صفحه 2 از 345 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3450

موضوع: اعتراض به نحوه عملکرد آنکارا در رسیدگی به پرونده ها

پیش فرض پاسخ : همفکری در مورد فایل نامبر های فدرال ژانویه و فوریه 2013 که به پاریس منتقل نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    تشکر از تاپیکی که زدید.

همون طور که قبلا هم گفتم بعید می دونم در غالب اعتراض به "زمان رسیدگی به پرونده هامون" بتونیم کاری پیش ببریم. چون در حقیقت زمان زیادی از پرونده ما نگذشته و از دیدگاه اون ها اعتراض ما وارد نیست.
    درسته که پروسه ما به خاطر جنگ سوریه طولانی شد و حداقل 2 سال منتظر مصاحبه بودیم، اما از دیدگاه فدرال پرونده ما الان حدود 7-8 ماه است که به دست اون ها رسیده و از دید اون ها هنوز دیر نشده.

به نظر من تنها کاری که ما می تونیم انجام بدیم اعتراض به نحوه کارکرد آنکارا در مقایسه با پاریس است و این که این مساله ما رو در مورد طولانی شدن زمان پروسه پرونده مون نگران کرده. این که چرا پاسخی به ایمیل های ما داده نمی شه، چرا رسیدن پرونده ما به دفتر اون ها گزارش نشده و چرا پرونده های بعد از ما از طرف پاریس در حال بررسی هستند و با ایمیل های درخواست کسری اطلاعات و مدارک با پرونده های مارچ و اپریل و می و جون مکاتبه شده اما در مورد پرونده های ژانویه و فوریه 2013 که در آنکاراست اقدام چشمگیری انجام نشده.
    سلام
    درست میفرمایید باید تکیه را بر اعتراض به نحوه عملکرد و سابقه آنکارا باشد و اینکه ما نگرانیم که پرونده هامون چندین سال بدون هیچ گونه بررسی تو آنکارا بمونه . ضمنا" به نظرم جلب توجه وزیر مهاجرت کبک و اظهار اینکه مهاجران جدید ایرانی با توجه به عملکرد آنکارا مثل سابق مشتاق مهاجرت به کبک نیستند و مهاجرت از طریق فدرال و کشورهای دیگه را به مهاجرت به کبک ترجیح میدهند (چیزی که حداقل در دوستان خودم میبینم) در جذب نگاه ها به این سمت موثر خواهد بود . من فکر کنم باید روی این زمینه هم کار کنیم

پیش فرض پاسخ : همفکری در مورد فایل نامبر های فدرال ژانویه و فوریه 2013 که به پاریس منتقل نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    ... چرا رسیدن پرونده ما به دفتر اون ها گزارش نشده و چرا پرونده های بعد از ما از طرف پاریس در حال بررسی هستند و با ایمیل های درخواست کسری اطلاعات و مدارک با پرونده های مارچ و اپریل و می و جون مکاتبه شده اما در مورد پرونده های ژانویه و فوریه 2013 که در آنکاراست اقدام چشمگیری انجام نشده.
    فکر کنم جواب این رو اینجوری بدن که حتماً نیازی به مکاتبه حس نشده و کسری مدارکی تا به امروز نداشتین!
    البته منطقی هم هست به نظرم! چون پرونده های باقی دوستان جابجا شده و یه جورایی یه سری مدارک از جمله سوء پیشینه و مدارک کاغذی جابجا نشده و ازشون خواستن یک بار دیگه بفرستن! مصداقش دوستانی هستن که 2 - 3 ماهه فایل شدن اما مدارک ازشون خواستن.
    اما ما که از روز اول فرستادنمون آنکارا و جابجامون هم نکردن قاعدتاً تا یک سال نباید آپدیت بخوان ازمون چون مدارکمون واقعاً کامله و همه ی فرم ها و کاغذهامون دستشونه
    Quebec File : 2011-12-12 --- Federal File №: 2013-01-09 --- Medical: 2013-12-02 --- Pass Request: 2014-03-07

[QUOTE=ali_sta110;1324461]سلام
    فایل من هم ظاهرا آنکاراست. دوبار تا حالا ایمیل زدم ولی جوابی ندادند. مثلا دیمند هم هستیم! من یه بار پیشنهاد دادم از دوستانمون اگه کسی برای گرفتن ویزا میره آنکارا جریان پرونده های ما را بپرسه که چرا به پاریس منتقل نشده و اینکه چرا دیمندهای این دو ماه هنوز مدیکال نگرفتند. نمی دونم کسی از این طریق پیگیری کرده یا نه؟ یه راه دیگه ای که میشه فهمید روی این پرونده ها کاری صورت گرفته یا نه به خصوص برای دیمندها استفاده از سرویس کیپس هست، این را هم پیشنهاد دادم نمی دونم کسی برای گرفتن کیپس اقدام کرده یا نه؟[/QUOT
    دوست عزیز هیچ کاری رو پرونده ها انجام نشده.... منم دیمندم و چون وکیل دارم حدود یه ماه پیش از ایشون خواستم که پیگیر پروندم باشن..... اما همون جوابای همیشگیو دادن که طول پروسه 34 ماهه و ضمنا توجهی هم به دیمند بودن نداشتن .
    12 امتیازی
    فایل نامبر فدرال: 20 فوریه 2013 ، اینپراسس: 7 فوریه 2014
    مدیکال : 3 آوریل 2014 ، مدیکال ریسیود: 27 آوریل 2014 ، پاس ریکوئست: 14 می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Maks نمایش پست ها
    سلام، با تشکر که این تاپیک ایجاد شد.
    امیدوارم بتونیم کار مثبتی از پیش ببریم.
    میگم یه سوال،
    توی اون یک سالی که پرونده های قدیمی تر ها توی آنکارا خاک می خورد، بچه ها می گفتن به دیمند ها خوب مدیکال میدادن.
    کسی هست یه آمار حدودی داشته باشه؟
    واقعاً پرونده دیمندها رو انجام میدادن؟ حدوداً چند ماهه به مدیکال می رسیدن؟

