صفحه 181 از 211 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ميشه لطف كنيد توضيح بفرماييد اگر با امتياز استاني مثلا ساسكاچوان مهاجرت كنيم چه تعهدي نسبت به اون استان داريم و آيا ميشه از اونجا خارج شد يا نه ؟

Junior Member

با سلام امتیاز حداکثری برای ساسکاچوان حداکثر 70 هست ، کسی امتیاز 80 رو میاره که اونجا قوم و خویش نزدبک داشته باشه یا سابقه کار یا تحصیل داشته باشه ، با 62 هم میشه ، و کلا ناک شما باید ببینین که در ناک های مورد نیاز استان هست یا نه ، به حرف وکلا هم گوش نده برادر ، خود سایت رو بخون ، لینک زیر رو ببینین :
    https://www.saskatchewan.ca/resident...ccupation-list

Junior Member

من از يه وكيل شنيدم كه براي OID ساسكاچوان مبلغ تمكن مالي 3 ماه قبل سابميت و بعدش تا زمان اخذ ويزا كه ممكنه تا 2 سال طول بكشه بايددر حساب بمونه.اين مطلب درسته؟چون خودم نهايتا فكر ميكردم 3 ماه قبل سابميت و نهايتا 3-4 ماه بعدش نه اين مدت طولاني

Junior Member

سوال دوم هم اينكه برنامه OID ساسكاچوان تا چ زماني ادامه خواهد داشت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidari1988 نمایش پست ها
    ميشه لطف كنيد توضيح بفرماييد اگر با امتياز استاني مثلا ساسكاچوان مهاجرت كنيم چه تعهدي نسبت به اون استان داريم و آيا ميشه از اونجا خارج شد يا نه ؟
    براساس قانون حقوق شهروندی شما بعد از ورود به کانادا و گرفتن PR در لحظه ورود آزاد هستید هرجایی زندگی کنید اما تا قبل از ورود و حتی بعد از گرفتن ویزا آفیسر در فرودگاه متوجه بشه که شما قصد رفتن به ساسکاچووان رو ندارید میدونه اجازه ورود به خاک کانادا رو بهتون نده یعنی اجازه لند بهتون نمیده

Junior Member

دوستان درباره سرمایه گذاری ساسکاچوان شرایطش رو آشنایی دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soghrats نمایش پست ها
    با سلام امتیاز حداکثری برای ساسکاچوان حداکثر 70 هست ، کسی امتیاز 80 رو میاره که اونجا قوم و خویش نزدبک داشته باشه یا سابقه کار یا تحصیل داشته باشه ، با 62 هم میشه ، و کلا ناک شما باید ببینین که در ناک های مورد نیاز استان هست یا نه ، به حرف وکلا هم گوش نده برادر ، خود سایت رو بخون ، لینک زیر رو ببینین :
    https://www.saskatchewan.ca/resident...ccupation-list
    اين دقيقا سوال من هم بود و وقتي اون دوستمون گفتن با امتياز نزديك به مينيمم نميشه موفق شد خيلي نگران شدم. ولي با ديدن اين پست شما جدول امتيازات ساسكا رو بررسي كردم و متوجه شدم دقيقا مطابق گفته شما ، بدون داشتن خويشاوند و سابقه تحصيلي و كاري اونجا، ماكزيمم 70 هست و شايد با 62 هم بشه كارهايي كرد. مرسي از راهنماييتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hama344 نمایش پست ها
    میشه لطفا فرق روش اسکیل ورکر و اکسپرس انتری و برنامه استانی را توضیح دهید؟
    I guess you need to spend a little bit time to educate yourself...

I suggest you to read this:

https://www.canada.ca/en/immigration...try/works.html

سلام وقت بخیر
    دوستان با تجربه بالا لطفا کمک کنن

این صحت داره که اگه مینیمم امتیاز یک استان رو مثلا 60 رو بیاریم ولی اکپرس انتری 67 رو نتونیم بیارم نمیتونیم توی برنامه استانی ثبت نام کنیم. آیا این درسته؟
    با توجه به اینکه برنامه های استانی زیر مجموعه اکپرس انتری هستند.

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم من که تاحالا هیچ کدوم از کارهامو نکردم و تازه متوجه شدم که جزو ناک هایی هستم که از برنامه SINP میتونم اقدام کنم به نظرتون
    1- میخواستم بدونم اصلا میتونم خودمو برسونم با توجه به اینکه هیچ مدرکیم اماده نیست
    2-کارهایی که باید انجام بدم اینا هستن؟
    -نمره آیلتس
    -گرفتن APGES
    -گرفتن WES
    با توجه به اینکه 8 سال سابقه کار به عنوان مهندسی برق دارم و سطح زبانم 5.5 تا 6 هستش ولی امتحان ندادم و تازه باید برم دنبالش که ترجمه کنم مدارکمو ( کارشناس مهندسی برق و الکترونیک دارم و 34 سالمه)
    خیلی ببخشید که خیلی سوال دارم میپرسم ولی واقعا فکرمو درگیر کرده که میرسم برم دنبال کارام یا نه؟؟ الان یه هفتست دارم زبان میخونمو دنبالشم تو اسفند امتحان بدم و لابه لاش کارای دیگمو بکنم...
    خواهشا واضح جوابمو بدبن
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)