صفحه 198 از 211 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasmine1111 نمایش پست ها
    سلام من تازه ميخام براى مهاجرت به كانادا اقدام كنم ايلتس جنرال cle 7 دارم الان دانشجوى دكترى معمارى هستم سه ساله هيات علمى دانشگاه هم هستم و سابقه ٥ ساله تو كارگاه چوب در حيطه طراحى مصنوعات چوبى و كمك طراح دارم
    سابقه ده ساله تو حيطه تدريس دارم كلا
    سابقه طراحى معمارى و نظارت پروژه هاى نظام مهندسى رو هم دارم
    و اصلا هم اميدى به مهاجرت از طريق اكسپرس انترى رو ندارم بخاطر ايلتسم
    ولى فكر ميكنم بتونم از روشهاى استانى اقدام كنم
    الان كدوم استان اقدام كنم ؟ ميشه كمك كنيد كه واقعا بايد از كجا شروع كنم؟ تو انتاريو هم فاميل دارم
    دوست عزیز، جناب Jasmine1111

شما میتونید با مطالعه سایت های اداره مهاجرت استان ها، از جدید ترین اخبار و شرایط مهاجرت و تغییرات احتمالی اون ها مطلع بشید. و به نظر من سعی کنید جدید ترین اخبار رو از خود سایت های مربوطه دریافت کنید. برای مثال سایت اداره مهاجرت اداره ساسکاچوان سیستمی داره که شما قبل از اقدام برای تشکیل پرونده و استارت پروسه، میتونید امتیاز خودتون رو محاسبه کنید و با دراو های اخیر مقایسه کنید که به نظرم خیلی میتونه براتون مفید باشه. در اینجا میتوانید از این سیستم استفاده کنید. جدید تغییراتی در لیست مشاغل انجام شده و لیست اکسکلود (لیست شامل ناک هایی که نمی توانند اقدام کنند) تغییر کرده و ناک های مهندسی از اون حذف شده، و یا به عبارتی ناک های مهندسی اجازه تکمیل EOI پیدا کردند. البته نجوه دراو هم اهمیت خودشو داره و نمیشه نادیده گرفت ش .
    در ضمن در جریان باشید که گویا اداره مهاجرت برای ارائه سابقه کار، یکی از مدارک مورد ارائه رو لزوما از منبع دولتی ذکر کرده (که معتبر ترین ش میشه بیمه کاری خودمون). دیده بودم در سال های پیش که افراد بدون بیمه و فقط با نامه شرکت یا دانشگاه سابقه کار رو میفرستادن و قبول هم میشد، اما امسال دو سه مورد دیدم که با اینکه مدارک مستندی هم فرستاده بودند، اما چون بیمه نبودن پرونده ریجکت شد!
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

سلام

من مهندس کامپیوتر هستم متولد 1362 و مدرکم رو سال 1384 گرفتم و ده سال سابقه کار مرتبط دارم

همسرم دکتری مواد متولد 1359 و استاد دانشگاه هست و 14 سال سابقه کار

و یک پسر متولد 1394

می شه راهنمایی کنید امتیازم چقدره خودم بخوام اقدام کنم ایلتس چند میخواد و ایا میشه الان مدارکم رو ارسال کنم تا سال اینده ایلتس بدهم

لطفا راهنمایی کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    فامیل شما چه نسبتی با شما دارن؟سنتون چه قدر هست و اینکه متاهل هستید یا مجرد؟
    ٣٥ ساله پسرداييم هستن متاهلم شوهرم مهندس معمار و باردارم ٧ ماهه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein43 نمایش پست ها
    دوست عزیز، جناب Jasmine1111

