صفحه 148 از 211 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

دوستانی که از طریق پرونده های استانی (به صورت مستقیم برای استانی اقدام کرده اند و از تبدیلی های فدرال نبوده اند) کسی هست که فایلش الان توی آنکارا و در انتظار باشه؟ اگر کسی هست لطف می کنه بگه از کی فایلش به آنکارا منتقل شده و هنوز منتظر هست؟

دوست عزیز من هستم.
    منتها فکر میکنم منظور شما کسانی هستند که مدیکال نگرفتن. ما 1 سال و نیم هست که مدیکال دادیم.
    file no:jan 2012
    medical:sep 2012
    update:dec 2013
    PNP-ANKARA ..... in process: feb 2014____________ pass req: April 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط syman نمایش پست ها
    دوست عزیز من هستم.
    منتها فکر میکنم منظور شما کسانی هستند که مدیکال نگرفتن. ما 1 سال و نیم هست که مدیکال دادیم.
    ممنون بابت جوابتون.
    نه کلا منظورم کسانی هست که از طریق استانی اقدام کرده اند و پروندشون توی آنکارا هست و هنوز ویزا نگرفتن. حالا شما از کدام استان اقدام کردید و نامینیشن گرفتید؟ میشه بگید گرفتن نامینیشن چند ماه طول کشید و اونطوری که می بینم شما ژانویه 2012 فایل نامبر گرفتید (CIC?) و بقیه رو می تونید بگید که چه ماهی نامه مدیکال شما اومد و کی مدیکال رو فرستادید و ...
    آنکارا واقعا یکی از بد ترین ویزا آهیس های کانادا هست. اگر توی سایت CIC برید زده برای استانی ها 53 ماه! طول میکشه. البته میدونم که عددش درست نیست اما می خوام آمار دقیق از دوستانی بگیریم که پرونده فعال دارن.
    ممنون

مصاجبه اپریل 2010 بود؛استان نیوبرانزویک. اواخر 2011 نومینیت شدیم.ژانویه 2012 فایل نامبر گرفتیم(تقریبا یک هفته بعد از رسیدن مدارک به سیدنی).مدیکال هم همانطور که از امضام مشخصه سپتامبر 2012 اومد.

زمانی که ما اقدام کردیم نوشته بود.30 و چند ماه بود. شد 39 ماه-44 ماه-48 ماه- و الانم 53 ماه

شما هم پرونده دارید؟

Junior Member

واقعاً خیلی جالبه! با این اوضاع اگه واسه PNP اقدام کنیم باید به فکر بازنشستگی در کانادا باشیم, چون 53 ماه فدرال و حدود 6 ماه تا یک سال هم Provincial در نظر بگیریم. حدود 5 سال میشه، حدود 5 سال هم که باید سابقه کار داشته باشیم میشه ده سال! تازه اگه شانس بیاریم و 4 تا 5 سال هم اونجا تو اون استان بمونیم می تونیم واسه Citizen اقدام کنیم، اگر حدود 30 تا 35 سال هم الان سنمون باشه، تا اون موقع شده 50 سال که اگه زنده بودیم 60 سالگی هم بازنشسته می شیم! خوب اینکه خیلی احمقانه هست! البته نه واسه ما؛ واسه اونا که اسم این برنامه رو گذاشتن جذب نیروی کار و شعار رفع مشکلات اقتصادی می دن! اینا نیروی کار می خوان یا نیروی بازنشسته!

مصاجبه اپریل 2010 بود؛استان نیوبرانزویک. اواخر 2011 نومینیت شدیم.ژانویه 2012 فایل نامبر گرفتیم(تقریبا یک هفته بعد از رسیدن مدارک به سیدنی).مدیکال هم همانطور که از امضام مشخصه سپتامبر 2012 اومد.

زمانی که ما اقدام کردیم نوشته بود.30 و چند ماه بود. شد 39 ماه-44 ماه-48 ماه- و الانم 53 ماه

شما هم پرونده دارید؟
    ممنون دوست عزیز بابت پاسختون. من هم پروندم هنوز Nominate نشده و شاید یکی دو ماه دیگه Nominate بشه اما پرونده شما از مدیکال تا حالا خیلی طولانی شده چون در حال حاضر بعد از ارسال فایل از CIO به آنکارا تا جایی که پرس و جو کردم حدود 9 ماه طول میکشه تا مدیکال بیاد و بعد از رسیدن جواب مدیکال هم حدود 9 ماه طول می کشه که پاس ریکوئست بشن. مال شما یکم طولانی شده و ایشالله این روزا پاس ریکوئست میشید. این یعنی از تاریخ رسیدن پرونده به آنکارا حدود 18 ماه (یک سال و نیم) طول میکشه.

