نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
سلام ! تو Checklist واسه application نوشته :
If your application is received at the CIO on or after June 26, 2010, you are strongly encouraged to submit your police certificates with your application to the CIO. If you are unable to obtain all the necessary police certificates, you may still send your application to the CIO without them. However, please note that if your application is placed into processing you must be ready to submit them to the visa office when requested.

به نظرتون مداركم رو بفرستم تا تو روال بيوفته، بعدا police clearance رو جداگانه پست كنم ؟ آخه من از خارج از ايران واسه عدم سو پيشينه اقدام كردم و گفتند 3 تا 5 ماه طول مي كشه تا آماده بشه‌! application رو بفرستم يا صبر كنم ؟
دوست من
نمی دونم احتمالا دیر دارم جواب میدم اما حواست باشه nomination ساسکاچوان همش 6 ماه اعتبار داره تا بفرستی به دمشق
من نمی دونم دقیق پرونده تو کامل بفرستی اول بهتره یا بفرستی فایل نامبر بخوری بعدش ازت گواهی عدم سو پیشینه بخوان از جنبه های مختلف!
اما اونطور که اطلاع دارم هم از من هم از شما( جفتمون از روش استانی هستیم ) یکسال بعد از فرستادن مدارکمون به دمشق دوباره گواهی عدم سو پیشینه می خوان واسه آپدیت
پس فکر کنم بفرستی بهتر باشه!!!