صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: تجربیات IELTS در مراکز Gooyesh، Hirad و Hafez

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

پیش فرض پاسخ : تجربیات IELTS در مراکز Gooyesh، Hirad و Hafez

معمولا تا چند ماه بعد از هر آزمونی به جز بعضی از امتحانهای داخل ایران، نتایج بسته به اینکه آزمون زیر نظر کدامیک بوده با مراجعه به سایتهای زیر قابل دسترسی و چک کردن می باشد:

لینک مشاهده نتایج آزمونهای IDP

لینک مشاهده نتایج آزمونهای British Council

آدرس های DHL رو از کجا بیاریم؟ تو سایت آزاد بعضی شهر ها رو زده که دفتر دی اچ ال دارن اما آدرسشون رو نمیشه یافت چون باید از طریق دی اچ ال هزینه ی این آزمون پرداخت کرد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    آدرس های DHL رو از کجا بیاریم؟ تو سایت آزاد بعضی شهر ها رو زده که دفتر دی اچ ال دارن اما آدرسشون رو نمیشه یافت چون باید از طریق دی اچ ال هزینه ی این آزمون پرداخت کرد
    سلام دوست عزیز،

با مراجعه به این لینک می توانید به آدرس شعبه های مختلف DHL در تهران و شهرستانها دسترسی داشته باشید. همچنین با تماس با شعبه مرکزی از تغییرات احتمالی آدرسها و شماره تلفنها مطلع شوید.
    محض احتیاط، قبل از واریز پول با تماس با مرکزی که قرار است امتحان برگزار کند، از نحوه پرداخت کاملا اطمینان حاصل کنید.

رشته و دانشگاه

مرکز حافظ (جهان علم) اطلاعیه زده است که از مراجعه به DHL یا بانک خودداری کرده و مبالغ را مستقیما به موسسه تحویل دهید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    تا جایی که من می دونم، اگر آزمونی برگزار بشه، بعدش هم معمولا مشکلی پیش نخواهد اومد و نتایج معتبر هستند. (یک راه حل چک کردن صحت نتایج به جز سایتهای بریتیش کانسیل و آی دی پی که معمولا برای موسسات داخل ایران نتایج را نمی زنند، وب سایت https://ielts.ucles.org.uk/ielts-trf/index.jsp است که برای بسیاری از دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی خارج از کشور در دسترس می باشد).

تا بحال برای مراکز مختلف فعلی یا قبلی، مشکل خود برگزاری آزمون بوده است، یا با تاخیر شروع شده، یا به تعویق افتاده و یا کنسل شده است. بعضی از آزمونها هم بوده که اعلان نتایج با تاخیر همراه بوده است. اما مشکل عدم اعتبار دیده نشده است.

اما مسئله ای که هنوز برای این سه مرکز مبهم است اینه که دقیقا این آزمون زیر نظر IDP برگزار می شه یا British Council؟ بطور رسمی هیچیک برای ایران سنتر جدیدی ندارند (پست دوم و پنجم). البته برای سنتر ها یا sub-centers جدید، معمولا کمی طول می کشد که این اطلاعات در سایتهایشان ثبت شود. مشکل وقتی جدی تر می شود که از یک سمت سایت takeielts.ir وارد British Council می شه اما لینکی که حافظ به من داد وارد IDP می شود.
    بیاد داشته باشید که هنوز سازمان سنجش این مراکز را تایید نکرده و بعید است بدون چنین تاییدیه ای مجاز به برگزاری آزمون باشند.
    کاملا درسته تایید میشه

اینا معلوم نیست اصن دارن چجوری میگیرن چون خودم به بریتیش کانسیل ایمیل زدم گفتن مسئولیتی نداریم همش با idp هست اینا بنظرم هنوز قابل اعتماد نیستن.

Junior Member

Thank you for your enquiry.

As British Council is not responsible for delivering IELTS in Iran you may like to contact the test centre where you have taken/will take the test for further support. Unfortunately British Council is unable to handle enquiries or comment upon issues relating to IELTS in Iran.

Any enquiries should be directed to the test centre. IELTS tests in Iran are managed by IDP who can be contacted at: ielts@idp.com

Contact details for IELTS test centres in Iran can be found at: www.ielts.org

Please be assured that all IELTS tests currently offered in Iran are completely genuine.

I hope this information is helpful.

Please note - If you wish to respond to this email, do not email me directly, please reply to general.enquiries@britishcouncil.org and keep the original subject line.

Kind regards,
    دوستان این پاسخی بود که British Council در مورد وضعیت برگزاری آزمون توسط این سه موسسه ارسال نمود. البته چون بنده برای مشهد می خواستم از اسم موسسه حافظ در متن سوال استفاده کردم. کمی در مورد این آزمون ها باید تامل کرد و همچنین بایست با IDP هم مکاتبه نمود.

