صفحه 197 از 211 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    سلام،
    من رشته ام جزو Federal Skilled Worker Program هست.آلمان هستم و سال دیگه ارشد هم رو میگیرم. سابقه کاری که دارم در ایران بوده و همش part-time، به این معنی که بیمه نداشتم. که نباید مهم باشه، درسته؟ اگر جایی تووی سایت گفته لطفا لینکش رو بهم بدین.
    دوم اینکه وقتی تووی سایت جلوتر میرم ( توی قسمت find out if you're eligible or not) میگه استانت رو مشخص کن. ولی نگفته فرق بین این استان ها چیه؟
    ممکنه بگین کدوم یکی از تاپیک های applyabroad رو بشینم از اول بخونم؟
    سلام دوست عزیز ، شاید پرسیدن این سوال توی‌ گروه جالب نباشه ولی امکان ارسال پیام‌خصوصی نیس، میخواستم بپرسم چرا بعد از این همه تحصیل و یادگیری زبان آلمانی قصد مهاجرت به کانادا رو داری؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی از دوستان میتونه مزایا و معایب دو روش استانی ساسکاچوان رو توضیح بده؟ منظورم OID , EE هست.
    هرو دو لیست مشاغل مشترک دارند اما OID نمره زبان پایین تری میخواد و وارد پروسه فدرال نمیشه
    چطور باید تصمیم بگیریم که کدوم روش رو انتخاب کنیم؟
    میشه لطفا بگین کجا وارد میکنید تا منم اطلاعاتم رو وارد کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

سلام خدمت دوستان
    من لیسانسم حسابداری و ارشد مدیریت آموزشی دارم و تا اونجا که صفحات تاپیک رو خوندم میتونم برای حسابداری اقدام کنم
    نمره clb9 رو نیاوردم اما clb8 رو دارم و برای ساسکاچوان میخوام اقدام کنم فکر کنم امتیاز 69 یا 68 رو میارم
    سوالم بعد از ورود به کانادا هست، ایا الزام به کارکردن تو شاخه خودم دارم یا میتونم توی هر شغلی کار کنم؟ مشکلی برای گرفتن PR و ... پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام دوستان.
    برای اقدام از طریق استان ساسکاچوان در حال ارسال مدارک به Wes هستم. فقط سوالم اینه که حتما باید Government of Saskatchewan هم به گیرنده ها اضافه بشه یا میشه هزینه اضافیش رو پرداخت نکرد؟
    و اینکه برای اقدام آلبرتا چرا استانش توی لیست نیست کسی اطلاع داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roax1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام برای آلبرتا اقدام کنم. سوابق کارم مرتبط با نفت و گاز هست.چقدر احتمال دریافت دعوتنامه استانی وجود دارد؟ ضمن اینکه شنیدم برای آلبرتا حتما باید سابقه کار یا تحصیل در آلبرتا را داشته باشم. آیا چنین چیزی درسته؟

سلام استان آلبرتا مثل سایر استان ها برنامه مهاجرتی مشابه نداره. برنامه آلبریتا فقط برای کسانی هست که مدرک کانادایی دارن یا سابقه کار کانادایی یا جاب آفر از استان آلبرتا در غیر این صورت برای استانهای دیگه اقدام کنید
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای اقدام از طریق استان ساسکاچوان در حال ارسال مدارک به Wes هستم. فقط سوالم اینه که حتما باید Government of Saskatchewan هم به گیرنده ها اضافه بشه یا میشه هزینه اضافیش رو پرداخت نکرد؟
    و اینکه برای اقدام آلبرتا چرا استانش توی لیست نیست کسی اطلاع داره؟

دوست عزیز جناب clon3r
    با درود . حتما اون مورد رو هم فعال کنید. همچنین بعدا که تاییده وس رو گرفتین همراه مدارک تون آپلود کنید. چند مورد بوده که جزو نقص مدارک محسوب شده.
    اگر اشتباه نکنم، وس معمولا به صورت اتوماتیک برای IRCC ارسال میشه فقط.

دوستان بنده برای second review درخولست شده بودم که پرونده بعد از حدود 5 ماه دوباره in process شده و در جریان افتاد.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها

دوست عزیز جناب clon3r
    با درود . حتما اون مورد رو هم فعال کنید. همچنین بعدا که تاییده وس رو گرفتین همراه مدارک تون آپلود کنید. چند مورد بوده که جزو نقص مدارک محسوب شده.
    اگر اشتباه نکنم، وس معمولا به صورت اتوماتیک برای IRCC ارسال میشه فقط.

دوستان بنده برای second review درخولست شده بودم که پرونده بعد از حدود 5 ماه دوباره in process شده و در جریان افتاد.
    سلام خدمت شما.
    بله حتما ممنون از راهنماییتون. در مورد آلبرتا هم اطلاعی دارید؟ فکر میکنم باید حتما job offer داشته باشم برای آلبرتا درسته؟

سلام خدمت شما.
    بله حتما ممنون از راهنماییتون. در مورد آلبرتا هم اطلاعی دارید؟ فکر میکنم باید حتما job offer داشته باشم برای آلبرتا درسته؟
    https://www.alberta.ca/ainp-selection-criteria.aspx

سلام من تازه ميخام براى مهاجرت به كانادا اقدام كنم ايلتس جنرال cle 7 دارم الان دانشجوى دكترى معمارى هستم سه ساله هيات علمى دانشگاه هم هستم و سابقه ٥ ساله تو كارگاه چوب در حيطه طراحى مصنوعات چوبى و كمك طراح دارم
    سابقه ده ساله تو حيطه تدريس دارم كلا
    سابقه طراحى معمارى و نظارت پروژه هاى نظام مهندسى رو هم دارم
    و اصلا هم اميدى به مهاجرت از طريق اكسپرس انترى رو ندارم بخاطر ايلتسم
    ولى فكر ميكنم بتونم از روشهاى استانى اقدام كنم
    الان كدوم استان اقدام كنم ؟ ميشه كمك كنيد كه واقعا بايد از كجا شروع كنم؟ تو انتاريو هم فاميل دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmine1111 نمایش پست ها
    سلام من تازه ميخام براى مهاجرت به كانادا اقدام كنم ايلتس جنرال cle 7 دارم الان دانشجوى دكترى معمارى هستم سه ساله هيات علمى دانشگاه هم هستم و سابقه ٥ ساله تو كارگاه چوب در حيطه طراحى مصنوعات چوبى و كمك طراح دارم
    سابقه ده ساله تو حيطه تدريس دارم كلا
    سابقه طراحى معمارى و نظارت پروژه هاى نظام مهندسى رو هم دارم
    و اصلا هم اميدى به مهاجرت از طريق اكسپرس انترى رو ندارم بخاطر ايلتسم
    ولى فكر ميكنم بتونم از روشهاى استانى اقدام كنم
    الان كدوم استان اقدام كنم ؟ ميشه كمك كنيد كه واقعا بايد از كجا شروع كنم؟ تو انتاريو هم فاميل دارم
    فامیل شما چه نسبتی با شما دارن؟سنتون چه قدر هست و اینکه متاهل هستید یا مجرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)