نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: Research in Argone National Lab.

Junior Member

پیش فرض Research in Argone National Lab.

Dear Friends:

My research field is in Computer Science.
    I am a PhD student in Italy. For my research, I want to go to Argone National Lab in the US. Do you think going there can be a problem and I cannot get a Visa to the US?, If I choose ANL because ANL is under Dept. of Energy.

Thanks for your consideration.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Research in Argone National Lab.

تا اونجا که من اطلاع دارم ایرانی‌ها مجاز نیستند در National Lab های آمریکا کار کنند.

Junior Member

Thanks for your reply. Do you see anything in the US documents?

ApplyAbroad Champion

اگر منظورتون اینه که لینک به سایتی از دولت آمریکا داشته باشم، جواب منفی هست، اما تمام بچه‌های ایرانی مقیم آمریکا از این قانون اطلاع دارند. نه تنها کار کردن در National Labها برای ایرانی‌ها غیرممکنه، بلکه حتی رفت و آمد به این مراکز یا بازدید از این مراکز هم برای ایرانی‌ها امکان پذیر نیست.

Senior Member emperial آواتار ها

من یک ایرانی رو میشناسم که بعد از درسش مقیم شده و استاد دانشگاه شده و research affiliate یکی از این آزمایشگاه هاست. LANL فکر کنم. ولی اینکه دانشجو باشی و بخوای اونجاها فعالیت کنی، با نظر آقای بابک موافقم.

Junior Member

Thanks for your answers. I sent some emails to ask directly from the ANL. If I got the answer, I will share with you.

Regards.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    من یک ایرانی رو میشناسم که بعد از درسش مقیم شده و استاد دانشگاه شده و research affiliate یکی از این آزمایشگاه هاست. LANL فکر کنم. ولی اینکه دانشجو باشی و بخوای اونجاها فعالیت کنی، با نظر آقای بابک موافقم.
    بله، این کاملا ممکنه. شما اگر پاسپورت آمریکایی داشته باشید، دیگه آمریکایی محسوب می‌شید و در این آزمایشگاه‌ها هم می‌تونید کار کنید، اما قبل از اون و بدون شهروندی آمریکایی این امکان وجود نداره. البته ظاهرا اگر Green Card بگیرید هم یک سری محدودیت‌ها برداشته می‌شه، اما مطمئن نیستم که حتی با گرین کارد بشه در National Labها کار کرد.

Babak. i have to disagree with you. Working in Natioanl Lab. as scientists with Iranian passport is impossible BUT as a PhD student you can pass clearance check and work with them, for instance during summer. Also visiting Natioanl lab that do not work on army stuff is OK for Iranian. Those army labs are Livermore, Oak-ridge and Sandia National labs. other labs are OK...

ApplyAbroad Champion

ممنون از توضیحات شما. من دقیقا قوانین رو نخوندم و فقط می‌دونستم که ایرانی‌ها نمی‌تونند در national labها کار کنند و نمی‌دونستم که دقیقا چه نوع national labهایی شامل این قانون می‌شن.

sia_nazari, this is a great news for me . thanks

A question: So, What about students who need to have access to facilities located at ORNL or/and LLNL??s

?What about Los Alamos

...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)