صفحه 90 از 96 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 953

موضوع: ریجکتی های بند ۵۰۱ (تجربه‌ها و دلایل)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۵۰۱ (تجربه‌ها و دلایل)

سلام خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من رشته ام عمرانه و مقاله ای در مورد انرژی های تلف شده در ساختمان نوشته ام. در اسم مقاله کلمه " انرژی" نام برده نشده ولی در خلاصه مقاله در مورد راهکار تلف نشدن انرژی در ساختمان ها صحبت شده.
    به نظرتون در ویزا به مشکل برمی خورم؟
    تو گوگل خلاصه مقاله به فارسی وجود داره.
    خیلی ممنونم

Junior Member Roil_bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CHemcial Eng

شما رشتتون حساس نیست و روش زیاد فکر نکنم دقیق بشن مگر اینکه خودتون یک جا اشتباه کنید و به قول معروف سوتی بدهید.

فکر نکنم گوگل سرچ کنن چون زیاد معتبر نیست ولی سعی کنید این مقاله رو نشون ندهید یا اصلا رو نکنید یا سفارتهایی برید که لیست مقالات ازتون نخواهد. توی ایروان از من نخواستند. شما بازم از تجربه سال های قبل بچه ها رو بخونید تا دچار اشتباه نشید.

قطعا مقاله رو تو رزومتون نزنید. چون اگر بزنید دردسر ساز میشه.

به احتمال خیلی زیاد ویزا میگیرید. ان شالله که موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal75n نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من رشته ام عمرانه و مقاله ای در مورد انرژی های تلف شده در ساختمان نوشته ام. در اسم مقاله کلمه " انرژی" نام برده نشده ولی در خلاصه مقاله در مورد راهکار تلف نشدن انرژی در ساختمان ها صحبت شده.
    به نظرتون در ویزا به مشکل برمی خورم؟
    تو گوگل خلاصه مقاله به فارسی وجود داره.
    خیلی ممنونم
    I am looking for FUN... lOL

نقل قول نوشته اصلی توسط Roil_bb نمایش پست ها
    شما عزیزم هر واژه شامل انرژی اویل گس پترو دیزل کزولین نوکلیر و هر چی مرتبطه به اینها تو مدارکی که ازت می خواهند و بهشون میدهی مانند ریز نمره لیست مقالات اس او پی رزومه و... باشد... 100% درصد ریجکت میشی با همین بند

بعدش حواست باشه با آدم های طرفی که بگی من نمیدونم شبیه سازی کار کردم و این واژه ها اینو این فرق رو نمیفهمنن میگن انرژی =501

کلا رو مکانیک و مهندسی شیمی و مواد حساسند
    سلام.
    البته خیلی بهتره رزومه سانسور بشه قبل از حتی اپلای کردن ولی اگه هم اسم انرژی به کار برده بشه بازم 100% ریجکت ممکنه نشین.
    خود من استاد نداشتم از اول و توی ریسرچ پلنی که دانشکده داده بود بهم، گفته بودند ما بایومدیکال، انرژی و متریال کار میکنیم! هر چی هم اصرار کردم انرژی و متریال رو تغییر بدن (به بایوفیول و کاتالیست که یکم سیف تر و دقیق تر باشه)، گوش نکردن و با همون پارسال رفتم سفارت (آنکارا) و بعد از حدود 85 روز کلیر شدم (مالتی هم گرفتم)؛ البته رزومه ام مشکلی نداشت و نه سابقه کاری داشتم و نه مقاله چاپ شده ای؛ توی SOP و رزومه هم تاکید کردم که به بایومدیکال و دراگ دلیوری علاقه دارم. مهندسی شیمی بودم و هستم...
    همیشه امید هست و نمیشه نسخه پیچید برای تمام حالت ها...
    موفق باشین
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member Roil_bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CHemcial Eng

بله حرفها شما کاملا درست هستند. ولی اینجا جایی برای خوشبینی نیست. باید آدم بدترین حالت رو در نظر بگیره. طرف 2 سال 3 سال وقت می گذاره بعد میره سفارت ریجکت میشه در 3 دقیقه به همین سادگی.

من بدترین حالت رو گفتم که دوستان با خاطر جمعی و مدارک مطمئنه برند و همگی موفق بشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    البته خیلی بهتره رزومه سانسور بشه قبل از حتی اپلای کردن ولی اگه هم اسم انرژی به کار برده بشه بازم 100% ریجکت ممکنه نشین.
    خود من استاد نداشتم از اول و توی ریسرچ پلنی که دانشکده داده بود بهم، گفته بودند ما بایومدیکال، انرژی و متریال کار میکنیم! هر چی هم اصرار کردم انرژی و متریال رو تغییر بدن (به بایوفیول و کاتالیست که یکم سیف تر و دقیق تر باشه)، گوش نکردن و با همون پارسال رفتم سفارت (آنکارا) و بعد از حدود 85 روز کلیر شدم (مالتی هم گرفتم)؛ البته رزومه ام مشکلی نداشت و نه سابقه کاری داشتم و نه مقاله چاپ شده ای؛ توی SOP و رزومه هم تاکید کردم که به بایومدیکال و دراگ دلیوری علاقه دارم. مهندسی شیمی بودم و هستم...
    همیشه امید هست و نمیشه نسخه پیچید برای تمام حالت ها...
    موفق باشین
    I am looking for FUN... lOL

