نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: تائید مدارک توسط موسسات به غیر از WES

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض تائید مدارک توسط موسسات به غیر از WES

تبدیل نمره در WES مطابق جدول زیر است

موسسات دیگری نیز وجود دارد که کار مشابه WES انجام می دهند.

این موسسات ممکن است کار ایران را انجام دهند یا تحریم کرده باشند.

در ادامه چهار تا از موسساتی که کار ایرانی ها را انجام می دهند آمده است.

سوالی که مطرح است:

هر کدام از این موسسات بر چه اساسی تبدیل می کند؟ آیا همه مطابق با WES تبدیل می کنند یا فرمول خود را دارند؟

جواب این سول بسیار مهم است چون

1- اگر فرمول خود را داشته باشد هر کس به موسسه ای می دهد که نمره اش را بیشتر حساب کند. تا شانس پذیرش بسیار بالاتر برود.

2- اگر فرمول یکسان باشد. بستگی به زمان شخص یا به موسسه ای می دهد که ارزان ترین باشد یا به موسسه ای می دهد که سریع ترین باشد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط موسسات به غیر از WES

در مورد این موسسات باید بگم که ECE اصل مدارک رو میخواد که خوب من نمیتونم ریسک کنم و بفرستم با پست . شاید برای بچه هایی که امریکا هستند گزینه مناسبی باشه
    WES دیوونم کرده و سیستم پاسخگویی خوبی نداره
    ریزنمرات حتما باید تو پاکت سیل شده دانشگاه باشه و من فکر میکردم ترجمه رسمی با تائید دادگستری و خارجه به همراه مهر کپی برابر اصل رو بدم دانشگاه بفرسته قبول میکنه که نکرد و گفت دانشگاه باید ریزنمرات فارسی اطل بفرسته، بماند که دانشگاهم شهرستان بود و پا شدم رفتم و میگفت این خلاف قانون وزارت علومه... البته کارنامه لاتین دانشگاه تهران رو قبول میکنه و همین طور مدارک به جز ریزنمره رو میشه با فکس فرستاد
    البته گواهی موقت دانشگاه تهران من رو هم قبول نکرد برخلاف این که دوستان گفتند قبول میکنه
    در ضمن خیلی هم پولکیه و همه جا رفرنس نامبر رو بنویسید رو پاکتها و مدارکی که پست میکنید
    ایمیلی نداره که بشه چانه زنی کرد یا مشکل روتوضیح داد و تلفن هم حدود 10 دقیقه پشت خط میمونید من با 020 زنگ میزنم ولی عملا خیلی پاسخگو نیستند و یه مدرکم رو گم کردن که هرچی میگم با اون یکی ها توی یه بسته بود میگه نبود با خونسردی....
    مدارک که بهشون میرسه تقریبا 48 ساعت بعدش بررسی میکنن و هر بار مدرکی کم باشه و بفرستین همین داستانه
    خلاصه که افتضاحه
    Evaluation services هم تا جایی که میدونم شیوه پرداخت آنلاین نداره این بود که متاسفانه با wes فرستادم و سه هفته اس الاف شدم و مجبور شدم مدرکمو بخرم ...

لطفا این پستم رو در مورد WES با دقت بخونین اگه میخواین با wes ارزشیابی کنین

Junior Member

من مدارکمو از طریق ECE تایید کردم. هیچ مشکلی نبود. با کاراپست اصل مدارکمو فرستادم. و اونا هم دوباره صحیح و سالم بعد از تقرییبا 20 روز پس فرستادن/

Junior Member

?Can you please provide a grading scheme/key for your transcripts from your University
    چگونه می شه فراهم کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام. دیگه اونقدر بخش داره این سایت که نمیدونم کدوم قسمت باید سوالمو مطرح کنم. امیدوارم بخش مناسبی باشه.

من هر چی گوگل کردم و سایتا رو گشتم به نتیجه ای نرسیدم لطفا کمکم کنید! این استاندارد ABET که میگن دانشگاه های آمریکا برای واحدهای گذرانیده شده ( من برق می خونم ) چیه؟؟؟ رفتم خود سایت abet.org اون جا هم چیزی نتونستم پیدا کنم
    یعنی آمریکا همه واحدای ما رو قبول نمیکنه؟ ( دروس عمومی رو فکر نکنم قبول کنه ولی بقیه دروس چی؟؟! )

ممنون

Junior Member

سلام دوستان. برای تایید مدرک تحصیلی کدامیک از موسسه های زیر را پیشنهاد میکنید
    http://naces.org/members.html
    متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام،
    من نميدونم درسته سوالمو نو اين قسمت مطرح كنم يا نه
    تا حالا كسي بوده كه براي ارزيابي از foreign credential service استفاده كرده باشه؟ يا هر موسسه ديگه ايي غير از wes.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)