صفحه 10 از 211 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

تیستوجان من الان ریزنمره رو چک کردم به نظرم که رسمی باشن .چون رسمیت قائدتا باید مورد تائید وزارت علوم (برای سراسری) و سازمان مرکز (برای دانشگاه آزاد) باشه اگه غیر از این هست ممنون میشم خبرم کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    تیستوجان من الان ریزنمره رو چک کردم به نظرم که رسمی باشن .چون رسمیت قائدتا باید مورد تائید وزارت علوم (برای سراسری) و سازمان مرکز (برای دانشگاه آزاد) باشه اگه غیر از این هست ممنون میشم خبرم کنی
    تا جايي كه يادمه از ما خواسته بودن كه خود دانشگاه براشون ارسال كنه و از طريق ما ارسال نشه. اگه درباره بچه هايي پذيرش از دانشگاه هاي خارجي ميگيرن مطلع باشي اونا ريز نمرات رو دانشگاه براشون به دانشگاههاي مبدا ارسال ميكنه .يعني روال كار دانشگاهها اينطوره.
    ما هم اولش به مشكل برخورديم چون دانشگاه به ما گفت فقط به ادرس دانشگاهها اين ارسال رو انجام ميده. ما دانشگاه تهران بوديم و خودش با گرفتن مبلغي اضافي ترجمه شده اش رو هم بهمون ميداد يعني لازم نبود ببريم دارالترجمه...
    تنها كمك يكي از كاركنان دانشگاه كه يه جوري دلش به حالمون سوخت كمك حالمون شد و گفت بديد من به ادرستون ارسال ميكنم.
    شما هم نامه ات رو چك كن اگه فقط خواسته باشه كه بفرستي خب همون ترجمه رو بفرست ولي اگه تاكيد كرده باشه خود دانشگاه محل تحصيل بفرسته شايد به مشكل بربخوري. كه مال ما اينطور بود.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط samira mohseni نمایش پست ها
    سلام تیستو عزیز.
    ظاهرا شما هم مثل ما اقدام کردید.از طریق family streem؟ درسته؟ما هم 2008 برای ادمنتون اقدام کردیم و الان مدیکال دادیم و منتظر پاس ریکویست هستیم.شما چطور؟
    همونطور كه تو امضام ميبيني و دو سه صفحه قبل هم گفتم ما هم شرايطمون مثل شماست.منتظر پاس ريكوئستيم.
    البته ما براي كلگري درخواست داديم.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

مرسی تیستو جان
    اینجوری خیالم راحت شد چون توی نامه من قید نشده که دانشگاه ارسال کنه فقط یه کپی از ریز نمره رو خواسته باز هم ممنون از توجهت .موفق باشی

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    بله حتما
    من احتمالا 5 روز دیگه مدیکال میرسه دستم
    میام می گم خدمتتون
    سلام تيستو جان
    من مدیکالم رسید دستم. توش نوشته که right of permanent residence fee رو پرداخت کنم و آزمایشای مدیکالو انجام بدم و یک کپی از مدرک معافیت سربازیم هم براشون بفرستم.
    تو نامه من نوشته که فایلم تو دمشق بررسی میشه و هر کاری باهاشون داشتم به ویزا آفیس دمشق بفرستم و بقیه ویزا آفیسا بهم جواب نمیدن. و اشاره نشده کجا بفرستم!

تو نامه نوشته که باید تمامی 3 مورد بالا رو تو یه بسته بفرستم دمشق و تک تک نفرستم، میشه همچین چیزی دکتر انجام بده یعنی نتیجه آزمایشارو و فرم میدکالو که می خواد بفرسته این permanent resident fee و کپی معافیتمم توش بذاره بفرسته؟
    و اینکه بهم 60 روز وقت داده از تاریخ صدور مدیکال که تاریخ دریافت ایمیلمه، 8 روزش گذشته

سلام تيستو جان
    من مدیکالم رسید دستم. توش نوشته که right of permanent residence fee رو پرداخت کنم و آزمایشای مدیکالو انجام بدم و یک کپی از مدرک معافیت سربازیم هم براشون بفرستم.
    تو نامه من نوشته که فایلم تو دمشق بررسی میشه و هر کاری باهاشون داشتم به ویزا آفیس دمشق بفرستم و بقیه ویزا آفیسا بهم جواب نمیدن. و اشاره نشده کجا بفرستم!

تو نامه نوشته که باید تمامی 3 مورد بالا رو تو یه بسته بفرستم دمشق و تک تک نفرستم، میشه همچین چیزی دکتر انجام بده یعنی نتیجه آزمایشارو و فرم میدکالو که می خواد بفرسته این permanent resident fee و کپی معافیتمم توش بذاره بفرسته؟
    و اینکه بهم 60 روز وقت داده از تاریخ صدور مدیکال که تاریخ دریافت ایمیلمه، 8 روزش گذشته
    سلام دوست عزیز
    ما هم شرایط شما رو داشتیم.شما باید او مبلغ رو به همراه معافیتتون به دمشق قسمت ویزا بفرستید و خود دکتر جواب مدیکال تست رو می فرسته مثلا برای ما رو فرستاد پاریس.
    حدود 10 روز بعد از اینکه right of permanent residence fee رو فرستادیم سفارت رسید مبلغ رو برامون فرستادو الان منتظر پاس ریکویست هستیم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

سلام تيستو جان

میشه بگی چه مدرکی واسه معافیت دری میفرستی ؟
    منم مشکل سربازی دارم و باید زودتر به فکرش باشم که غافل گیر نشم

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    میشه بگی چه مدرکی واسه معافیت دری میفرستی ؟
    منم مشکل سربازی دارم و باید زودتر به فکرش باشم که غافل گیر نشم
    سلام
    خوبی؟
    من معافیت تحصیلی دارم ، میرم دانشگاه ار تو پروندم نامه ای که توش شماره معافیت تحصیلم خورده و مخصوص نظام وظیفست رو بگیرم بدم ترجمه، امیدوارم بهم بده مسئولش!

ApplyAbroad Champion

مدیر محترم انجمن
    لطفا این موضوع رو اگه موافق هستید به انجمن اصلی کانادا
    http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7
    منتقل کنید، چون این موضوع و روش مهاجرت استانی اصلا ارتبای با فدرال نداره.
    موضوعایی و روشهای دیگه مثل مهاجرت از طریق خویشاوندی هم تو اون انجمنه .
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

مدیر محترم انجمن
    لطفا این موضوع رو اگه موافق هستید به انجمن اصلی کانادا
    http://www.applyabroad.org/forum/for...-کانادا
    منتقل کنید، چون این موضوع و روش مهاجرت استانی اصلا ارتبای با فدرال نداره.
    موضوعایی و روشهای دیگه مثل مهاجرت از طریق خویشاوندی هم تو اون انجمنه .
    سپاسگزارم
    با تشکر از پیشنهاد به جای شما،
    این موضوع از زیر مجموعه ی فدرال خارج و به بخش "مهاجرت به کانادا" انتقال پیدا کرد و همچنین برچسب مهم خورد تا در دسترس‌تر باشه. (:

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)