بر طبق تجریه ام ریسرچ پلن برای رشته های حساس می تواند نقش تعیین کننده ای را ایفا کند بویژه اگر با ریکامندیشن لتر از طرف استاد و یا رییس دانشکده هم باشد که در آن صریحا گفته باشد که دانشجو دسترسی به تکنولوژی بالا ندارد و دانشگاه با توجه به حضور دانشجویان بین المللی پروژه های خاص و حساس انجام نمی دهد و....واقعا این دو مورد یعنی ریسرچ پلن به انضمام ریکام لتر می تواند معجزه کند! و دانشجو با خفن ترین رشته ی ممکنه ویزا بگیرد! دوستانی که رشته های حساس دارید حتما از رییس دانشکده بخواهید که این کار را انجام دهد و در ضمن بخواهید که در ریسرچ پلن نامی از انرژی و مواد و هسته ای و نفت ....را نیاورد حتی اگر رشته ی شما یکی از همین ها باشد!!
    به امید موفقیت همه ی دانشجویان در گرفتن ویزای امریکا!

سلام دوستان
    من دو آگوست با بند 501 از سفارت آمریکا در دبی ریجکت شدم
    حالا میخوام دوباره اقدام کنم، به نظرتون سفارت آنکارا رو انتخاب کنم یا ایروان رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tulip_beauty68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو آگوست با بند 501 از سفارت آمریکا در دبی ریجکت شدم
    حالا میخوام دوباره اقدام کنم، به نظرتون سفارت آنکارا رو انتخاب کنم یا ایروان رو؟
    سلام
    متاسفم از این بابت.
    اما کاش به رشته و تحقیقات و روزمه و دانشگاه مقصد و..اشاره کنید تا دوستان بهتر بتوانند کمک کنند که ان شالله در تلاش بعدی حتما ویزا را بگیرید.

سلام
    خیلی ممنون از پاسخ تون
    رشته من مهندسی شیمی هست، 4 تا مقاله در زمینه کاتالیست دارم و برای دانشگاه university of south Carolina در مقطع دکتری پذیرش گرفتم.
    جالب این بود چند بار افیسر پرسید با وزارت دفاع کار کردی یا استادت کار میکنه، و منم تنها جواب م خیر بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط tulip_beauty68 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از پاسخ تون
    رشته من مهندسی شیمی هست، 4 تا مقاله در زمینه کاتالیست دارم و برای دانشگاه university of south Carolina در مقطع دکتری پذیرش گرفتم.
    جالب این بود چند بار افیسر پرسید با وزارت دفاع کار کردی یا استادت کار میکنه، و منم تنها جواب م خیر بود.
    سلام
    اول اینکه شما بدترین سفارت را انتخاب کردید! مهندسی آنهم مهندسی شیمی که نباید برود دبی! متاسفانه دبی اینروزها چندان خوب با مهندس ها تا نمی کند. کی مصاحبه داشتید؟ در موقع مصاحبه از شما ریسرچ پلن و رزومه نخواست؟
    کدام دانشگاه درس خواندید که افیسر اینقدر این پرسش را تکرار کرده؟
    اگر پاسخ این پرسش ها را بدهید و در مورد رزومه و...توضیح دهید دوستان بهتر می توانند کمک کنند.
    در ضمن جواب تنها خیر هم گاهی کافی نیست باید آفیسر را قانع کرد یعنی همان بار اول که این پرسش را مطرح کرد شما باید علاوه بر خیر مثلا می گفتید که ما زمینه ی کاریمان تنها در دانشگاه بوده و استادم تنها در دانشگاه و موسسات ..فعال است ... یعنی هم پاسخ خیر را می دادید و هم آب پاکی را می ریختید دست آفیسر . خیلی مهم است که آفیسر در روز مصاحبه قانع شود.

متاسفانه از لحاظ زمانی فقط دبی برام وقت خالی داشت.
    مصاحبه من روز دوم آگوست بود
    بعد از فرم I 20 اول حساب بانکی م رو گرفت که بهش گفتم من فول فاند هستم، حساب بانکی م 17 هزار دلار بود
    و بعدش هم رزومه م رو گرفت، که چون مقاله هام قابل سرچ بودن، مقاله هام رو آورده بودم.
    بعدش هم کارت پایان خدمت م. من نیروی انتظامی خدمت کردم.
    بعدش هم دائما در رفت و آمد بود و آخرش ریجکت
    من ارشدم رو دانشگاه تهران گذروندم و لیسانس هم دانشگاه شیراز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)