صفحه 145 از 211 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوستان من یک سوال در مورد شرط اعتبار پاسپورت برای مهاجرت استانی دارم

گویا یکی از شرایط اینه که پاسپوت باید حداقل دو سال اعتبار داشته باشه، پاسپورت من 1.5 سال اعتبار داره، آیا می تونم پاسپورتم رو تجدید کنم؟

دوستان سلام

یه سوال داشتم لطفا: آیا دانشجوی فوق دکترا در آلبرتا با داشتن اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی (post graduation work permit) میتونه از طریق استان آلبرتا برای مهاجرت اپلای کنه ؟ آیا پست داک شغل محصوب میشه و قابل قبوله ؟ آیا کسی از دوستان تجربه ای در این زمینه داره ؟

ممنون
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

درود بر دوستان
    بچه ها ببخشید اگه کسی دعوتنامه شغلی داشته باشه و با ویزای موقت کار برود کانادا، میتونه همزمان تحصیل کنه؟
    کسی میدونه با این شرایط شهریه دانشگاه اینترنشنال میشه یا بومی؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

دوستان عزیز کسی مدیکال گرفته؟ یا اگر منتظر ویزا هستید...

RNZS ؛جناب شما مدیکال گرفتین؟ آنکارا به هوش رفته؛برای دانشجوها هم که تو اوج اعتصابات ویزا میداد خبری نیست!
    file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

سلام

دوستان عزیز و گرامی : من از طریق مهاجرت به استان مانیتوبا موفق به دریافت قایل نامبرفدرال شدم و الان پرونده من به سفارت ورشو ارسال شده که حدود دوماه ونیم است که ازاین موضوع می گذرد اما تاالان دیگر خبری نشده خیلی نگران هستم آیا کسی بعد از این داستان و اتفاقات بعد از فایل نامبر و مدت زمان انتظار خبری دارد ؟در صورت هر گونه اطلاعاتی لطفا مرا درجریان بگذارید . باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط kabutar2014 نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزیز و گرامی : من از طریق مهاجرت به استان مانیتوبا موفق به دریافت قایل نامبرفدرال شدم و الان پرونده من به سفارت ورشو ارسال شده که حدود دوماه ونیم است که ازاین موضوع می گذرد اما تاالان دیگر خبری نشده خیلی نگران هستم آیا کسی بعد از این داستان و اتفاقات بعد از فایل نامبر و مدت زمان انتظار خبری دارد ؟در صورت هر گونه اطلاعاتی لطفا مرا درجریان بگذارید . باتشکر
    با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

ما هم 3 سال پیش از طریق سرمایه گذاری استان مانیتوبا اقدام کردیم و از استان هم نامینیت شدیم ولی متأسفانه 6 ماه است که برای دریافت مجوز ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال 75،000 دلار سپرده نزد استان ، به وزارت امور خارجه و تجارت بین الملل کانادا درخواست داده ایم که متأسفانه تاکنون هیچ جوابی و یا مجوزی دریافت نکرده ایم و پرونده ما از سوی استان در حال باطل شدن است.
    اگر شما و هر یک از دوستان اطلاعی دارید ، در اختیارم بگذارید و کمک کنید.

با آرزوی موفقیت
    ارادتمند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

ما هم 3 سال پیش از طریق سرمایه گذاری استان مانیتوبا اقدام کردیم و از استان هم نامینیت شدیم ولی متأسفانه 6 ماه است که برای دریافت مجوز ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال 75،000 دلار سپرده نزد استان ، به وزارت امور خارجه و تجارت بین الملل کانادا درخواست داده ایم که متأسفانه تاکنون هیچ جوابی و یا مجوزی دریافت نکرده ایم و پرونده ما از سوی استان در حال باطل شدن است.
    اگر شما و هر یک از دوستان اطلاعی دارید ، در اختیارم بگذارید و کمک کنید.

با آرزوی موفقیت
    ارادتمند
    نمیدونم درمورد شما هم جواب بده یا نه ولی یکی از دوستان که میخواست پول فروش خانه اش را به کانادا بیاره و با وزارت خارجه کانادا تماس گرفته بود بهش در نهایت جواب داده بودند در چند مرحله و هر بار تا سقف 40 هزار دلار مجازست. چک کنید شاید برای شما امکانش باشد که مثلا در دو قسط 37500 دلاری این مبلغ را پرداخت کنید.

سلام دوستان، من هم می‌خواستم برای ساسکچوان اقدام کنم که پر شد، آیا کسی‌ از دوستان اطلاعی داره کدوم استانه دیگه‌ای میشه بدون داشتن جوب آفر اپلای کرد؟
    یا آیا کسی‌ از دوستان اطلاتی‌ در موردر پیدا کردن یا گرفتن جاب آفر داره، بی‌نهایت ممنون میشم اگه راهنمایی کنین، سپاس پیشاپیش

file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

Junior Member

سلام
    من برای مهاجرت مانیتوبا اقدام کردم و اپلیکیشن پر کردم. تنها مشکلم اینه که کسی رو توی اون استان در کانادا نمیشناسم. یکی از شروط کامل شدن اپلیکیشن اینه که یه دوست بعنوان معرف و راهنما معرفی کنیم. میخواستم بدونم میتونین کمکم کنیم؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)