سوالی ارسالی هم به این شرح بود :
    I would like to know whether your esteemed organization has
    issued any permission to Hafez language institute located in Mashad, iran or
    granted them necessary confirmations for their requests in order to hold the
    official Ielts examinations? They claim that they have managed to receive
    such permit from British council and exams will be held under the auspices
    of Center of Exam Services located in UAE, but the venue of test would be
    in Mashad. I would be grateful if you help me with this enquiry .I
    appreciate your attention in advance.

رشته و دانشگاه

دوست عزیز، بعد از برگزاری آزمون 22 سپتامبر 2012 توسط عصر دین و دانش به بریتیش کانسیل ایمیل هایی ارسال و شد و دقیقا همین ایمیل به دوستان ارسال شده بود. تقریبا اینطور بگم که اونها یک تپملت ساخته اند و هر وقت شما در مورد ایران ازشون سوال بپرسی همونو واست می فرستند. اصولا اونها در مورد ایران بخاطر یکسری محدودیتها روشن و واضح صحبت نمی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mfarzad نمایش پست ها
    دوستان این پاسخی بود که British Council در مورد وضعیت برگزاری آزمون توسط این سه موسسه ارسال نمود. البته چون بنده برای مشهد می خواستم از اسم موسسه حافظ در متن سوال استفاده کردم. کمی در مورد این آزمون ها باید تامل کرد و همچنین بایست با IDP هم مکاتبه نمود.

سوالی ارسالی هم به این شرح بود :
    I would like to know whether your esteemed organization has
    issued any permission to Hafez language institute located in Mashad, iran or
    granted them necessary confirmations for their requests in order to hold the
    official Ielts examinations? They claim that they have managed to receive
    such permit from British council and exams will be held under the auspices
    of Center of Exam Services located in UAE, but the venue of test would be
    in Mashad. I would be grateful if you help me with this enquiry .I
    appreciate your attention in advance.
    ویرایش توسط mor121 : August 22nd, 2013 در ساعت 11:17 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashMiniStar نمایش پست ها
    اینا معلوم نیست اصن دارن چجوری میگیرن چون خودم به بریتیش کانسیل ایمیل زدم گفتن مسئولیتی نداریم همش با idp هست اینا بنظرم هنوز قابل اعتماد نیستن.
    سلام
    من خودم اول شک داشتم اما با تردید ثبت نام کردم چون از IDP خسته شده ام و باید بگویم که دقیقا بعد از ثبت نام لینک و کد آزمون از طریق وبسایت رسمی بریتیش کانسیل
    برای من آمد و مشخصات کامل و زمان و .... در آن قید شده بود .

این مراکز هیچ مشکلی ندارند . اگر کسی خواست میتونم ایمیل تاییده بریتیش کانسیل رو براشون بفرستم که مطمئن بشوند .

Junior Member

سلام
    من خودم اول شک داشتم اما با تردید ثبت نام کردم چون از IDP خسته شده ام و باید بگویم که دقیقا بعد از ثبت نام لینک و کد آزمون از طریق وبسایت رسمی بریتیش کانسیل
    برای من آمد و مشخصات کامل و زمان و .... در آن قید شده بود .

این مراکز هیچ مشکلی ندارند . اگر کسی خواست میتونم ایمیل تاییده بریتیش کانسیل رو براشون بفرستم که مطمئن بشوند .
    Sepand_2 عزیز، اگر لطف کنید متن ایمیلی رو که از British Council دریافت نموده اید رو در همین قسمت برای اطلاع عموم قرار دهید، ممنون خواهم بود. همانطور که Mor121 اشاره داشته و لینکی رو هم در این مورد به اشتراک گذاشته که مربوط به مشکلات پیش آمده سال گذشه در ارتباط با موسسه عصر دین و دانش هست و همینطور مکاتبه ای که خودم با این سازمان در چند روز قبل داشتم و متن اش رو در اینجا گذاشتم، می بینید که British Council مسئولیت هیچ آزمونی رو در حال حاضر در ایران قبول نمی کنه و به قول دوستمون با یک تمپلت تکراری به تمام پرسش ها مربوط به آزمون آیلتس در ایران جواب میده. ترس از این هست که مشکلات ناگوار زمان موسسه عصر دین و دانش بر سر خیلی ها بیاد. من دوستانی رو می شناسم که با گذشت تقریبا 6 ماه یا بیشتر همچنان هزینه های پرداخت شده برای آزمون های کنسل شده رو نتونستن دریافت کنند. اطلاع رسانی در این مورد میتونه کمک زیادی برای کسانی باشه که در این موضوع دچار شک و تردید هستند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)