صفحه 211 از 211 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,109 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    هر استانی شرایط خاص خودش رو داره. مثلا استان ساسکا یه کتگوری جدا برای ایندیمند داره، اما bc تا پارسال بعضی مشاغل که ایندیمند بودن رو یک امتیاز اضافی بهشون میداد که امسال این آپشن رو برداشته.
    شما اول توی bc پروفایل میسازین و اطلاعاتتون رو پر میکنین (اپ فی نمیگیره). بر اساس اطلاعاتی که میدین ، سیستم برای شما امتیازتون رو حساب میکنه و در نهایت بهتون میگه که باتوجه به اطلاعاتی وارد کردید، امتیاز شما فلان قدر هست. هر هفته ای که امتیاز شما به حد نصاب در قرعه کشی برسه شما ITA میشین. این پروفایل تا 1 سال اعتبار داره. اگر در این 1 سال شما ITA گرفتین که بعدش میره واسه مرحله بعد که ارائه مدارک و پرداخت اپ فی هست تا bc مدارک شما رو بررسی کنه تا نامینیت بشین. اگر در طول این 1 سال ITA نشدید، پروفایل اکسپایر میشه و باید یک پروفایل جدید درست کنین.

در مورد مهلت ثبت نام در EE بعد از نامینیت شدن در استان، من راستش دقیق نمیدونم چند ماه زمان میدن. حدودی هم نمیتونم بگم چون ممکنه اشتباه کنم و شما رو به اشتباه بندازم
    سلام.
    درباره مهاجرت از طریق نامزدی استان بی سی یک چیز هست که من متوجه نمیشم. تو مشاغل مورد نیاز یک گروه هست که مربوط به مشاغل بهداشت و درمانه. مشخصا درباره پزشک من متوجه نمیشم چطوری استفاده از این روش کار میکنه.
    شما برای اینکه از طریق استانی برای اقامت کانادا اپلای کنید باید جاب آفر داشته باشید، برای اینکه به عنوان پزشک بتونید جاب آفر بگیرید باید اجازه طبابت داشته باشید. برای اینکه اجازه طبابت داشته باشید باید امتحاناتی رو بگذرونید و دوره ای رو طی کنید. برای اینکه اجازه داشته باشید اون امتحانات رو بدید باید پی آر یا سیتیزن باشید.
    پس بطور خلاصه برای اینکه به عنوان پزشک برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید باید از قبل مقیم کانادا بوده باشید!!!
    من که متوجه نمیشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    سلام.
    درباره مهاجرت از طریق نامزدی استان بی سی یک چیز هست که من متوجه نمیشم. تو مشاغل مورد نیاز یک گروه هست که مربوط به مشاغل بهداشت و درمانه. مشخصا درباره پزشک من متوجه نمیشم چطوری استفاده از این روش کار میکنه.
    شما برای اینکه از طریق استانی برای اقامت کانادا اپلای کنید باید جاب آفر داشته باشید، برای اینکه به عنوان پزشک بتونید جاب آفر بگیرید باید اجازه طبابت داشته باشید. برای اینکه اجازه طبابت داشته باشید باید امتحاناتی رو بگذرونید و دوره ای رو طی کنید. برای اینکه اجازه داشته باشید اون امتحانات رو بدید باید پی آر یا سیتیزن باشید.
    پس بطور خلاصه برای اینکه به عنوان پزشک برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید باید از قبل مقیم کانادا بوده باشید!!!
    من که متوجه نمیشم!
    بصورت کلی داشتن جاب آفر در بسیاری از موارد از جمله همین مورد امکانپذیر نیست و طبیعتا الزامی هم نیست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بصورت کلی داشتن جاب آفر در بسیاری از موارد از جمله همین مورد امکانپذیر نیست و طبیعتا الزامی هم نیست.
    ولی اگه اشتباه نکنم توی دفترچه راهنمای پی‌ان‌پی بی‌سی نوشته بود که باید جاب آفر داشت. یعنی صرف اینکه متقاضی در یکی از رشته‌های اعلام شده سابقه کار داشته باشه برای آوردن امتیاز و انتخاب شدن کفایت میکنه؟

