صفحه 94 از 96 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 953

موضوع: ریجکتی های بند ۵۰۱ (تجربه‌ها و دلایل)

پیش فرض پاسخ : ریجکتی های بند ۵۰۱ (تجربه‌ها و دلایل)

نقل قول نوشته اصلی توسط zizinono نمایش پست ها
    سلام دوستان من زمینه کاریم هم گاز هست هم نانوکامپوزیت و هم غشا که شنیدم خیلی احتمال ریجکت شدن بالا هست. راهی نیست که این مشکل رو دورزد؟ مثلا با ریسرچ پلن سیف؟ یا نامه ای از استاد که بگه این کار سیف هست؟
    بله ..شما باید باید ریسرچ پلن داشته باشید .... تو سی وی موارد حساس رو نیارین ... شما در کل در تمام مراحل نباید از موارد حساس حرفی بزنین و به طور جنرال اطلاعات بدین ...

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsh67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که اگر با بند 501 ریجکت شیم و بخوایم دوباره برای سفارت دیگه اقدام کنیم بهتره که بینش فاصله بیافته یا مهم نیست؟
    شما ریجکت شدید یا ریفیوز؟ ... این دوتا با هم فرق دارن ... اگه ریفیوزشدین با ارسال ایمیل از سفارت موضوع رو جویا بشین ... احتمال میدم رفتین دبی .... اگه اونجا اولین بار رفتین این بار برین ارمنستان ... بعد چند هفته از قطعی شدن کیس شما برین به سفارت جدید ...مشکلی نیست ...

Junior Member

سلام ممنون که پاسخ دادید.
    استتوس من رو ریفیوز نوشته. چه فرقی میکنند؟ منظورتون از قطعی شدن کیس چیست؟ من میخوام برای ارمنستان اقدام کنم.

Junior Member

من نمیدونم این چه وکیل و مشاوری بوده که من گرفتم و اصلا از این موضوع آگاهی نداشت که به من بگه بابا سوابق نفت و گازیه کوفتیت رو ارایه نده...که به همین راحتی با 4-5 تا سوال و بدون دیدنه کلی مدرک و RE و SOP ,... و کلی هزینه ریفیوز بشم...خداوکیلی چه ظلمیه در حقه ما

نقل قول نوشته اصلی توسط pastill نمایش پست ها
    من نمیدونم این چه وکیل و مشاوری بوده که من گرفتم و اصلا از این موضوع آگاهی نداشت که به من بگه بابا سوابق نفت و گازیه کوفتیت رو ارایه نده...که به همین راحتی با 4-5 تا سوال و بدون دیدنه کلی مدرک و RE و SOP ,... و کلی هزینه ریفیوز بشم...خداوکیلی چه ظلمیه در حقه ما
    من واقعا متاسفم. واقعا این که میگن بادآورده رو باد می برد خیلی درسته. شاید به همین دلیل هیچ وقت چیز باد آورده ای گیر من نیومده چون باد می دونه انقدر سفت می چسبم بهش که نمی تونه ببرتش. اخه ادم لاتاری برنده بشه بعد یه سرچ ساده در مورد بایدها و نباید ها نکنه؟!!!! بخدا شما ها مصداق کامل کفر نعمت هستید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    من واقعا متاسفم. واقعا این که میگن بادآورده رو باد می برد خیلی درسته. شاید به همین دلیل هیچ وقت چیز باد آورده ای گیر من نیومده چون باد می دونه انقدر سفت می چسبم بهش که نمی تونه ببرتش. اخه ادم لاتاری برنده بشه بعد یه سرچ ساده در مورد بایدها و نباید ها نکنه؟!!!! بخدا شما ها مصداق کامل کفر نعمت هستید.
    دوست خوبم.من هم از اون دسته آدمهایی هستم که از بچه گی با زحمت بزرگ شدیم و تو ناز و نعمت هم نبودیم.و زندگی مستقلم رو با درامده خودم شروع کردم..با کلی هم زحمت یه اندوخته جمع کرده بودم واسه اونور که لااقل اونجا از صفر شروع نکنم.و موضوع مهم اینکه کلی هم سرچ کرده بودم و در مورد بیشتر موانع هم فهمکیده بودم.اما این یکی رو حتی ذهنمم به سمتش نمیرفت که بخوام در موردش سرچ کنم...شایدم کوتاهی کردم.ولی همون روز مصاحبه سه نفر دیگه هم با من سره همین موضوع رفیوز شدن با توجه به اینکه اونها واسه فوق و دکتری اقدام میکردن.

سلام

ايا شركت ها توسط سفارت يا افيسر پرونده استعلام ميشوند؟

شركتي كه من توش كار ميكردم در زمينه نفت و گاز بود كه شامل تحريم ها شده بود. به خاطر اينكه تحريم ها رو دور بزنن اسم شركت رو تغيير دادن. مثلا اگه XYZ بود الان اسم رسميش ABC هست و اگه ABC رو توي اينترنت سرچ كنيد هيچ اثري از اين شركت وجود نداره. الان اين خوب هست يا نه؟

Junior Member

سلام به همه، از دوستان کسی اطلاعی در مورد حساسیت سفارت رو پروژه های با موضوع ذخیره انرژی برق (دقیقا ابرخازن ها) داره؟ رشته من شیمی علوم پایه هست نه برق و در واقع ماده الکترودی سنتز کردم توی دانشگاه و در تحت عنوان پروژه ارشدم، هیچ کار عجیب غریب دیگه ای هم انجام ندادم! فقط تو مقالم لفظ انرژی اومده که خب البته انرژی الکتریکی هست و ابرخازن ها (نوعی ابزار ذخیره انرژی) هم به اندازه باطری ها هنوز اونقدر کارایی ندارن

سلام
    من سه بار دوستان با 214 رجکت شدم. قبلا شرایطم رو نوشتم. دیروز برای چهارمین بار بعد یک ماه اقدام کردم. این بار در نهایت ناباوری با 501 رجکت شدم. من بیومکانیک اپلای کردم فول فاند دکتری. اصلا زمینه حساس نبودم. سه سال پیش یه مقاله دادم توربین گاز که اونم حساس نبوده یعنی بعدش فیلدم کلا عوض شده شده بیو مکانیک. دفه های قبل همش سوشال تای رد میشدم و اینار با جاب آفر قوی و یه سری مدارک رفتم و خیلی خوب پرزنت کردم خودمو. بعد 20 دقیقه برگه صورتی داد گفت 501 رجکت شدی. اصلا نمی فهمم چرا. من قراره رو مغز انسان کار کنم این ممکنه به پروژه کسر خدمتم ربط داشته باشه چون از من پرسید و کلی گیر بود روی این کارت پایان خدمتم. البته موضوع پروژه کسر خدمتم هم روی تصفیه آب فاضلاب بوده. راهنمایی لدفا

دوستان کسی تونسته بعد از ریجکت با بند ۵۰۱ ویزا بگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)