می پرسم چون شاید تعداد پرونده ها الان کمه، همه رو مثل دیمند های سابق بررسی کنن، و این زمان یه چیز طبیعیه و هنوز جا داره
    فکر نکنم اینطور باشه چون من ویزانما رو که میبینم دیمندای پارسال که فایلشون ژانویه و فوریه بود توی جون جولای و آگوست مدیکال گرفتن اما حالا اصلا از این خبرا نیست.
    12 امتیازی
    فایل نامبر فدرال: 20 فوریه 2013 ، اینپراسس: 7 فوریه 2014
    مدیکال : 3 آوریل 2014 ، مدیکال ریسیود: 27 آوریل 2014 ، پاس ریکوئست: 14 می 2014

Senior Member anthelion آواتار ها

فکر کنم جواب این رو اینجوری بدن که حتماً نیازی به مکاتبه حس نشده و کسری مدارکی تا به امروز نداشتین!
    البته منطقی هم هست به نظرم! چون پرونده های باقی دوستان جابجا شده و یه جورایی یه سری مدارک از جمله سوء پیشینه و مدارک کاغذی جابجا نشده و ازشون خواستن یک بار دیگه بفرستن! مصداقش دوستانی هستن که 2 - 3 ماهه فایل شدن اما مدارک ازشون خواستن.
    اما ما که از روز اول فرستادنمون آنکارا و جابجامون هم نکردن قاعدتاً تا یک سال نباید آپدیت بخوان ازمون چون مدارکمون واقعاً کامله و همه ی فرم ها و کاغذهامون دستشونه
    - اولا از لحاظ آماری حرف شما نباید درست باشه. بالاخره افرادی هستند که در پر کردن اطلاعات ممکنه خطایی داشته باشند و با بررسی دقیق پرونده مشخص می شه که مثلا فلان اطلاعات رو درست وارد نکردند
    - پرونده های بچه های 2013 بعد از ما مستقیم رفته به پاریس و جابجایی نبوده که بگیم مدرکی جابه جا نشده باشه در حالی که با آن ها مکاتبه شده
    - حداقل درخواستی که پاریس از بچه ها داشته درخواست CV بوده. از آن جایی که در لیست مدارک مورد نیاز فدرال صحبتی از CV نشده بود ما هم در بین مدارک نگذاشتیم. پس در این مورد من در مورد خودم مطمئن هستم که به پرونده من نیم نگاهی هم انداخته نشده چون حداقل باید از ما درخواست CV می کردند
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saba54 نمایش پست ها
    سلام
    بنظر من روش روز شمار عیسی خیلی خوب بود .دست بذارید روی روزهای انتظار مصاحبه وروزهای انتظار بعد آن وانتظار روزهاییکه جواب شمارو بدن با یک علامت سوال بنویسید ؟
    ابراز خوشحالی کنید که مصاحبه های بچه ها توی ترکیه شروع شده بخواهید که با توجه به این موضوع صف بچه هایی مثل شما بدون خروجی فقط انباشتگی خواهد داشت وعملا دولت کبک به خواسته هایش در جذب مهاجر نخواهد شد.
    تو توییت کردن روی من هم حساب کنید .موفق باشید به امید روزیکه آنکاراهم با سرعت شروع بکار کنه.
    آره اما اگه یادتون باشه نامردا بعد از چند روز کاری کردن که روز شمار عیسی نشون داده نمیشد. اما بالاخره یه جور فشاره
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

سلام
    مسئله همین جاست که اگه یه بررسی کوچک هم میکردند تو همین پرونده های موجود خیلی اشکالات پیدا میکردند مثل نبود کارت پایان خدمت. اشکال در پر کردن فرمها و .... مثل همون کسری هایی که از دوستان بعد از ما در پاریس درخواست میشه . مسئله اینجاست که پرونده ها فقط روی هم انباشته نشده باشند و بعد از چند سال تازه بخواهند به جای دیگری منتقل کنند . هدف ما جلب توجه به سوی این پرونده هاست تا حدقل این پرونده ها بدون برنامه روی هم انباشته نشوند نه اینکه بگیم چرا به همه ما مدیکال نمی دید

سلام دوستان

خیلی ممنون از این همه همکاری و نظرات خوب.
    به نظر من با تکیه بر سه موضوع یعنی: زمان انتظار زیاد برای مصاحبه - افرادی که بعد از ما فایل نامبر گرفتند و آپدیت هم گرفتند - کمکاری آنکارا با توجه به تعداد کم پرونده ها میتونیم اعتراض کنیم.

پیروز باشید

ApplyAbroad Hero

به نظرم تمرکز کنید رو این مطلب که چرا آنکارا هیچ جوابی به کسی نمیده. میتونید حتی یه تغییر آدرس بزنید (مثلاً خونه یکی از اقوام نزدیک رو انتخاب کنید) که مستندات هم داشته باشید که چرا آنکارا اینقدر بی مسئولیته و به کسی جواب درست نمیده
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

دوستان توئیت فراموش نشه، واقعاً راهکار خوبیه، جواب داده،..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)