ولی اگه اشتباه نکنم توی دفترچه راهنمای پی‌ان‌پی بی‌سی نوشته بود که باید جاب آفر داشت. یعنی صرف اینکه متقاضی در یکی از رشته‌های اعلام شده سابقه کار داشته باشه برای آوردن امتیاز و انتخاب شدن کفایت میکنه؟
    نظر Ali کاملا درسته، منتها فکرکنم بستگی داره به اینکه شرایط استان چی باشه.
    مثلا بی سی تا جایی که میدونم جاب آفر میخواد، اما به قول دوستمون sh00ca رشته های Health care که ناک خودش رو داره مثلا دندانپزشکی هم داره ولی اینکه همچین رشته ای جاب آفر میخواد یا اصلا جاب آفر میدن به کسی که خارج از کانادا پزشک هست هم خودش یه داستانه.
    اما ساسکاچوان بدون جاب آفر اگه امتیاز دراو کسی بیاره نامینیت میشه، اگه جاب آفر داشته باشه کلا میره توی یک کتگوری خاص به اسم employment offer
    اگه نادرست گفتم، دوستان تصحیح کنن.

یک نکته دیگه هم هست که فراموش کردم بهش اشاره کنم، تا جاییکه اطلاع دارم برای پزشک شدن داشتن شهروندی یا اقامت دائم شرط لازم نیست، یعنی مثلا پزشکان یا فارغ التحصیلان خارجی هستند که میتونند با ویزای تحصیلی یا کاری امتحانات مربوطه رو پاس کنن و مشغول به کار بشن، این افراد میتونن به سادگی جاب آفر ارائه کنند برای برنامه های مهاجرتی.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یک نکته دیگه هم هست که فراموش کردم بهش اشاره کنم، تا جاییکه اطلاع دارم برای پزشک شدن داشتن شهروندی یا اقامت دائم شرط لازم نیست، یعنی مثلا پزشکان یا فارغ التحصیلان خارجی هستند که میتونند با ویزای تحصیلی یا کاری امتحانات مربوطه رو پاس کنن و مشغول به کار بشن، این افراد میتونن به سادگی جاب آفر ارائه کنند برای برنامه های مهاجرتی.
    دندانپزشکان هم‌اصلا نیازی به اقامت دائم برای دادن امتحانات ندارن ولی خوب اکثرا میگیرن اقامت رو میرن اونجا حدود دو سال تلاش میکنن تا بتونن پاس کنن چندین امتحانو
    بانک ها هم بهشون خط اعتباری میدن در حد ۱۰۰ هزار دلار که بتونن هزینه ها رو بدن فقط برلی وام حتما نیاز به اقامت دائم هست

Junior Member

Question پاسخ : مهاجرت به ساسکاچوان

سلام دوستان اینجا کسی هست که با سیستم ساسکا اشنا باشه؟ میدونید چجوری میشه اطلاعات جدید رو تو EOI وارد کرد؟من تازه جواب تفم اومده و میخواستم تو EOI اضافه کنم اما هیچ امکان ادیتی تو EOI پیدا نمیکنم و حتی اون کلید save رو هم که تو اولین صفحه گذاشته نمیتونم توش پیدا کنم. امکان داره اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید بشدت دچار استرس شدم چون یکماه دیگه اعتبار ایلتسم تموم میشه و وقتم خیلی کمه

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی. کارفرمایی در زمینه برنامه نویسی بردهای الکترونیکی در ونکور مایل به استخدام من هست. بهترین روش برای من چی هست . من 39 ساله. متاهل و فرزند 14 ساله دارم. درحال خوندن زبان هستم. آیا درست هست که با جاب آفر بدون مدرک زبان میشه ویزا گرفت. ؟

درود و صد درود به دوستانی که هنوز به فروم ها وفادارند و با وجود گروه های تلگرامی اینجا رو یادشون نمیره
    بعد از 27 ماه aor ما هم رسید و خیالمون از به راه افتادن پرونده راحت شد. همزمان ادیشنال عکس پاسپورت جدید رو خواستن و فرستادیم. امیدوارم همین روزا خبر بیومتریک رو هم بهتون بدم. تن تون سلامت
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)