صفحه 11 از 211 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

دوستان سلام
    من برای اینکه زمان رو از دست ندم دارم تمام مدارک مورد نیاز که توی E37099 ذکر شده رو آماده میکنم .میخواستم بدونم اون ۵۵۰ دلار برای هر نفر رو از طریق Relative هاتون آماده کردین؟ آیا صرافی ها هم این کار رو انجام میدن ؟ اگه این جوره از لحاظ زمانی کدوم بهتره؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای اینکه زمان رو از دست ندم دارم تمام مدارک مورد نیاز که توی E37099 ذکر شده رو آماده میکنم .میخواستم بدونم اون ۵۵۰ دلار برای هر نفر رو از طریق Relative هاتون آماده کردین؟ آیا صرافی ها هم این کار رو انجام میدن ؟ اگه این جوره از لحاظ زمانی کدوم بهتره؟
    سلام
    من یه بار جواب دادم حذف شد!
    به نظرم عایه که از الان به فکرشید خودم من حدود 3 ماه و نیم زمان برد تا مدارکو جم کنم از زمان معرفی دشنم تا فرتادن به دمشق 3 ماه
    پست زیر و ببینید:
    http://webcache.googleusercontent.co...&hl=en&ct=clnk
    اگه مطمئنید بزودی کمتر از یکاه معرفی میشدی از آلبرتا از صرافی لینک بالا بخرید اگرم نه بگید فامیلتون براتون با پست بفرسته منم فامیلم از پست برام فرستاد 50 روزه با پست سفارشی رسید دستم.
    شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام تيستو جان
    من مدیکالم رسید دستم. توش نوشته که right of permanent residence fee رو پرداخت کنم و آزمایشای مدیکالو انجام بدم و یک کپی از مدرک معافیت سربازیم هم براشون بفرستم.
    تو نامه من نوشته که فایلم تو دمشق بررسی میشه و هر کاری باهاشون داشتم به ویزا آفیس دمشق بفرستم و بقیه ویزا آفیسا بهم جواب نمیدن. و اشاره نشده کجا بفرستم!

تو نامه نوشته که باید تمامی 3 مورد بالا رو تو یه بسته بفرستم دمشق و تک تک نفرستم، میشه همچین چیزی دکتر انجام بده یعنی نتیجه آزمایشارو و فرم میدکالو که می خواد بفرسته این permanent resident fee و کپی معافیتمم توش بذاره بفرسته؟
    و اینکه بهم 60 روز وقت داده از تاریخ صدور مدیکال که تاریخ دریافت ایمیلمه، 8 روزش گذشته
    خب به سلامتي تبريك ميگم. ما هم دقيقا همين شرايط رو داشتيم. مداركي كه خواسته بود همون مبلغ و كپي پاسپورت پسرم بود كه به دمشق فرستاديم. ولي مديكالها رو دكتر فرستاد به پاريس. شكي كه من داشتم اين بود كه تو تاپيك مديكال تا پاس ريكوئست ديده بودم كه بعضي افراد نوشته بودن تو نامه ازشون خواسته بوده مديكال رو بفرستن به لندن يا وين. اين بود كه خواستم مطمئن بشم. توضيحات سميرا كامله.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

بلواسکای عزیز
    ممنون که توجه میکنی . من هم تصمیم دارم از طریق خواهرم برای دریافت بانک درفت اقدام کنم .ممکنه برام بگی که چه عنوانی باید این بانک درفت داشته باشه ؟ منظورم اینه که همین" The Receiver General for Canada” رو باید در نظر بگیریم ؟ میشه اگه امکانش باشه جزییات نوشته شده روی بانک درفتتون رو برام بگی ؟ متشکر

ApplyAbroad Champion

سلام
    pay to the order of : Receiver General for Canada
    purchaser's names: اسم و فامیلی خودتون
    purchaser's address: آدرستون

همین اطلاعات کافیه بگین از RBC یا TD bank یا بانکای دیگه بگیرن.

Junior Member

دوستان سلام، میدونید که معمولا هزینه این روش چقد است ؟ منظورم در صورت گرفتن وکیل است .

