صفحه 202 از 211 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوستان من میتونم برای چند تا استان برنامه استانی رو اپلای کنم؟مثلا همه استانها که ببینم کدومشون من رو نامینیت میکنه یا حتما باید یکی باشه؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    سلام دوستان من میتونم برای چند تا استان برنامه استانی رو اپلای کنم؟مثلا همه استانها که ببینم کدومشون من رو نامینیت میکنه یا حتما باید یکی باشه؟مرسی
    سلام دوست عزیز
    راستش من چون خودم جواب این سوال رو نمیدونستم ، برام جالب بود و یک سرچ کردم و اینطور که از خواندن تجربیات سایر کلاینت های کشورهای دیگه متوجه شدم، ظاهرا جواب بله هست. شما میتونید برای چند استان اپلای کنید. ظاهرا به این شکل هم باید باشه که وقتی یک استان را انتخاب کردین، موقع اقدام برای استان دوم، باید در مورد استان اول هم به آنها اطلاع بدید و همیجوری میره جلو بسته به اینکه چند استان انتخاب خواهید کرد. بعد از اینکه از 1 یا چند استان پذیرفته شدید، اونموقع حق انتخاب دارید که کدام را انتخاب کنید. البته اپلای برای چند استان مسلما هزینه های اداری پرونده ایِ بیشتری دارد، نسبت به یک استان. در کل اینکه اصلا امکانش هست و یا اینکه دقیقا به چه روشی باید اجرا بشه رو من به شخصه کامل نمیدونم.
    توی سایت خود مهاجرت من چیزی نتوستم پیدا کنم، شاید اطلاعات موجود باشه و من نتونسته باشم پیدا کنم. حالا باز دوستانی که اطلاعات کاملی دارن میتونن کمک بهتری کنن، چون قطعا اطاعات من ممکنه نادرست باشه. پس بیشتر تحقیق کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    قوانین استان‌ها با هم متفاوت هست، بنابراین میتونید برای هر استان یک پرونده کاملا جداگانه تشکیل بدید.اینطور نیست که همزمان با یک اپلیکیشین بتونید برای همه استان‌ها اقدام کنید.بطور کلی داشتن چند پرونده مهاجرتی متفاوت و همزمان از نظر قانونی مشکلی ندارد ولی برای هرکدام باید مدارک تهیه کنید و هزینه پرداخت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    قوانین استان‌ها با هم متفاوت هست، بنابراین میتونید برای هر استان یک پرونده کاملا جداگانه تشکیل بدید.اینطور نیست که همزمان با یک اپلیکیشین بتونید برای همه استان‌ها اقدام کنید.بطور کلی داشتن چند پرونده مهاجرتی متفاوت و همزمان از نظر قانونی مشکلی ندارد ولی برای هرکدام باید مدارک تهیه کنید و هزینه پرداخت کنید.
    ممنونم.من توی وبسایت canada.ca این چیزی که در مورد اینتری اکسپرس دیدم مطمین نبودم که میشه جدا اپلای کرد یا وقتی پرونده اکسپرس باز مثل این متن پایین به بقیه استان ها اطلاعاتت میره.مرسی کلی

Express Entry process

In the online Express Entry process, there are 2 ways to apply:

• You contact the province or territory and apply for a nomination under an Express Entry stream.
    • If the province or territory agrees to nominate you, you create an Express Entry profile (or update your profile if you already have one) and show you have been nominated.
      OR
    • You create an Express Entry profile and show the provinces and territories you’re interested in.
    • If a province or territory sends you a “notification of interest” to your account, you contact them directly.
    • You apply to their Express Entry stream:
      • If you’re nominated, the province will offer it to you through your account, and you accept it electronically.

Junior Member

سلام دوستان. برای مهاجرت به ساسکاچوان از طریق استانی یا اسکیلدورکر آیا بیمه برای سابقه کاری لازم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homa1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای مهاجرت به ساسکاچوان از طریق استانی یا اسکیلدورکر آیا بیمه برای سابقه کاری لازم هست؟
    ارائه بیمه به هیچ وجه اجباری نیست.اگر سایر مدارک شغلی بصورت کامل موجود باشند بیمه هیچ اهمیتی ندارد.

Junior Member

ببخشید مدارک شغلی کامل شامل چه چیزایی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homa1365 نمایش پست ها
    ببخشید مدارک شغلی کامل شامل چه چیزایی هست؟
    The following documents are mandatory for each work experience declared:

• a reference or experience letter from the employer, which
      • should be an official document printed on company letterhead (must include the applicant’s name, the company’s contact information [address, telephone number and email address], and the name, title and signature of the immediate supervisor or personnel officer at the company),
      • should indicate all positions held while employed at the company and must include the following details: job title, duties and responsibilities, job status (if current job), dates worked for the company, number of work hours per week and annual salary plus benefits; and

• if the applicant is self-employed, articles of incorporation or other evidence of business ownership, evidence of self-employment income and documentation from third-party individuals indicating the service provided along with payment details (self-declared main duties or affidavits are not acceptable proof of self-employed work experience).

If the work experience is in Canada, proof may include copies of T4 tax information slips and notices of assessment issued by the Canada Revenue Agency (the time period for these documents should reflect the work experience timeframe [e.g., work experience from 2006 to 2008 requires only documents from those calendar years]).

Junior Member

ممنون. برای لیسانس عمران از دانشگاه آزاد سن 30 سال و سابقه کار بدون بیمه میشه برای ساسکاچوان اپلای کرد؟

دوستان سلام
    کسی میدونه با توجه به شرایط الان، امکان استارت زدن برنامه استانی بریتیش کلمبیا برای مرحله اول محاسبه امتیاز و invitation to apply اولیه امکانپذیر هست یا نه ؟ یا فعلا اداره های مربوطه تعطیل هستند؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)