صفحه 3 از 345 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3450

موضوع: اعتراض به نحوه عملکرد آنکارا در رسیدگی به پرونده ها

پیش فرض پاسخ : همفکری در مورد فایل نامبر های فدرال ژانویه و فوریه 2013 که به پاریس منتقل نشده

سلام
    دوستان برای اینکه یه دید بهتری از مدیکال های داده شده داشته باشیم میخواستم بدونم کسی اطلاع داره اون چند نفر از دوستان با فایل ژانویه و فوریه که در ویزا نما اسمشون اومده و مدیکال گرفته اند همگی از آنکارا گرفته اند یا از جاهای دیگه ای هم بوده اند چون من در یکی از پستهای برنادوت دیدم که گفته بود یک نفر از اروپای شرقی بوده ؟ دوستان کسی دقیقا" میدونه چند نفرشون از آنکارا هستند (چه تعداد دیمند و چه تعداد غیر دیمند). داشتن اطلاعات دقیق در این مورد میتونه در اقدامات بعدی ما کمک کننده باشه

Senior Member anthelion آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همفکری در مورد فایل نامبر های فدرال ژانویه و فوریه 2013 که به پاریس منتقل نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط tayefi51 نمایش پست ها
    فکر نکنم اینطور باشه چون من ویزانما رو که میبینم دیمندای پارسال که فایلشون ژانویه و فوریه بود توی جون جولای و آگوست مدیکال گرفتن اما حالا اصلا از این خبرا نیست.
    اون طور که من یادم میاد آنکارا در مورد دیمندها خوب عمل می کرد و بچه های دیمند پارسال با روند خوبی مدیکال و ویزا می گرفتند.
    اما دقیقا از همون زمانی که پرونده ها به پاریس منتقل شد آنکارا به خواب زمستانی رفت و حتی در مورد دیمندها هم عملکرد خوبی بعد از اون نداشت.
    حتی عده زیادی از بچه ها پاس ریکوئست شون به 10 -11 ماه (یا شاید بیش تر) هم رسید که فکر می کردیم شاید بررسی های خاص سکیوریتی دارند.

یکی از دوستان دیمند ژانویه 2013 حدود ماه می امسال مدیکال گرفت اما فکر می کنم برای این دوست عزیز هم هنوز خبری نشده یا شاید ایشون خبر ندادند. (دوست عزیز اقاقیا)

در کل اگه اشتباه نکنم کارکرد آنکارا در سال 2013 در مورد پرونده های کبک این بوده:
    - تا ماه می هیچ
    - حدود ماه می دو سه تا مدیکال برای بچه های 2013
    - چند هفته بعد از مدیکال های فوق، چند پاس ریکوئست (در حد 4-5 تا اگه اشتباه نکنم) برای بچه های دیمند جامانده از پارسال
    - دو سه هفته پیش یک پاس ریکوئست شش امتیازی 2013

اگه من اشتباه می گم یا چیزی از قلم افتاده لطفا دوستان تصحیح کنند
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    - اولا از لحاظ آماری حرف شما نباید درست باشه. بالاخره افرادی هستند که در پر کردن اطلاعات ممکنه خطایی داشته باشند و با بررسی دقیق پرونده مشخص می شه که مثلا فلان اطلاعات رو درست وارد نکردند
    - پرونده های بچه های 2013 بعد از ما مستقیم رفته به پاریس و جابجایی نبوده که بگیم مدرکی جابه جا نشده باشه در حالی که با آن ها مکاتبه شده
    - حداقل درخواستی که پاریس از بچه ها داشته درخواست CV بوده. از آن جایی که در لیست مدارک مورد نیاز فدرال صحبتی از CV نشده بود ما هم در بین مدارک نگذاشتیم. پس در این مورد من در مورد خودم مطمئن هستم که به پرونده من نیم نگاهی هم انداخته نشده چون حداقل باید از ما درخواست CV می کردند
    نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    سلام
    مسئله همین جاست که اگه یه بررسی کوچک هم میکردند تو همین پرونده های موجود خیلی اشکالات پیدا میکردند مثل نبود کارت پایان خدمت. اشکال در پر کردن فرمها و .... مثل همون کسری هایی که از دوستان بعد از ما در پاریس درخواست میشه . مسئله اینجاست که پرونده ها فقط روی هم انباشته نشده باشند و بعد از چند سال تازه بخواهند به جای دیگری منتقل کنند . هدف ما جلب توجه به سوی این پرونده هاست تا حدقل این پرونده ها بدون برنامه روی هم انباشته نشوند نه اینکه بگیم چرا به همه ما مدیکال نمی دید
    خب آخه اگه مدارک اصلی رو کم داشتیم که اصلاً فایل نمی شدیم! توی همون سیدنی برگشت می خوردیم!
    در مورد رزومه شاید سیاست کاری ویزا آفیس ها با هم فرق داره! مثلاً دوست من که فایل فدرال ژانویه 2010 بود و تمام بررسی پرونده اش توی آنکارا انجام شد هیچوقت ازش رزومه نخواستن!

