صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: تغذیه و رژیم درمانی (Nutrition and Dietetics)

samaneh_f
    Guest

پیش فرض تغذیه و رژیم درمانی (Nutrition and Dietetics)

سلام

تو apply abroad forum ديدم كه تاپيكي در مورد رشته تغذيه نيستش. بنابر اين تصميم گرفتم يك موضوع جديد در رابطه با apply براي رشته Nutrition و Dieteticsدرست كنم. خوشحال مي شم از تجربيات appy براي اين رشته در اينجا مطلب بنويسيد.

با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

پیش فرض please help me; niutrition

hello.i wnat to change my cource to diet and niutrition but its still hard for me to write proposal(for MsC)
    :'(.can u seggast a refrense that could help me for this?
    main journal,adres of faculty,tel noumber of people that study in diet and niutrition university...
    please help me
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : please help me; niutrition

سلام
    رشته کارشناسیتون رو بفرمایید تا دیگران بهتر بتونن راهنماییتون کنن
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

به خاطر این گفتم رشته کارشناسیتون چیه چون اگه خیلی نا مربوط باشه با مشکل مواجه خواهید شد حداقل خیلی وقت می بره که بتونید با اصول رشته جدید آشنا بشید
    به هر حال من دوستانی در این رشته دارم میتونم واستون سوال کنم

راستی پروپوزال واسه ارشد داخل می خواهید بنویسید یا خارج؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

im studying in fild of animal niutrition and almost sept im graduate in post qraduate (MsC).altoght animal niutrition is one of the subranchs in fild of animal science but unemployment rate in this cource is gaining in the world.then i deside to change my cource.
    please help me to write good poroposal :'(
    thanks a lot

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

شما کمی شرایطتون رو مبهم بیان کردین. من تصور میکنم شما باید کشاورزی خونده باشید، درسته؟
    به نظر من اگر مقاله ی مرتبط با تغذیه داشته باشید خب شانستون خیلی بالاتره. اگر هم ندارید اگر میتونید تو زمان باقیمونده ای که دارید سعی کنید در مورد مباحث تغذیه ای مقاله بدید.
    من هم متوجه نشدم پروپوزال رو برای چی میخواید بنویسید؟ برای خارج از کشور؟ یعنی با استادی به توافق رسیدید و ازتون پروپوزال خواسته؟ در غیر اینصورت که باید اول باید با اساتید صحبت کنید و اگر قبول کردند و در زمینه ی خاصی ازتون پروپوزال خواستند اونوقت تهیه کنید. اگر هنوز با استادی صحبت نکردید که من نمیدونم قضیه ی پروپوزال چیه. ???
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام
    دوستان من رشته ام مهندسی کشاورزی علوم دامی هست و زیر شاخه تغذیه دام خوندم.شهریور پایانامه ام رو دفاع می کنم و مدارک ام رو برای خارج از کشور اماده کردم.می خوام تغییر رشته بدم و رشته تغذیه رو بخونم.البته دوباره می خوام فوق لیسانس بخونم.5 مقاله ای اس ای دارم .
    اثر منابع مختلف چربی روی تراکم چربی چربی شکمی در جوجه گوشتی
    اثرش رو مقاومت استخان
    پارامتر های خونی
    و استرس گرمایی در جوجه گوشتی...
    معدل ام 5/18 بوده و دو طرح تحقیقاتی مجری بودم.دو تا کتاب دارم یکی در مورد بیوتکنولوزی و یکی هم که ترجمه کردم.
    برای خارج از کشور یک پروپوزال باید همراه مدارک بفرستیم حتی بدون اینکه با استادی صحبت کنیم.بعد از اینکه رفتیم اونجا میشه موضوع رو با استاد به توافق رسید.
    حالا از شما کمک خواستم ه برای نوشتن پروپوزال. کمکم کنید و اگر در مورد زمینه کاری این رشته خبری دارید بگید چون تو فوق لیسانس کشاورزی با تمام تلاشی که کردم به نتیجه مطلوبی در زمینه کار و پول نرسیدم.
    از همتون ممنون.خواهش می کنم راهنماییم کنید چون به سرنوشته ام بستگی داره این تصمیم ام
    ممنون همتون ام.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

سلام
    من تصور نمیکنم نوشتن پروپوزال کار چندان سختی باشه. من فکر میکنم معمولش اینه که اگر شما با استادی به توافق رسیدید و در مورد فیلد کاری صحبت کردید، اون وقت پروپوزال رو (در اون فرمتی که اون استاد یا دانشگاه تعیین میکنه) باید بنویسید.
    به هر حال برای نوشتن پروپوزال قبل از هر کاری باید فقط سرچ کنید درباره اون موضوع مورد نظرتون. مقلات رو مطالعه کنید و ببینید که چیکار کردند. این خودش به شما یه دید کلی میده. البته شما که گفتید ارشد هستید حتما برای پایان نامه تون پروپوزال دادید و آشنا هستید. منظورتون از کمک که این نیست که کسی بیاد موضوع خاصی رو به شما پیشنهاد بده؟! آخه شما چه جور کمکی میخواید؟ انتخاب موضوع و سرچ درباره ی اون رو که خودتون باید انجام بدید. فرمت رو که باید دانشگاه مشخص کنه. حتی اگه اطلاعات چندانی در زمینه ی تغدیه ندارید، با سرچ در سایتهای مربوط به مقالات و با استفاده از چند تا کلمه ی کلیدی، میتونید جدیدترین مقالات رو در این زمینه ببینید. با موضوعات جدید و مختلف آشنا بشید. این کار سختی نیست. برید تو سایت science direct، scirus، scopus و ...و یه سرچ کلی با استفاده از چند تا واژه انجام بدید و چکیده ی مقالات رو بخونید، حتما دید خوبی به دست میارید.
    به نظر من شما که رزومه ی خوبی دارید و مقاله هاتونم بی ارتباط با تغذیه نیست میتونید پذیرش بگیرید (البته فکر نکنید بازار کار تغذیه خیلی محشره ها )
    به هر حال شما باید بگید که چیکار کردید و چه نوع کمکی در نوشتن پروپوزال میخواید که دوستان بدونند چه جور کمک از دستشون بر میاد.

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم یک دامپزشک میتونه واسه دکترا از رشته تغذیه پذیرش بگیره؟

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط z_ph نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم یک دامپزشک میتونه واسه دکترا از رشته تغذیه پذیرش بگیره؟
    از لحاظ تئوری که امکانش هست. فقط شما برای اینکه بتونید پذیرش بگیرید باید در تحقیقاتتون یا کارهاتون لینکی بین رشته خودتون و رشته مورد نظر ایجاد کرده باشید تا متقاعد بشن که به شما پذیرش بدن.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)