صفحه 15 از 211 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام
    خوشبینانه من فکر کنم تا 2 ماه دیگه بیاد، و البته بدبینانه فکر کنم چون سکوریتی چک هم داری شما چون مالزی هستی و ممکنه تماسشون با مالزی و استعلام وضعیت پیشینتون طول بکشه و طولانی تر از 2 ماه شه تا 6 ماه طول بکشه.
    مدیکالت اومد خبر بده
    امیدوارم زود بیاد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    خوشبینانه من فکر کنم تا 2 ماه دیگه بیاد، و البته بدبینانه فکر کنم چون سکوریتی چک هم داری شما چون مالزی هستی و ممکنه تماسشون با مالزی و استعلام وضعیت پیشینتون طول بکشه و طولانی تر از 2 ماه شه تا 6 ماه طول بکشه.
    مدیکالت اومد خبر بده
    امیدوارم زود بیاد
    مال شما چقدر بین in process و مدیکال فاصله بود؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    مال شما چقدر بین in process و مدیکال فاصله بود؟
    من مدیکالم اومد! تاریخ ارسالش همون تاریخ in process هست!
    گفته مدرک معافیت از سربازی
    police clearance malaysia
    right of application fee
    and medical
    ارسال کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

به سلامتی. nominee من هم امروز اومد .امیدوارم که باقی مراحل هم به خوبی برای همه پیش بره.

ApplyAbroad Champion

سلام به هردوي شما تبريك مي گم hrabee شما اگه زود بفرستي دمشق تا يه ماه ديگه يعني، تا ٣ ماه ديگه مديكالت ميادموفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

من هم به شما دوستان تبريك ميگم.

ما كه همچنان در انتظار پاس ريكوئست هستيم .نميدونم سميرا جان اينجا مراجعه ميكنن يا نه...ميخواسم بدونم رشته شون آيا جزو ديمندها بوده يا نه كه به اين سرعت پاس ريكوئست شدن.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

ApplyAbroad Champion

سلام
    تا خود سمیرا جان بیان جواب بدن، شما مدیکالتون کی پاریس دریافت کرده؟ و از شمام right of permanent residence fee خواستن همراه انجام مدیکال؟
    شما چک امنیتیتون طول کشیده، تعداد اعضای خونواده چند نفر هستند؟ سفر خارج از کشور زیاد بوده؟ شغل دولتی؟ عضویت تو ارگانهای دولتی؟سربازی همسر تو س پ ا ه؟ و ... ؟
    خدمتتون عرض کنم که مهاجرت استانی که دیمند غیر دیمند نداره! کبکه اون
    سهمیه ویزا برای مهاجرت استانی با اسکیل ورکر فدرال و کبک جداست عکس ضمیمه زیر سهمیه سال 2011 ست به تفکیک هر ویزا آفیس
    مثلا اگه سهمیه 2011 اسکیل ورکر کبک دمشق تموم شه رو ما اثر نداره، من فکر می کنم شما بزودی تا کمتر از یه ماه دیگه پاسپورت ریکوئست شید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

ممنون از پاسخ

ولي به هرحال براي ما هم يه تعدادي دارند درسته؟؟ مدارك و مديكال ما تقريبا 10 روز بعد از مال سميرا اينها رسيده. البته يه كيس مشابه هم كه از دوستان بود اونها هم ويزاشون رو گرفتن فقط يه 5-6 روزي زودتر از ما مداركشون رسيده به پاريس و دمشق.

ما هم اميدواريم همينطور باشه كه شما ميفرماييد. اطلاعات داشتن يه جور دردسره نداشتن يه جور ديگه. وقتي مي بيني كسي هم هست كه 11 ماه از مديكالش گذشته و خبري نشده براش استرس ميگيري ديگه...بالاخره هر آيتمي ميتونه به نفع يا به ضررمون باشه .نميدونيم كه اونا چي فكر ميكنن!!

ما هم مثل سميرا اينها سه نفريم (به بچه كوچك) سربازي س-پ -ا-ه نداشتيم. كار دولتي هم نداريم.

از شما چطور چه مداركي خواسته بودن؟
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

ApplyAbroad Champion

سلام نگران نباشيد اين مهمترين موضوعه، اين نگرانيو مديريت كنين تا روزاي باقي مونده كه چيزي هم نمونده واستون قابل تحملتر باشه.
    سهميه ويزاي استاني تو دمشق رو من فكر مي كنم كمتر ازش استفاده ميشه تا اسكيل وركر كبك چون ٦٥ درصد سهميه اسكيل وركر كبك رو ايرانيا استفاده مي كنن و ايرانياي محترم از روش استاني خيلي خيلي كمتر اقدام مي كنن تا كبك پس متقاضي كمتري استاني داره پس خيالتون راحت باشه سهميه مونده واسه روش ما
    من تنهام از من مدرك معافيت سربازي خواستن و پرداخت خق لندينگ و خواهرمم ازش فقط پرداخت حق لندينگ خواستن پروندمون از هم جداست بازم آرزو ميكنم و اميدوارم زودتر پاسپورت ريكوئست شيد كه ميشيد :-)
    ویرایش توسط Blue Sky : October 22nd, 2011 در ساعت 08:18 PM

با سلام به همه دوستان.
    به نظر من تا کمتر از یک ماهه دیگه prشما هم میاد.چون اقدام از طریق استانی کاملا متفاوت هست و حتی به نظر من از بقیه روشها اولویت بیشتری داره.شما از همین الان به فکر کارهاتون باشید چون هرزمانی که prبشید برای ترک ایران فقط تا سر سال مدیکال فرصت دارین و این نکته مهمی هست.هر چه دیرترprبیاد وقت کمتری برای ماندن دارید.
    در کیس ما هم همسرم معاف از سربازی بودن و کار دولتی هم نداشتیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)