صفحه 2 از 96 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 953

موضوع: ریجکتی های بند ۵۰۱ (تجربه‌ها و دلایل)

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند 501 (دلایل و جلوگیری از ریجکت مجدد)

نقل قول نوشته اصلی توسط uni نمایش پست ها
    كساني كه با اين بند ... 501 ريجكت شدن، تصميمي نگرفتن كه چيكار ميشه كرد؟
    من هنوز با این بند ریجکت نشدم ولی هر آینه سایه ریجکت رو بر سر خودم حس میکنم. من از آنکارا اقدام کردم ولی از بچه های سفارتهای دیگه هم خبر دارم. تا الان مشخص شده که دبی، ایروان و باکو بچه های با سابقه کار نفتی رو ریجکت کردن و این سفارتها واسه اقدام مجدد اصلن مناسب نیستن. میمونه عشق آباد و آنکارا. از بچه های عشق آباد تنها خبری که دارم اینه که بچه هایی که میخوان برن نفت بخونن رو ریجکت کرده (که صراحتن تو سایت گفتن) ولی در مورد سابقه کار کسی رو ندیدم و البته ممکنه کسی کلیر شده باشه ولی ذکر نکرده باشه. آنکارا هم که کسی رو فعلن با این بند ریجکت نکرده. این رو هم بگم که دیروز یکی که سابقه کارآموزی 6 ماهه در بخش نفت رو داشته از آنکارا کلیر شد. به نظرم هم میشه صبر کرد تا وضعیت آنکارا کاملن معلوم بشه و هم میشه رفت مصاحبه مجدد. من خودم دارم به کشورهای دیگه واسه ادامه تحصیل هم فکر میکنم چون واقعن اگه مصاحبه مجدد هم موفقیت آمیز بشه، احتمال طولانی شدن خیلی زیاد کیس هست.

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering+Msc

سلام دوستان
    در مورد همه عزیزانی که بخاطر سوابق شغلی در نفت و گاز ریفیوزد شدن ، الان سوال اینه که در مراجعات بعدی به سفارتهای دیگه ،آیا این سوابق رو میتونیم از CV حذف کنم یا اونها به همه ی database بیمه ای ما دسترسی دارند؟ و اینکه اون سفارتها می فهمن که ما قبلا از دبی با 501 ریفوزد شدیم؟ و مچمون رو میگیرن؟

هر کس این 2 تا سوال رو بتونه محکم جواب بده، گره از کار خیلی ها باز کرده.
    ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ Sharif university

سلام
    منم با 501 ریجکت شدم اما موضوع اینه که من کیسم تمیز تمیز بود هیچ لینک نفتی نداشت و فقط رشته ای که اونجا میخواستم بخونم هم مهندسی شیمی بود. تنها گیری که میتونم پیدا کنم اسم شرکت کارآموزیم بود که توش پترو داشت یا شاید چون فوق بودم و ریسرچ پلن نداشتم ریسک نکردم واسه من خیلی عجیبه هنوز که چرا ریجکت شدم.

من از طرف دانشگاه فرصتی نداشتم و مجبور شدم دیفر کنم، اما هرکی وقت داره سریغ بره آنکارا!
    در مورد اینکه سابقه کارو حذف کنیم یا نه هم باید با کیس بچه هایی که تو شرکتای دولتی و وابسته به سپاه کار کردن و ریجکت شدن و دوباره اقدام کردن مقایسه کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering+Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinh نمایش پست ها
    من از طرف دانشگاه فرصتی نداشتم و مجبور شدم دیفر کنم، اما هرکی وقت داره سریغ بره آنکارا!
    در مورد اینکه سابقه کارو حذف کنیم یا نه هم باید با کیس بچه هایی که تو شرکتای دولتی و وابسته به سپاه کار کردن و ریجکت شدن و دوباره اقدام کردن مقایسه کنیم.
    سلام .
    دوست غزیز میشه بگید اینکه توصیه کردین " هر کی وقت داره سریع بره آنکارا" منظورتون از وقت چقدره؟ به هر حال اونجا هم به مکانیک حداقل یه کلیرنس کوچیک میخوره دیگه، مگه نه؟
    من تا 6 Sep نامه late arrival دارم. به نظر شما من وقت دارم؟ شما که منظورتون این نیست که ممکنه کسی بره و همونجا ویزاش رو بگیره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

به این جا سر بزنید http://www.applyabroad.org/forum/sho...AF%D9%86/page2
    البته کیس ما ها جدید تره اما برای انتخاب جای دوم برای مصاحبه شاید کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Junior Member

من هم امروز بعد از 7 ماه انتظار با همین بند مسخره 501 از سفارت دبی ریجکت شدم. و واقعا دلیلشو نمیفهمم. چون من رشتم شیمی هست، واسه فرصت مطالعاتی دکتری میخواستم ویزای J-1 بگیرم.فقط پروژه ای که قرار بود اونجا کار کنم سنتز ترکیبی بود که بشه باهاش گازایی مثل CO2 و یا H2رو ذخیره کرد.!!!!!
    حالا به نظرتون میتونم اصلا از یه سفارت دیگه دوباره اقدام کنم با توجه به این بند؟ اگه آره کدوم سفارتو توصیه میکنید؟
    در ضمن من نه هنوز سربازی رفتم و نه سابقه کاری بجز تدریس دارم!!!

Junior Member

شما توی رزموتونم یعنی هیچ اسمی از نفت و یا انرژی نبود؟توی لیسانس یا فوق روی این دو تا کاری نکردید که توی رزومتون بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmosanat نمایش پست ها
    شما توی رزموتونم یعنی هیچ اسمی از نفت و یا انرژی نبود؟توی لیسانس یا فوق روی این دو تا کاری نکردید که توی رزومتون بیاد؟
    تو لیسانس و فوق که اصلا و ابدا، من اصلا نمیدونم نفت چی هست فقط ممکنه به ریسرچ پلانم حساس شده باشنو شاخکاشون یه تکونی خورده باشه.تازه تو همونم من نهایت تلاشمو کرده بودم اسمی از انرژی نیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)