صفحه 112 از 211 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra7777 نمایش پست ها
    واقعا"موندم چی بگم.کم مونده دیونه بشم.
    پاس رکوئست شدم!!!منتها یه ما هه نمیتونم جمع کنم برم.
    شاید ازشون خواستم دوباره اگه امکانش باشه مدیکالم رو تمدید کنند.
    چی بگم............................................ .................................................. .....................
    خیلی مبارکه کسری. ایشالا که یک ماهه انجام می شه کارها. کدوم شهر می خواهید برید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    خیلی مبارکه کسری. ایشالا که یک ماهه انجام می شه کارها. کدوم شهر می خواهید برید؟
    لندینگم باید وینیپگ باشه
    البته اگه برم.
    دریافت فایل نامبر دوم از سوریه: 18 ژانویه 2010---اپدیت مدارک:1 اکتبر 2011----دریافت مدیکال:14 نوامبر 2011----انجام مدیکال :5 ژانویه 2012----پاس رکوئست:6 دسامبر 2012---دریافت ویزا:2 ژانویه 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

آقا خیلی تبریک !
    ایشاالله کاراتون به خوبی پیش بره .زیاد نترسید ما هم تقریبا ا ماهه داریم میریم و اتفاقا به وینیپگ!
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasra7777 نمایش پست ها
    لندینگم باید وینیپگ باشه
    البته اگه برم.

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

هیچ خبری نیست چرا ...... مثل اینکه خودم باید حضورا برم آنکارا ببینم چه خبره ... تا یک ماه دیگه یک نامه میدم اگر جواب درست ندن میرم اونجا. خسته شدم از بلاتکلیفی
    شروع پروسه feb 2009 استان آلبرتا فامیلی در یافت مدیکال 2012 14sep دریافت مدیکال در پاریس 28 sep دریافت ویزا 8 اپریل 2013

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

تو یکی از اتاق های فدرال خوندم که در سال 2012 دیگه ویزا صادر نمی شه رفتیم اونور سال
    شروع پروسه feb 2009 استان آلبرتا فامیلی در یافت مدیکال 2012 14sep دریافت مدیکال در پاریس 28 sep دریافت ویزا 8 اپریل 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد تهران

دوستان خواستم ازتون خداحافظی کنم امیدوارم به زودی کار همه شما عزیزان به سرانجام برسه و هرچه زودتر کانادا ببینیمتون!

Member mazdad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط akadashu نمایش پست ها
    دوستان خواستم ازتون خداحافظی کنم امیدوارم به زودی کار همه شما عزیزان به سرانجام برسه و هرچه زودتر کانادا ببینیمتون!

همیشه موفق باشی به سلامتی . آقا از اونجا برامون بگو که وضعیت کار چطوره

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    ما از طریق PNP-B استانی اقدام کرده ایم و مشاور رسمی مهاجرت ما گفته موارد زیر را تهیه و ارسال کنیم . به نظر دوستان محترم چگونه موارد زیر را تهیه و ارسال کنم ؟
    1- اثبات وضعیت تأهل فرزندان بالای 16 سال
    - چگونه ثابت کنیم که فرزندان بالای 16 سال ما مجرد هستند ؟
    2- لزوم داشتن امضا روی گذرنامه
    - آیا برای ارسال مدارک ما از استان به دفتر ویزای فدرال فدرال(سیدنی نواسکوشیا) ، نیاز است که تمام گذرنامه اعضای خانواده دارای امضا باشد ؟
    اگر جواب مثبت است ، امضاها باید حتماً به انگلیسی باشد یا فارسی (امضاهای معمولی) ؟
    3- تعویض گذرنامه
    - گذرنامه یکی از فرزندان من 4 ماه دیگر بیشتر اعتبار ندارد . آیا در این مرحله باید گذرنامه ایشان را تعویض کنیم و کپی برابر اصل گذرنامه جدید را به همراه فرم ها ارسال کنیم (دفتر ویزای فدرال)
    4- گواهی عدم سوء پیشینه
    - البته این مورد را وکیل ما نگفته ولی من احتمال می دهم برای دریافت فایل نامبر نیاز باشد . لطفاً در این مورد نیز راهنمایی بفرمایید .

* لازم است به دوستان گرامی توضیح دهم که ما هنوز certificate nomination را از استان دریافت نکردیم و در مرحله تهیه بیزینس پلن و ارائه آن به استان به همراه مدارک جدید و فرم های فدرال هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    ما از طریق PNP-B استانی اقدام کرده ایم و مشاور رسمی مهاجرت ما گفته موارد زیر را تهیه و ارسال کنیم . به نظر دوستان محترم چگونه موارد زیر را تهیه و ارسال کنم ؟
    1- اثبات وضعیت تأهل فرزندان بالای 16 سال
    - چگونه ثابت کنیم که فرزندان بالای 16 سال ما مجرد هستند ؟
    2- لزوم داشتن امضا روی گذرنامه
    - آیا برای ارسال مدارک ما از استان به دفتر ویزای فدرال فدرال(سیدنی نواسکوشیا) ، نیاز است که تمام گذرنامه اعضای خانواده دارای امضا باشد ؟
    اگر جواب مثبت است ، امضاها باید حتماً به انگلیسی باشد یا فارسی (امضاهای معمولی) ؟
    3- تعویض گذرنامه
    - گذرنامه یکی از فرزندان من 4 ماه دیگر بیشتر اعتبار ندارد . آیا در این مرحله باید گذرنامه ایشان را تعویض کنیم و کپی برابر اصل گذرنامه جدید را به همراه فرم ها ارسال کنیم (دفتر ویزای فدرال)
    4- گواهی عدم سوء پیشینه
    - البته این مورد را وکیل ما نگفته ولی من احتمال می دهم برای دریافت فایل نامبر نیاز باشد . لطفاً در این مورد نیز راهنمایی بفرمایید .

* لازم است به دوستان گرامی توضیح دهم که ما هنوز certificate nomination را از استان دریافت نکردیم و در مرحله تهیه بیزینس پلن و ارائه آن به استان به همراه مدارک جدید و فرم های فدرال هستیم
    سلام
    اميدوارم موفق باشيد
    اين اطلاعات من تجربي هست و خودم اينجور برداشت ميكنم از سوال هاي شما پس خودتان هم بررسي نماييد
    ١-وضعيت تاهل فرزند شما از كپي شناسنامه ايشان مشخص ميشود
    ٢-بله تمام گذرنامه ها بايد امضا داشته باشند-خارجي و معمولي فرقي ندارد ولي من حس ميكنم خارجي باشد در اينده هم بيشتر كمكتان ميكند
    ٣- اگر وقت داريد حتما گذرنامه جديد بگيريد
    ٤-در مورد اخر هم من نظري ندارم ولي اگر مدركى واقعا لازم نيست( مطمين شويد وكيل فراموش نكرده باشد چون بايد سو پيشينه باشد جزء مدارك) ارسال نكنيد

Junior Member

سلام
    ما از طریق استانی اقدام کردیم مدیکالم هم دادیم چطور میتونیم پروندمون رو کنسل کنیم و پولمون رو پس بگیریم؟75000 دلار داده بودیم به استان منیتبا.فکر کنم یه 3 سالی بشه که این پول رو دادیم.
    اگه واسمون پاس رکوئست بیاد بازم میشه پرونده رو کنسلش کرد و بیخیال ویزا شد؟ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)