کردم یعنی خودشون گفتن تجربه تو به این مربوط می شه و هر چی اصرار کردم فایده نداشت که نداشت و قرار شد بعد از 10 روز کاری اطلاع بدند .
    در مورد کتاب کانادا کد..... می تونید از کتابخونه هم بگیرید که فردا من می رم از کتابخونه دانشگاه LAKE HEAD می سونم
    باز هم ممنون پس اول من شروع کنم به خوندن این کتاب ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    سلام . امیدوارم بتونم کمکی به شما کرده باشم .
    پست شماره 8 لینک دانلود کتاب کد بوک الکتریکال کانادا هست که شما یا بایستی اون رو از CSA بخری یا اینکه اگه خودت پرینتر داری ، البته لیزری ، اون رو پرینت بگیری و فنر بزنی و با اون تمرین کنی چون سر جلسه امتخان دقیقا یه نسخه از کتاب رو بهت میدن که بتونی جواب ها رو از توش پیدا کنی . با این کتاب بین 50 تا 70 درصد سوالات رو میتونی حل کنی .
    متابعی که تو همین پستهای بالایی برای دوست برق صنعتی مون گذاشتم رو هم یه نگاهی بنداز ، البته بیش از یه نگاه چون سوالات محاسباتی مشابهی خواهی داشت .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)