صفحه 102 از 211 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

دوستان منظورم این که حتی در مرحله ی استانی هم خبری به من ندادند چه برسه به فدرال

سلام دوستان
    کسی میدونه تقریبا پس از ارسال مدیکال چقدر طول میکشه که پاس ریکوئست بیاد.من 17سپتامبر مدیکال رسید به پاریس وخط دریافت مدیکال هم در سایت برام نوشته شده .بنظر شما کی منتظر خبر باشم ؟بازم میگم میدونم زمانها تقریبی هست ولی لطفا جواب بدهید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دقیقا یک ماه پیش مدیکال و لندیگمو فرستادم پرونده من از نوع استانی آلبرتا ست . میخوام ببینم چند وقت طول میکشه که پاسپورت ریکوست بشم .. من تو اسکیل ورکرها رو میدیدم متوجه شده معمولا 3 تا 4 ماه طول میکشه و لی استانی ها ظاهرا 10 تا 11 ماه طول میکشه !!!!آیا این درسته یا نه . اگر کسی هست که بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    نقل قول نوشته اصلی توسط raha7777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه تقریبا پس از ارسال مدیکال چقدر طول میکشه که پاس ریکوئست بیاد.من 17سپتامبر مدیکال رسید به پاریس وخط دریافت مدیکال هم در سایت برام نوشته شده .بنظر شما کی منتظر خبر باشم ؟بازم میگم میدونم زمانها تقریبی هست ولی لطفا جواب بدهید ممنون

رها جون ما هم مثل شما از زمان ها خبری نداریم برای بچه های قدیمی تر که اوایل 2012 مدیکال گرفتن تازگیا پاس ریکوئست شدن اما ما ها نمی دونم چقد طول میکشه من جولای مدیکال دادم. شاید 4 ماه تا 6 ماه طول بکشه انگار به طور متوسط، ولی به هر حال کیس با کیس فرق داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    رها جون ما هم مثل شما از زمان ها خبری نداریم برای بچه های قدیمی تر که اوایل 2012 مدیکال گرفتن تازگیا پاس ریکوئست شدن اما ما ها نمی دونم چقد طول میکشه من جولای مدیکال دادم. شاید 4 ماه تا 6 ماه طول بکشه انگار به طور متوسط، ولی به هر حال کیس با کیس فرق داره.
    ممنون از جواب شما . خیلی شرایط برای من سخت شده .میتونم تا 5ماه صبر کنم . ولی خدا کنه زودتر بیاد . در محل کارم با مشکل برخورد کردم.وخیلی همه چیز فعلا عذاب اور شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط raha7777 نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما . خیلی شرایط برای من سخت شده .میتونم تا 5ماه صبر کنم . ولی خدا کنه زودتر بیاد . در محل کارم با مشکل برخورد کردم.وخیلی همه چیز فعلا عذاب اور شده
    من ژانویه مدیکال دادم. 10 اکتبر پاس ریکوئست شدم.دقیقا 9 ماه طول کشید.نمیدونید چی به ما گذشت.فقط صبر باید.
    یاد یاران یاد باد...

نقل قول نوشته اصلی توسط Batiss نمایش پست ها
    من ژانویه مدیکال دادم. 10 اکتبر پاس ریکوئست شدم.دقیقا 9 ماه طول کشید.نمیدونید چی به ما گذشت.فقط صبر باید.
    می تونم بپرسم مهلت ویزاتون برای ورود به کانادا تا کی هستش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    می تونم بپرسم مهلت ویزاتون برای ورود به کانادا تا کی هستش؟
    تا ژانویه که مهلت یکسال مدیکال تموم میشه.
    یاد یاران یاد باد...

متوجه شدم. پس در بد ترین حالت ما که جولای 2012 مدیکال دادیم ، جولای 2013 وارد کانادا می شیم؟ یعنی حتما تا اون موقع ویزا گرفتیم یا ممکنه مدیکال باطل بشه و ویزا نیاد؟؟؟؟ برای استانی ها منظورمه.

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Batiss نمایش پست ها

در نامه ارسالی گفتن تا 6 ماه چرا شما بعد از 6 ماه نامه نزدید؟ اگر زدیدید میشه بگید که چی جواب دادند که ما هم اگر تا 6 ماه جوابی نیامد نامه بزنیم. 9 ماه خیلی طولانیه تمام برنامه ریزی های ادم رو بهم میریزه . من برای اول اردیبهشت بلیط گرفتم . آخر سپتامبر مدیکالم رو دریافت کردند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdad نمایش پست ها
    در نامه ارسالی گفتن تا 6 ماه چرا شما بعد از 6 ماه نامه نزدید؟ اگر زدیدید میشه بگید که چی جواب دادند که ما هم اگر تا 6 ماه جوابی نیامد نامه بزنیم. 9 ماه خیلی طولانیه تمام برنامه ریزی های ادم رو بهم میریزه . من برای اول اردیبهشت بلیط گرفتم . آخر سپتامبر مدیکالم رو دریافت کردند.
    وکیلم میل میزد.جواب اتوماتیک میومد که منتظر باشید.همین.یکی از دوستان پس از 6 ماه حضوری رفت سفارت، اما نتیجه نگرفت.اون هم مثل من ، 9 ماه بعد پاس ریکوئست شد.فردا پرواز داره به کانادا.
    یاد یاران یاد باد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)