صفحه 133 از 211 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

از زمان گرفتن فایل نامبر دوم تا مدیکال برای اقدام استانی ( family stream ) چقدر طول می کشه ؟ ممنون می شم اگه کسی میدونه جواب بده.
    پرونده مهاجرت استانی : اقدام به صورت آنلاین از ایران . فایل نامبر اول 9 مارس 2012 . دریافت approval letter از استان اکتبر 2012 دریافت فایل نامبر دوم 3 مارچ 2013 . نامه مدیکال و آپدیت مدارک 22 می 2014 ......

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

در این فروم کسی تونسته job offer بگیره ار ساسکچوان؟
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

Junior Member

سلام . ببخشید اگه سوال تکراری میپرسم هرچی گشتم ندیدم
    میخواستم بپرسم برای کانادا هر استان یا ایالت حتمآ باید مدرک زبان فرانسه داشته باشیم ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrunsung نمایش پست ها
    میخواستم بپرسم برای کانادا هر استان یا ایالت حتمآ باید مدرک زبان فرانسه داشته باشیم ؟ ممنون
    فقط کبک فرانسه می خواد. بقیه استان ها انگلیسی کفایت می کنه . البته اگه فرانسه بلد باشی به عنوان زبان دوم خوبه.

Junior Member

از دوستان با تجربه خواهش می کنم راهنمایی کنند :
    سریعترین روش استانی برای کسی که اقوام در کانادا نداره به نظرتون چیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrunsung نمایش پست ها
    البته استان نیوبرانزویک هم کلا دوزبانه است ، با این حال یکی ااز دو زبان را مسلط باشی قبول می کنند . این استان تنها استان کاناداست که دو زبان رسمی داره.

Junior Member

از وقتی دوستان ویزاهاشونو گرفتند اینجا ساکت شده خیلی

سلام دوستان.
    من تازه عضو شدم. از طریق استانی (نیوبرانزویک)اقدام کرده ایم.8 ماه و 10 روزه که از انجام آمایشات پزشکیمون میگذره. این اندازه طول میکشه که پاس ریکوسئت بشیم؟
    راجب امضای نامه مدیکال نوشته بودید برای ما هم rza هست . و اینکه نوشته بودین جمعه ها نامه مدیکال و ویزا میاد. برای ما دو سری راجب مدیکال نامه 5 شنبه اومد با 15 روز فاصله(که در دومین نامه فرمی خواسته بودن که باید تکمیل میکردیم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط syman نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تازه عضو شدم. از طریق استانی (نیوبرانزویک)اقدام کرده ایم.8 ماه و 10 روزه که از انجام آمایشات پزشکیمون میگذره. این اندازه طول میکشه که پاس ریکوسئت بشیم؟
    راجب امضای نامه مدیکال نوشته بودید برای ما هم rza هست . و اینکه نوشته بودین جمعه ها نامه مدیکال و ویزا میاد. برای ما دو سری راجب مدیکال نامه 5 شنبه اومد با 15 روز فاصله(که در دومین نامه فرمی خواسته بودن که باید تکمیل میکردیم)
    دوست عزیز میشه لطف کنید تاریخ های پرونده تون رو توی امضاتون بنویسید ؟
    یه سوال دیگه اینکه از چه روشی اقدام کردید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan_h63 نمایش پست ها
    دوستان یک اتفاق برای من رخ داده بنظرم اومد که اینجا بگم که کسی این اشتباه من رو نکنه.....
    اعتبار پاسپورت من حدود 10 ماه دیگه تموم میشه و دایی گرامیم و چند تا از دوستام گفتن که چون ایران تو کانادا سفارت نداره دیگه بهتره همینجا قبل از رفتن پاسپورتم عوض کنم و به افسر گذرنامه بگم که صفحه ویزای کانادام رو سوراخ نکنه!..من هم از اداره گذرنامه پرسیدم که مشکلی برای خروج پیش نمیاد و اونا هم گفتن نه و همه دارن همین کارو میکنن!!!..امروز پاس جدیدم اومد و رفتم دنبال بلیط که متوجه شدم قانون جدید ایرلاینها (هنوز لوفتانزا رو مطمئن نیستم و قراره شب به فرودگاه زنگ بزنم ) اینه که ویزا باید در پاسپورت معتبر باشه و اینجوری به من اجازه خروج نمیدن!!!!!!!...فکر میکنم یه سفر آنکارا افتادم دوباره .. الان خیلی بیشتر از استرس و ناراحتی شوکه هستم!!!!!!
    سلام
    اميدوارم مشكلتون تا الان حل شده باشه. من امسال عيد رفتم ايتاليا در حاليكه ويزاي شنگن م كه يك ساله بود در باسپورت قبليم كه باطل شده بود، بود. من قبلش اينو از خود سفارت ايتاليا پرسيده بودم و گفتن مشكلي نيست كه نبود و سفر كرديم. پرواز هم آليتاليا بود اتفاقاً
    Which is worse? Failing, or never trying

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)