پسر ایرانی عزیز امیدوارم شما هم به زودی نومینیت بشید.
    مدیکال ما بعد از دریافت فایل نامبر تو مدت زمان معقولی اومد ولی فاصله بعدی خیلی طولانی شده؛اینکه نوشتین بعد از حدود 9 ماه ویزا میاد...آیا از اطرافیان و غیر از اعضا فروم این رو شنیدین؟ آشنایی دارید که از این طریق اقدام کرده باشن؟
    غیر از من تو این فروم کسی نیست که در این مرحله(فاصله مدیکال و ویزا )باشه مگر طرح پایلوتی ها

پسر ایرانی عزیز امیدوارم شما هم به زودی نومینیت بشید.
    مدیکال ما بعد از دریافت فایل نامبر تو مدت زمان معقولی اومد ولی فاصله بعدی خیلی طولانی شده؛اینکه نوشتین بعد از حدود 9 ماه ویزا میاد...آیا از اطرافیان و غیر از اعضا فروم این رو شنیدین؟ آشنایی دارید که از این طریق اقدام کرده باشن؟
    غیر از من تو این فروم کسی نیست که در این مرحله(فاصله مدیکال و ویزا )باشه مگر طرح پایلوتی ها
    از دوستان و آشنایان من این شرایط رو ندارند اما من کلی جاهای مختلف توی نت رو گشتم و از سایتهای وکیل های مهاجرتی تا فروم های مختلف و هر کجا یه چیزی می گن اما با سبک و سنگین کردن اطلاعات یه همچنین آماری دستم اومد که حدود 9 ماه بعد از مدیکال تا پاس ریکوئست زمان هست. در ضمن این آمار بد رو هم حتما شنیدید که امسال (2014) آنکارا با اون همه تشکیلاتش تنها 200 تا ویزای استانی صادر می کنه اما دهلی هند 5000 تا صادر می کنه! ما ایرانی ها خیلی ساکت و آرومیم که هرکاری که می کنن ما هیچ چی نمی گیم. آخه تفاوت اینقدر؟ هندی ها در عرض 6 ماه بعد از رسیدن فایلشون به دهلی پاس ریکوئست مشن و ماها 18 ماه!!! آخه این عدالت هست؟!
    شما هم بد نیست یک ایمیل بهشون بزنید تا ببینید چی می گن و حرف حسابشون چیه؟

بله دقیقا 200 تا زده متاسفانه!!!! ایمیل پیگیری که میزنیم ولی جوابی نمیدن.
    فقط تنها تغییری که بود در سایت وضعیتمون اینپروسس شده و نوشتن 26 فوریه شروع کردن اینپروسس رو ...اما هنوز خبری نیست.
    خوشا بحالشون با 500 تا معلومه که سریع کارشون راه می افته.

یه سوال دیگه اینکه 200 تایی که زده تعداد پرونده نیست درسته؟ نفر هست بنظرم

RNZS هم از دوستانی بودند که منتظر مدیکال بودند .نمیدونم مدیکالشون رو دریافت کردند یا نه.

بله دقیقا 200 تا زده متاسفانه!!!! ایمیل پیگیری که میزنیم ولی جوابی نمیدن.
    فقط تنها تغییری که بود در سایت وضعیتمون اینپروسس شده و نوشتن 26 فوریه شروع کردن اینپروسس رو ...اما هنوز خبری نیست.
    خوشا بحالشون با 500 تا معلومه که سریع کارشون راه می افته.

یه سوال دیگه اینکه 200 تایی که زده تعداد پرونده نیست درسته؟ نفر هست بنظرم

RNZS هم از دوستانی بودند که منتظر مدیکال بودند .نمیدونم مدیکالشون رو دریافت کردند یا نه.
    البته در حالت خوش بینانه اگر حساب کنیم یک فرق اساسی مابین ما ایرانی ها و هندی های مثال قبل من هست! اون هم اینه که هندی تا تا بخوای فک و فامیل توی کانادا دارن و رفت و آمدشون به کانادا و گرفتن ویزاهای مختلف براشون خیلی راحت هست و به این ترتیب اونها می تونن خیلی راحت از استانهای کانادا Job Offer بگیرن اما ما ایرانی ها اصلا اینطوری نیستیم و غیر از اون افرادی که پایلوت شدن خیلی تک و توک از طریق استانی میرن کانادا و تازه امسال بود که ساسک یه برنامه 250 پرونده بدون Job Offer گذاشت که من هم توش هستم و غیر از اون خیلی کم ایرانی ها توی برنامه استانی هستن و فکر می کنم به خاطر همین هست که اونها سهمیه آنکارا رو 200 نفر در نظر گرفتن. مثلا توی همین برنامه استانی ساسکاچوان ما از جمع 40 نفری یک فروم تنها 3 نفر مال آنکارا هستیم در حالی که 16 نفر مال دهلی هستن و ... البته من دقیقا نمی دونم که نوع ویزایی که نفر اصلی متقاضی Applicant می گیره با همراهانش یکی هست یا فرق می کنه و اون 200 تا ویزا مال هر پرونده هست یا کل تعداد متقاضیان و همراهانشون؟
    پرونده شما رو از 26 فوریه چه سالی زده In Process؟ 2013 یا 2014؟
    Category........: PNP
    Visa Office......: Ankara
    !Latest Status......: Waiting for Nomination

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)