صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد پاور پوينتهاي آموزشي مگوش ( هرگونه سوال فني، مشكلات تحليلي، لغات)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد پاور پوينتهاي آموزشي مگوش ( هرگونه سوال فني، مشكلات تحليلي

با تشکر از شما، کاش امکانش بود ادامه میدادید ساختن پاورپوینت هارو
    Wishes won't wash dishes

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد پاور پوينتهاي آموزشي مگوش ( هرگونه سوال فني، مشكلات تحليلي

سلام. آقای simon عزیز مرسی بابت زحمات شما در این تاپیک. خواستم بپرسم شما کماکان دنبال ساختن و ادامه این فایل ها هستید یا کلا وقتش را ندارید یا به هر دلیلی کار را ادامه نخواهید داد؟ من می خوام شروع کنم واسه خوندن این فایل ها و می خوام بر اساس تصمیم شما برنامه ریزی کنم. اگه شما وقت ندارید این جا را ادامه بدید، بگین که من برم همون فایل های ارائه شده در تاپیک زیر را دانلود کنم و اون ها را کار کنم. البته اگه کار شما ادامه پیدا کنه که خیلی بهتره و ممنون میشم من و همه بچه های دیگه سایت. مرسی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...tice-Questions

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

اکانتمون تاریخش تموم شد و از کاربران هم کسی اکانت های نصفه نیمه که داشتند رو در اختیار ما قرار ندادند، لذا فعلا کار متوقف هست. ممنون از شما بابت پیگیری.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. آقای simon عزیز مرسی بابت زحمات شما در این تاپیک. خواستم بپرسم شما کماکان دنبال ساختن و ادامه این فایل ها هستید یا کلا وقتش را ندارید یا به هر دلیلی کار را ادامه نخواهید داد؟ من می خوام شروع کنم واسه خوندن این فایل ها و می خوام بر اساس تصمیم شما برنامه ریزی کنم. اگه شما وقت ندارید این جا را ادامه بدید، بگین که من برم همون فایل های ارائه شده در تاپیک زیر را دانلود کنم و اون ها را کار کنم. البته اگه کار شما ادامه پیدا کنه که خیلی بهتره و ممنون میشم من و همه بچه های دیگه سایت. مرسی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...tice-Questions
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

اکانتمون تاریخش تموم شد و از کاربران هم کسی اکانت های نصفه نیمه که داشتند رو در اختیار ما قرار ندادند، لذا فعلا کار متوقف هست. ممنون از شما بابت پیگیری.

ارادت
    من اکانتم 18 روز اعتبار داره. بهم پیغام خصوصی بدید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

سلام

دوستان من خودم دنبال سوالات مگوش بودم و از زحمات تهیه کننده ی فایل های powerpoint ممنونم ولی با وجود این سایت فوق العاده عملا نیازی به منبع دیگه ای برای سوالات GRE نیست.
    ویرایش توسط Sina0077 : January 13th, 2016 در ساعت 11:37 PM دلیل: لینک
    Wishes won't wash dishes

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    سلام

دوستان من خودم دنبال سوالات مگوش بودم و از زحمات تهیه کننده ی فایل های powerpoint ممنونم ولی با وجود این سایت فوق العاده عملا نیازی به منبع دیگه ای برای سوالات GRE نیست.
    سلامدوستان من چه جوري ميتونم به سوالات مگوش دسترسي پيدا كنم ؟ممنون ميشم كمكم كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanc نمایش پست ها
    سلامدوستان من چه جوري ميتونم به سوالات مگوش دسترسي پيدا كنم ؟ممنون ميشم كمكم كنيد
    سلام
    لینکی که دادم سوالای ورباله مگوشه، برای کوانت هم باید از صفحه ی اول تو قسمت جی آر ای، وسط صفحه سمت چپ کوانت رو انتخاب کنید. با کروم یا فایرفاکس اول هر پیجی که میرید رو ترنسلیت کنید بعد قسمت مورد نظرتون رو انتخاب کنید
    Wishes won't wash dishes

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)