شما میتونید با مطالعه سایت های اداره مهاجرت استان ها، از جدید ترین اخبار و شرایط مهاجرت و تغییرات احتمالی اون ها مطلع بشید. و به نظر من سعی کنید جدید ترین اخبار رو از خود سایت های مربوطه دریافت کنید. برای مثال سایت اداره مهاجرت اداره ساسکاچوان سیستمی داره که شما قبل از اقدام برای تشکیل پرونده و استارت پروسه، میتونید امتیاز خودتون رو محاسبه کنید و با دراو های اخیر مقایسه کنید که به نظرم خیلی میتونه براتون مفید باشه. در اینجا میتوانید از این سیستم استفاده کنید. جدید تغییراتی در لیست مشاغل انجام شده و لیست اکسکلود (لیست شامل ناک هایی که نمی توانند اقدام کنند) تغییر کرده و ناک های مهندسی از اون حذف شده، و یا به عبارتی ناک های مهندسی اجازه تکمیل EOI پیدا کردند. البته نجوه دراو هم اهمیت خودشو داره و نمیشه نادیده گرفت ش .
    در ضمن در جریان باشید که گویا اداره مهاجرت برای ارائه سابقه کار، یکی از مدارک مورد ارائه رو لزوما از منبع دولتی ذکر کرده (که معتبر ترین ش میشه بیمه کاری خودمون). دیده بودم در سال های پیش که افراد بدون بیمه و فقط با نامه شرکت یا دانشگاه سابقه کار رو میفرستادن و قبول هم میشد، اما امسال دو سه مورد دیدم که با اینکه مدارک مستندی هم فرستاده بودند، اما چون بیمه نبودن پرونده ریجکت شد!
    ممنونم
    من بيمه دولتى دارم براى اين سوابقم. ٣٥ ساله هستم و متاهل
    براى تاييد مدارك معمارى هم بايد به سازمان wes بفرستيم؟

Junior Member

سلام
    من تورونتو هستم و مستر ام را از اینجا گرفتم و الان میخواستم برای Master stream اقدام بکنم.
    ولی چند تا سوال دارم که نتونستم تو سایت جوابشون رو پیدا بکنم. ممنون میشم راهنماییم بکنید. کمک بزرگی بهم میکنید.

۱. ایلتس رو گفتن که باید مینیموم ۶ همه اسکیل ها باشه.
    اگر بالاتر بگیرم امتیازم/ شانسم میره بالا؟ بعضی ها میگن "در master stream هیچ تفاوتی نمیکنه. اصلا CRS score, master stream مثل اکسپرس انتری نداره." این درسته؟

۲. من حدودا ۳.۵ سال هست که کانادا آمدم. و ۶.۲۰۱۸ درسم تمام شد. و study permit رو به work permit تبدیل کردم. که هنوز وقت زیادی داره تا تموم بشه.
    ولی ویزای دانشجوییم که موقع امدن اینجا از سفارت گرفتم ۲ ماه پیش باطل شد. آیا این تاثیری روی پرونده میزاره ؟ کاری باید بارش انجام بدم؟

۳. بعضی ها میگن سایت که برای ۱-۲ ساعت باز میشه شاید نتونی تو وارد بشی.
    این یعنی چی؟ مگه برای پر کردن اپلیکیشن ۱۴ روز وقت نیست؟

۴. من ۱۰۰% قصدم ماندن در کانادا, تورونتو است. ولی چیزی به عنوان مدرک براش ندارم که نشون بدم .
    چه مدرکی ارائه بدم؟

ممنونم که وقت میگذارد و جواب میدید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsh نمایش پست ها
    سلام
    من تورونتو هستم و مستر ام را از اینجا گرفتم و الان میخواستم برای Master stream اقدام بکنم.
    ولی چند تا سوال دارم که نتونستم تو سایت جوابشون رو پیدا بکنم. ممنون میشم راهنماییم بکنید. کمک بزرگی بهم میکنید.