بحثی که من با شما می کنم فقط به این دلیله که به بهترین و مفید ترین اعتراضی که می تونیم بکنیم برسیم! نه مخالفت یا چیزی!
    خودم رو جای یه آدم حاضر به جواب میذارم (اداره مهاجرت کانادا) و دارم سعی می کنم با کمک شما دوستان یه چیزی پیدا کنیم که نتونن جواب سر سری و از سر وا کنی بدن!
    Quebec File : 2011-12-12 --- Federal File №: 2013-01-09 --- Medical: 2013-12-02 --- Pass Request: 2014-03-07

نقل قول نوشته اصلی توسط Maks نمایش پست ها
    خب آخه اگه مدارک اصلی رو کم داشتیم که اصلاً فایل نمی شدیم! توی همون سیدنی برگشت می خوردیم!
    در مورد رزومه شاید سیاست کاری ویزا آفیس ها با هم فرق داره! مثلاً دوست من که فایل فدرال ژانویه 2010 بود و تمام بررسی پرونده اش توی آنکارا انجام شد هیچوقت ازش رزومه نخواستن!

بحثی که من با شما می کنم فقط به این دلیله که به بهترین و مفید ترین اعتراضی که می تونیم بکنیم برسیم! نه مخالفت یا چیزی!
    خودم رو جای یه آدم حاضر به جواب میذارم (اداره مهاجرت کانادا) و دارم سعی می کنم با کمک شما دوستان یه چیزی پیدا کنیم که نتونن جواب سر سری و از سر وا کنی بدن!
    سیدنی مدارک رو از لحاظ کلی بررسی می کنه و به جزییات کاری نداره
    مثلا این که شما در فرم ها یه برحه از زندگی تون رو شرح ندادید که کجا بودید ربطی به سیدنی نداره
    اما وقتی بررسی پرونده شروع میشه و آفیسر به این جزییات می رسه، متوجه می شه که مثلا این شخص این اطلاعات رو کم وارد کرده.
    بنابراین با اون شخص مکاتبه می کنه و ازش درخواست کسری اطلاعات می کنه
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014

سلام
    اگر واقعا می خواهید به عملکرد انکارا اعتراض کنید میشه لطفا یه کار کلی بکنید وبه فکر سرمایه گذار ها و خود اشتغال ها باشید چون این پرونده ها هم از۲۰۱۰ تو انکارا بلاتکلیفند .

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ELSAFA نمایش پست ها
    سلام
    اگر واقعا می خواهید به عملکرد انکارا اعتراض کنید میشه لطفا یه کار کلی بکنید وبه فکر سرمایه گذار ها و خود اشتغال ها باشید چون این پرونده ها هم از۲۰۱۰ تو انکارا بلاتکلیفند .
    دوست عزیز
    هدف ما یه هدف کلی و اعتراض به نحوه عملکرد آنکاراست.
    شما و دوستانتون هم به این جمع خوش آمدید و خوشحال می شیم از کمک و همفکری شما هم استفاده کنیم

به نظر میاد که بهتر باشه عنوان تاپیک رو به یه عنوان کلی تر مثل "همفکری در مورد اعتراض به نحوه عملکرد آنکارا در رسیدگی به پرونده ها" تغییر داد.
    گویا خیلی ها دل خونی از این سفارت دارند!

به نظر میاد که بهتر باشه عنوان تاپیک رو به یه عنوان کلی تر مثل "همفکری در مورد اعتراض به نحوه عملکرد آنکارا در رسیدگی به پرونده ها" تغییر داد.

بله اینجوری تعداد بیشتری از دوستان رو در بر میگیره و انگیزش برای مشارکت و همفکری بیشتر می‌شه،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry

متاسفانه دفتر آنکارا یه سفارت خونه ساده مثل سفارت (کمی تا اندکی سابق) کانادا تو تهران هست که تازه دفتر تهران خیلی خیلی حرفه ای تر از آنکارا هم بود. دفتر دمشق (خدابیامرز) و دفتر پاریس دفاتر مهاجرتی هستند و خوب همون کارایی دفتر دمشق رو الان هم داریم از پاریس می بینیم اما دفتر آنکارا متاسفانه این کاره نیست و این افتضاح ترافیک پرونده ها رو که متاسفانه اثرش رو روی مصاحبه های کبک تو استانبول هم می بینیم، به جا گذاشته.
    FFN: 17/01/2013
    Medical: 02/01/2014
    Visa: 09/07/2014
    Landing: 28/10/2014

این جوری که من دیدم، دل خیلی ها پره از آنکارا!
    نظرتون چیه یه پتیشن بسازیم با عنوان اینکه ما از کارکرد سفارت آنکارا ناراضی هستیم و نگران وضعیت پرونده های فعلی و آینده ای که به دستشون می رسه هستیم و درخواست یه فکر اساسی در مورد این ویزا آفیس داریم.
    از دوستان قدیمی و جدید، آنکارایی ها، پاریسی ها، منتظرین مصاحبه، فیس .وکی ها، سرمایه گزار ها و کارآفرین ها و نیروهای متخصص بخوایم امضاش کنن.
    بعدش خیلی محترمانه توییت کنیم براشون و بقیه دوستان ری-توییت کنن؟
    Quebec File : 2011-12-12 --- Federal File №: 2013-01-09 --- Medical: 2013-12-02 --- Pass Request: 2014-03-07

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)