صفحه 103 از 211 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdad نمایش پست ها
    در نامه ارسالی گفتن تا 6 ماه چرا شما بعد از 6 ماه نامه نزدید؟ اگر زدیدید میشه بگید که چی جواب دادند که ما هم اگر تا 6 ماه جوابی نیامد نامه بزنیم. 9 ماه خیلی طولانیه تمام برنامه ریزی های ادم رو بهم میریزه . من برای اول اردیبهشت بلیط گرفتم . آخر سپتامبر مدیکالم رو دریافت کردند.
    شما دو ماه بعد ما مدیکالتون دریافت شده تقریبا،پس بلیط گرفتین؟ کاراتونو انجام دادین؟ کدوم شهر میرین؟

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    شما دو ماه بعد ما مدیکالتون دریافت شده تقریبا،پس بلیط گرفتین؟ کاراتونو انجام دادین؟ کدوم شهر میرین؟

2 اکتبر مدارک بدستشان رسیده هم لندیگم هم مدیکالم . بله من بلیط گرفتم چون الان بلیط خیلی گرون شده اگر تا اون موقع ویزام نیاد بازهم میتونم برم چون ویزای 2 ساله مالتیپل دارم . من کلگری میرم چون شانس کار بیشتره

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ظاهرا قانونشون برای اسکیل ورکرها فرق میکنه...اونها 3 تا 4 ماه نهایتا پاسریکوست میشن فقط شانس ماهاست که باید کلی منتطره جواب استانی باشیم بعدش بریم تو پروسه cic من 34 ماه تو پروسه آلبرتا موندم حالا باید تو پروسه cic منتپر باشم . ولی قانون های اونها هم دست کمی از قانون های ما ندارهااا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

دوستان ما هم پاس ریکوئست شدیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akadashu نمایش پست ها
    دوستان ما هم پاس ریکوئست شدیم.
    خیلی مبارکه ....یعنی حدودا 2 ماه بعد از مدیکال...پس جای امیدواری هست که برای ما تا ژانویه حداکثر اتفاقاتی بیفته....
    اقدام استان ( آلبرتا) : 2009 ...
    تایید استانی : نوابر 2011....
    رسیدن مدارک به Sydney nova scotia و دریافت فایل نامبر 22 feb
    In process : 2012 . 22 agust ...medical request: 2012 . 27 sep.... pass request : 2012.Nov

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام

بسیار بسیار تبریک میگم امیدوارم همیشه تو زندگیت خبر های خوش بگیری

موفق باشی

خیلی مبارکه. من هم کلی امیدوار شدم. نوامبر و دسامبر اشالا کار ما ها که باقی موندیم هم اکی بشه

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. به نظر شما وقتی که یه نفر ویزا ی خودشو از انکارا میگیره میتونه از همون جا بلیز بگیره و یکسره بره کانادا . به نظر من که میشه . فقط میمونه تهیه بلیز که باید از انکارا باشه . ایا کسی اطلاعات کاملتری داره .
    این دوستمان akadashu که پاس ریکوئست شده فقط یک هفته زودتر از من مدیکال داده . به همین خاطر این فکر به ذهنم رسید که دیگه از ترکیه برنگردم ایران. ایا شدنی هست ؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط raha7777 : November 6th, 2012 در ساعت 10:16 AM دلیل: غلط املایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط raha7777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم. به نظر شما وقتی که یه نفر ویزا ی خودشو از انکارا میگیره میتونه از همون جا بلیز بگیره و یکسره بره کانادا . به نظر من که میشه . فقط میمونه تهیه بلیز که باید از انکارا باشه . ایا کسی اطلاعات کاملتری داره .
    این دوستمان akadashu که پاس ریکوئست شده فقط یک هفته زودتر از من مدیکال داده . به همین خاطر این فکر به ذهنم رسید که دیگه از ترکیه برنگردم ایران. ایا شدنی هست ؟؟؟؟؟؟
    گرفتن ویزا از آنکارا ورفتن از همونجا شدنی است به شرطی که پاس ریکوئست بشی.هفته پیش یک زوج از اقوام ما رفتند آنکارا ویزاشون رو گرفتند و از طریق استانبول رفتند مونترال.
    یاد یاران یاد باد...

نقل قول نوشته اصلی توسط raha7777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بله شدنیه. اما باید دقت کنید که به نوبت نیستش. مثلا ما قبل ایشون مدیکال دادیم اما هنوز پاس ریکوئست نشدیم. اگه کاراتونو کرده باشین ، چرا که نه! بودن بچه هایی که از همون جا رفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)