۱. ایلتس رو گفتن که باید مینیموم ۶ همه اسکیل ها باشه.
    اگر بالاتر بگیرم امتیازم/ شانسم میره بالا؟ بعضی ها میگن "در master stream هیچ تفاوتی نمیکنه. اصلا CRS score, master stream مثل اکسپرس انتری نداره." این درسته؟

۲. من حدودا ۳.۵ سال هست که کانادا آمدم. و ۶.۲۰۱۸ درسم تمام شد. و study permit رو به work permit تبدیل کردم. که هنوز وقت زیادی داره تا تموم بشه.
    ولی ویزای دانشجوییم که موقع امدن اینجا از سفارت گرفتم ۲ ماه پیش باطل شد. آیا این تاثیری روی پرونده میزاره ؟ کاری باید بارش انجام بدم؟

۳. بعضی ها میگن سایت که برای ۱-۲ ساعت باز میشه شاید نتونی تو وارد بشی.
    این یعنی چی؟ مگه برای پر کردن اپلیکیشن ۱۴ روز وقت نیست؟

۴. من ۱۰۰% قصدم ماندن در کانادا, تورونتو است. ولی چیزی به عنوان مدرک براش ندارم که نشون بدم .
    چه مدرکی ارائه بدم؟

ممنونم که وقت میگذارد و جواب میدید.
    چون شما مستر رو در اونتاریو خواندید من لینک زیر رو بمیگذارم که جواب همه سوالاتتون رو به انگلیسی میده

https://www.ontario.ca/page/oinp-mas...ream#section-2

تنها در نظر داشته باشید که وقت زیادی برای اقدام در این استریم ندارید و بعد از ماه ۶ سال ۲۰۲۰ شما دیگر eligible نخواهید بود چون باید زیر دو سوال بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید.
    اگر نمره حداقل زبان رو بیاورید، نمره بالاتر کمکی به شما نمیکند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

یک دنیا ممنونم ازتون. درباری ایلتس خیالم راحت شد.
    بله اولین تاریخی که باز بکنن اپلای میکنم حتما .

این سایت رو کامل خوندم ولی جزئیات رو توضیح نداده.
    جواب سوالاتم را اصلا نتونستم توش پیدا بکنم. حالا همینطور دارم تحقیق میکنم.

بازم ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    چون شما مستر رو در اونتاریو خواندید من لینک زیر رو بمیگذارم که جواب همه سوالاتتون رو به انگلیسی میده

https://www.ontario.ca/page/oinp-mas...ream#section-2

تنها در نظر داشته باشید که وقت زیادی برای اقدام در این استریم ندارید و بعد از ماه ۶ سال ۲۰۲۰ شما دیگر eligible نخواهید بود چون باید زیر دو سوال بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید.
    اگر نمره حداقل زبان رو بیاورید، نمره بالاتر کمکی به شما نمیکند

Junior Member

عرض سلام به همه دوستان در این فروم
    با توجه با اینکه جدیدا ناک مربوط به رشته های مهندسی هم جزو لیست استان ساسکاچوان قرار گرفته و من با ارشد مهندسی شیمی تو قسمت OID امتیاز 68 دارم و تو قسمت EE امتیاز 70 دارم .
    به نظر شما از کدوم روش اقدام کنم بهتره(سریع تر و یا شانس بیشتر) ؟ با توجه به اینکه حداقل امتیاز الان 65 و 67 شده برای هر روش ، کسی میدونه برای ساسکاچوان توی دراو قبلی با چه امتیازی برای شخص دعوت نامه صادر شده ؟

سلام، میخواستم ببینم برای سابقه کار باید تاییدیه ای از استان ساسکاچووان داشته باشیم. آخه دیدم به طور مثال باید مدارک مهندسی مورد تایید استان باشه تا سابقه کار رو قبول کنن. خب اینکه برای کسی که ایران هست و میخواد از این طریق اقدام کنه مقدور نیست. دوستان آیا راه حلی هست؟
    NOC: 7242... ارسال مدارک به سیدنی: JAN-1-2010- فایل نامبر اول: FEB-25-2010- فایل نامبر دوم: JUL-11-2010- مدیکال: JAN-10-2014- پاس ریکوئست 2014-23-SEP امتیاز: 80

Junior Member

سلام
    من دندانپزشک هستم ۴۰ ساله امتیاز اکسپرس اینتری ۴۲۷ آیا راهی واسه اقامه استانی دارم ، ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)