صفحه 108 از 211 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdad نمایش پست ها
    الان رفتم تو سایت دیدم که پروسه زمانی آنکارا از 35 ماه به 40 ماه تغییر کرده یعنی 5 ماه اضافه شد این نشون میده که سرشون خیلی شلوغه از این وضعیت اصلا خوشم نمی یاد نکنه کار ما به مشکل بخوره ..... عجب وضعیتی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazdad نمایش پست ها
    رها جان شما سوء پیشینه هم با لندینگت فرستادی یا نه؟ آیا از شما سوء پیشینه خواسته بودن؟ من نفرستادم چون تو نامه چیزی نزده بودن گفتم شاید تو قانون کلیشونه که مرحله آخر باید سوء پیشینه هم بدیم
    نه از ما هم نخواستن و ما هم نفرستاديم . البته ژانويه كلي مدارك از ما خواستن كه سو پيشينه هم بود

اگه خبري شد خبر بدهيد لطفا . ممنون

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

من فکر کنم برای استانی ها از اول ماه تا 14 شروع به ویزا دادن میکنن خدا کنه تا قبل از ماه میلادی ویزاهامون بیاد والا بعد از سال دوباره مهاجرت باز میشه و سرشون بیشتر شلوغ میشه
    شروع پروسه feb 2009 استان آلبرتا فامیلی در یافت مدیکال 2012 14sep دریافت مدیکال در پاریس 28 sep دریافت ویزا 8 اپریل 2013

سلام چرا اینقدر سفارت ساکت هست . مطمئن هستید کار میکنند.!!!!!!!!!!!!!اخه هیچ خبری نیست .کسی خبر تازه دارد؟؟؟؟دوستان کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

رها جان دوستان همه رفتند فقط ما موندیم

نقل قول نوشته اصلی توسط raha7777 نمایش پست ها
    سلام چرا اینقدر سفارت ساکت هست . مطمئن هستید کار میکنند.!!!!!!!!!!!!!اخه هیچ خبری نیست .کسی خبر تازه دارد؟؟؟؟دوستان کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟
    شروع پروسه feb 2009 استان آلبرتا فامیلی در یافت مدیکال 2012 14sep دریافت مدیکال در پاریس 28 sep دریافت ویزا 8 اپریل 2013

شما هم به زودی درخواست پاسپورتتون میاد دوستان. برای من از زمان رسیدن مدیکال که در سایت زده شد تقریبا 3 ماه و نیم طول کشید. برای شما هم به احتمال زیاد تا آخر دسامبر میاد.

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ممنون misteyes عزیز امیدوارم که قبل از سال بیاد که خیالمون راحت بشه والا این مسئله روی روحیمون خیلی تاثیره منفی گذاشته همش انتظار تا کی جواب بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    شما هم به زودی درخواست پاسپورتتون میاد دوستان. برای من از زمان رسیدن مدیکال که در سایت زده شد تقریبا 3 ماه و نیم طول کشید. برای شما هم به احتمال زیاد تا آخر دسامبر میاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

دوستان، شما پرونده هاتون ورشو هست یا آنکارا ؟ کدام ویزا آفیس بررسی میشه و مدیکال و ویزا میده؟؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    دوستان، شما پرونده هاتون ورشو هست یا آنکارا ؟ کدام ویزا آفیس بررسی میشه و مدیکال و ویزا میده؟؟
    آنکارا پروندمون رو بررسی میکنه

سلام دوستان. من تصمیم گرفتم از امروز بی خیال بشم و فکر امروز میاد یا فردا دیگه نکنم. البته خودم هم می دونم شعار هست !!!!ولی میخوام سعی کنم
    به امید روز های خوبه، خوبه،خوبببببببببببببببب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)