صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: تغذیه و رژیم درمانی (Nutrition and Dietetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغذیه و رژیم درمانی (Nutrition and Dietetics)

سلام
    من ليسانس تغذيه هستم و مي خواستم براي دكتراي مستقيم همراه با فاند و يا مستر همراه با فاند در آمريكا و يا كانادا اقدام كنم و الان چند تا سوال داشتم و ممنون ميشم دوستان كمك بكنن:
    1. من نتونستم تو سايت us newsرنكينگي براي اين رشته پيدا كنم حالا دوستان اگه ليستي در اين مورد دارن ممنون ميشم بگن
    2.براي فاند گرفتن CV در چه حدي لازمه؟چندتا مقاله و نويسنده ي چندم بودن براي فاند گرفتن لازمه؟
    3.وضعيت رقابت براي اين رشته بخصوص فاند گرفتن در چه حديه با توجه به اينكه دانشگاه ها و گرايش هاي رشته كم هست؟
    4.آيا ليستي از دانشگاه هايي كه دكتراي مستقيم از ليسانس ارايه ميدم وجود داره؟
    پيشاپيش از كمكتون ممنونم

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم کسی که ارشد صنایع غذایی داره بخواد دکترای تغذیه بخونه میتونه مطب بزنه؟

Junior Member

سلام
    میشه لطف کنید بگید ایا دکتر دامپزشک میتونه phd تغذیه انسانی بخونه یا باید فوق لیسانس بخواند؟تو فروم گفتید اما من اخرش به نتیجه ای از حرف ها نرسیدم میشه یکبار دیگه جواب این سوال بدید؟

امکانش هست اسم دانشگاه های امریکا که phd nutrition and dietetics رشته را دارند مانند کانادا نوشتید بیان کنید ؟ممنون میشم که جواب بدهید

Junior Member

سلام .میخواستم بدونم شانس پذیرش در مقطع دکتری تغذیه برای کسی که معدل ارشد خوبی داره (حدود 17) و مقاله و مدرک آیلس هم داشته باشه چقدره؟ مثلا برای کشورهای مثل فنلاند ،استرالیا...؟ و اینکه آینده کاری این رشته در کشورهای اروپایی چطوره؟

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من دانشجوی سال آخر دکتری تغذیه هستم می خواستم ببینم چه طور می تونم برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم و چه مدارک و شرایطی باید داشته باشم؟
    و این که برای پست داک در آمریکا باید چی کار کنم؟
    ممنون

Junior Member

اکثر دانشگاه هایی که من سرچ کردم برای رشته ی تغدیه آیلتس 7 می خواد . کسی دانشگاهی سراغ داره که آیلتس 6.5 بخواهند ؟

سلام.من فارغالتحصیل رشته کارشناسی تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستم.در حال حاضر دارم برای اپلای کردن برای مستر تغذیه تلاش میکنم.تا حدی اطلاعاتی جمع آوری کردم ولی هنوز راه طولانی در پیش هست.برای دوستانی که دنبال لیست دانشگاه ها هستن:
    تحصیلات عالیه رشته تغذیه برای امریکا رو میتونید از سایت eatright.org پیدا کنید.کافیه برید به قسمت pro . از اونجا قسمت career و بعد advanceddegree .اکثر دانشگاه های امریکا مدرک آیلتس 6.5 میخوان.تافلش رو نگاه نکردم چون من مدرک آیلتس گرفتم.اکثرا GRE هم میخوان که به نظر مسخره میاد.
    دانشگاه های کشورکانادا رو از سایت universitystudy.ca میتونید پیدا کنید.کافیه رشته مورد نظر،مقطع و زبان آموزشی رو انتخاب کنید و براتون اسامی دانشگاه هایی که رشته شما رو آفر میدن میاره.
    کشور استرالیا هم دانشگاه های زیادی که مستر تغذیه ارایه میدن ولی بهتره که دونه دونه به سایت های دانشگاه ها سر بزنید.چون از طریق سایتهای جستجوگر چیزی گیرتون نمیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition science&Dietetic

سلام.من کارشناسی رشته تغذیه خوندم(دولتی زاهدان) و معدلم تقریبا 16/5 و مدرک تحصیلی و ریزنمراتمم آزاد کردم میخواستم ببینم دانشگاه های آلمان برای رشته من بورسیه میدن یا نه؟ برای مستر...البته یه مقالم تا عید ISI میده؟اگه ممکنه اسم دانشگاه ها رو اگه دارین بفرستین

سلام !
    من فارغ التحصیل دانشگاه سراسری تهران در رشته شیمی محض هستم .
    میتونم در رشته تغذیه در امریکا تحصیل کنم و یا فول فاند شم ؟ مثلا بگن 1 سال بخونی تو امریکا تا برسی به حدی که بعد فاند بگیری !! امکانش هست ؟ کلا امکانش هست که تغذیه بخونم ؟
    تو لینک http://steinhardt.nyu.edu/nutrition/dietetics/ms/
    که از همین تاپیک پیدا کردم و مطالعه کردم زده : Upon acceptance, students with an undergraduate degree in nutrition, and who have completed the DPD, a foundational series of courses in basic sciences and health, can begin taking master's-level classes immediat
    منظورش از basic science همون علوم پایه است دیگه؟ منم که شیمی محض خوندم که رشته علوم پایه است پس میتونم ؟

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که در حال حاضر روی یه مقاله تغذیه کار کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)