صفحه 141 از 211 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط mvr نمایش پست ها
    نحوه تبديل سي ال بي به آيلتس رو مي دونم كه مثلا سي ال بي 7 يعني از هر اسكيل آيلتس بايد حداقل چند بياري ولي چيزي كه هست اينه كه اين نمره آيلتس به ترتيب سي ال بي 6 و 7 و 8 و 9 حساب مي شه و جدولي كه براي محاسبه امتيازه فقط نوشته 18 امتياز براي سي ال بي 7 و 16 امتياز براي 6.
    شايد بشه نمره اورال آيلتس رو براي تبديل به اورال سي ال بي در نظر گرفت؟ مثلا براي نمرات بالا آيلتس اورال 6.5 مي شه كه نمي دونم سي ال بي چند حساب مي شه.
    این رو ببینید50709321755363841111.jpg

براي ساسكاچوان، اگه بار اول اشتباهي اپلاي كرده باشي و مدارك ناقص و يا اشتباه بوده باشه ميشه دوباره اپلاي كرد؟؟؟؟؟؟
    لطفا هركسي ميدونه راهنمايي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mylcdmonitor نمایش پست ها
    کجا گفتهاصل مدارک رو هم باید فرستاد ؟
    من در فايل راهنما نديدم ولي تصور كردم شايد انطوري باشه؟ البته الان سايت را چك كردم چيزه در اين رابطه نگفته بود!!
    اگر كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه

توی سایتش زمان 11.5 ماه رو اعلام کرده

من که دادم وکیل مهر و امضا کرد ، مهر انگلیسی
    گمون کنم باید محضر مهر و امضا کنه ، چون توی ایران فقط محضر قانونا میتونه امضا رو تایید کنه.

Junior Member

برای اقدام به ساسکاچوان ترجمه مدارکم که پارسال ترجمه شده رو اماده دارم ولی نمی دونم باید مهر قوه قضاییه فقط داشته باشه یا مهر امور خارجه یا سازمان دیگه ای رو نیاز داره ...
    همون پارسال یه مدرک که سابقه کاریم رو نشون می ده از 10 سال قبل تا پارسال ترجمه کردم . می تونم همون رو برای ساسکا بفرستم یا باید یکی دیگه بگیرم ؟؟
    ممنون که راهنمایی می کنید .

Junior Member

دوستان اقدام برای ساسکاچوان یه شرط داره که اون هم تمکن مالی هست. آیا گواهی بانک رو باید همان ابتدا با مدارک ارسال کرد؟ در ضمن گفته این مبلغ باید حداقل سه ماه در حساب بوده باشه و تا پایان پروسه هم باید باشه. شما با این مشکل چه کار کردید؟ میشه کمک کنید و بیشتر راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط bootimar نمایش پست ها
    برای اقدام به ساسکاچوان ترجمه مدارکم که پارسال ترجمه شده رو اماده دارم ولی نمی دونم باید مهر قوه قضاییه فقط داشته باشه یا مهر امور خارجه یا سازمان دیگه ای رو نیاز داره ...
    همون پارسال یه مدرک که سابقه کاریم رو نشون می ده از 10 سال قبل تا پارسال ترجمه کردم . می تونم همون رو برای ساسکا بفرستم یا باید یکی دیگه بگیرم ؟؟
    ممنون که راهنمایی می کنید .
    نامه سابقه کار باید به روز باشه و نشون بده شما یکسال اخیر رو کار میکردید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadgol نمایش پست ها
    دوستان اقدام برای ساسکاچوان یه شرط داره که اون هم تمکن مالی هست. آیا گواهی بانک رو باید همان ابتدا با مدارک ارسال کرد؟ در ضمن گفته این مبلغ باید حداقل سه ماه در حساب بوده باشه و تا پایان پروسه هم باید باشه. شما با این مشکل چه کار کردید؟ میشه کمک کنید و بیشتر راهنماییم کنید
    باید نامه ای از بانک بگیرید که حداقل موجودی لازم رو داشته باشه و بهتره گردش حسابتون هم در حد موجودی لازم باشه

Junior Member

این رو ببینید50709321755363841111.jpg
    اينو كه مي دونم اصلا سوال من هم در مورد همين جدوله . براي ما كه توي ايران امتحان مي ديم كه CLB نداريم همون آيلتس مي مونه كه چهار اسكيلش ممكنه چهار تا CLB مختلف بشه. سوال من اينه كه ميانگين اين چهار تا رو چطور مي شه تبديل به يه نمره كرد و از جدول امتياز رو حساب كرد. اميدوارم منظورمو گرفته باشين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)