Junior Member

سلام. سوال من اینه که سریعترین راه گرفتن مهاجرت به کانادا غیر از کبک چه راهیه؟ من الان دانشجوی دکترا دانشگاه رجینا هستم، چطور می تونم از امتیاز بودن در استان ساسکاچوان استفاده کنم تا زودتر اقامت بگیرم؟ طبق بررسی که خودم داشتم برای اقدام از طریق این استان باید صبر کنم تا بعد از اتمام تحصیل ویزای یکسال ویزای کاری داشته باشم تا بتونم اقامت بگیرم. اینطور که خوندم برای درخواست از طریق skill eorker باید مقداری پول تو حسابم داشته باشم و همچنین جاب آفر از کانادا که فعلا اینارو ندارم. متاسفانه سابقه یکسال کار در ایران هم نداشتم.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Atrinn نمایش پست ها
    سلام. سوال من اینه که سریعترین راه گرفتن مهاجرت به کانادا غیر از کبک چه راهیه؟ من الان دانشجوی دکترا دانشگاه رجینا هستم، چطور می تونم از امتیاز بودن در استان ساسکاچوان استفاده کنم تا زودتر اقامت بگیرم؟ طبق بررسی که خودم داشتم برای اقدام از طریق این استان باید صبر کنم تا بعد از اتمام تحصیل ویزای یکسال ویزای کاری داشته باشم تا بتونم اقامت بگیرم. اینطور که خوندم برای درخواست از طریق skill eorker باید مقداری پول تو حسابم داشته باشم و همچنین جاب آفر از کانادا که فعلا اینارو ندارم. متاسفانه سابقه یکسال کار در ایران هم نداشتم.
    سلامسريعترين روش نميشه گفت چه روشيه بستگي به پروندتون داره كه زمان چك امنيتي شما چقدر طول بكشه و اونم بستگي به عواملي مثل هرچه سفرخارجي بيشتر باشه زمان بيشتري ميبره چك امنيتي و عوامل اينچنيني دركل ميشه گفت روش اسكيل وركر فدرال كه الان داره متقاضي ميگيره سريعه، كبك براي رشته هاي اولويت داره سريعه و مهاجرت استاني بستگي به مرحله استاني داره كه چقدر طول بكشه بعدم كه وارد مرحله فدرال ميشه سرعتش نسبتا خوبه. براي روش دانشجويي استاني سسكچوان مخصوص دانشجوهاي مستر و دكتري لينك زيرو ببينيد و لطفا سوالاي در مورد روش كبك و فدرالو تو اين موضوع مطرح نكنيد:
    http://www.saskimmigrationcanada.ca/student
    ضمنا اگه سايت بالا رو قبلا ديده باشيد شما بعد از اتمام دكتري تو دانشگاه ريجاينا بايد مشغول بكار تو استان سسكچوان شيد و بعد از شش ماه كار كردن اپلاي كنيد از روش مهاجرت استاني سسكچوان از طريق دانشجويي
    موفق باشيد
    ویرایش توسط Blue Sky : September 15th, 2011 در ساعت 04:47 PM

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط frzam نمایش پست ها
    دوستان سلام، میدونید که معمولا هزینه این روش چقد است ؟ منظورم در صورت گرفتن وکیل است .
    سلام
    بنظرم گرونترین روش باشه برای گرفتن وکیل چون دو مرحلست و وکیل دو بار شارژ می کنه و جاب آفرم بخواد براتون پیدا کنه و ... من تو سایتای خارجی دیدم وکیل 30000 دلار گرفته!!! راست و دروغش با شما تحقیق بیشتری بکنید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلامسريعترين روش نميشه گفت چه روشيه بستگي به پروندتون داره كه زمان چك امنيتي شما چقدر طول بكشه و اونم بستگي به عواملي مثل هرچه سفرخارجي بيشتر باشه زمان بيشتري ميبره چك امنيتي و عوامل اينچنيني دركل ميشه گفت روش اسكيل وركر فدرال كه الان داره متقاضي ميگيره سريعه، كبك براي رشته هاي اولويت داره سريعه و مهاجرت استاني بستگي به مرحله استاني داره كه چقدر طول بكشه بعدم كه وارد مرحله فدرال ميشه سرعتش نسبتا خوبه. براي روش دانشجويي استاني سسكچوان مخصوص دانشجوهاي مستر و دكتري لينك زيرو ببينيد و لطفا سوالاي در مورد روش كبك و فدرالو تو اين موضوع مطرح نكنيد:
    http://www.saskimmigrationcanada.ca/student
    ضمنا اگه سايت بالا رو قبلا ديده باشيد شما بعد از اتمام دكتري تو دانشگاه ريجاينا بايد مشغول بكار تو استان سسكچوان شيد و بعد از شش ماه كار كردن اپلاي كنيد از روش مهاجرت استاني سسكچوان از طريق دانشجويي
    موفق باشيد
    ممنون از پاسختون. من سوالاتم درباره اسکیل ورکرو تو فدرال مطرح می کنم. پس درواقع من تا پایان تحصیل نمی تونم از مزیت بودن در این استان برای اقامت سریعتر استفاده کنم. حالا یه سوال دیگه اگه پس از اتمام تحصیل خواستم برای پست داک یا کار به شهر دیگه ای تو کانادا (یا با احتمال خیلی کم به آمریکا) برم همچنان می تونم از این روش برای مهاجرت استانی سسکچوان اقدام کنم یا ممکن نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)