صفحه 157 از 211 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasimj نمایش پست ها
    بعله خیلی ممنون. بعدش متوجه شدم. اونوقت جریان این زیرگروه چیه؟International Skilled Worker - Saskatchewan Express Entry Sub-Category

هنوز بازه؟
    این روش اکسپرس انتری است و ظاهرا هنوز در این روش کسی را نگرفته اند. احتمالا اگر هنوز باز نشده باشد بزودی باز میشود.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من برای مانیتوبا امتیاز لازم رو دارم ولی دوستی یا آشنایی (شرایط انطباق پذیری) ندارم و تو سایتش که میخوام submit کنم اجازه نمیده. کسی راه حلی نداره؟
    غیر از این مورد در حال حاضر از طریق کدوم استان برای نیروی متخصص میشه اقدام کرد؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

دوستان من چند صفحه اول این تاپیک رو خوندم. اما هیچ توضیحی مورد نحوه اقدام از این طریق نبود.
    آیا تاپیک دیگه ای رو باید بخونم تا بتونم نحوه اقدام از این روش رو بدونم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    دوستان من چند صفحه اول این تاپیک رو خوندم. اما هیچ توضیحی مورد نحوه اقدام از این طریق نبود.
    آیا تاپیک دیگه ای رو باید بخونم تا بتونم نحوه اقدام از این روش رو بدونم؟
    با تشکر
    باید برای استان موردنظرتون عبارت Provincial Nomination را گوگل کنید تا ببینید شرایطش برای هر استان چیه. مثلا برای انتاریو Ontario provincial nomination را سرچ کنید. برای استانهای مختلف فرق میکنه.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید برای استان موردنظرتون عبارت Provincial Nomination را گوگل کنید تا ببینید شرایطش برای هر استان چیه. مثلا برای انتاریو Ontario provincial nomination را سرچ کنید. برای استانهای مختلف فرق میکنه.
    من برای BC و در واقع ونکوور می خوام.
    سرچ هم کردم و یه لینک اومد که کمی اطلاعات بود اما من لیست مشاغل رو می خواستم و کلا روند و نحوه اقدام از این روش.
    و اینکه چند وقت زمان می بره. اوایل این تاپیک رو که خوندم دیدم 3 4 ماهه کارشون راه میوفتاد. البته من تا پست شماره 610 این تاپیک رو خوندم
    یه سوال دیگه اینکه حتما باید جاب آفر داشته باشیم برای اینکه بتونیم از این روش اقدام کنیم؟؟

اینم لینک بریتش کلمبیا
    http://www.welcomebc.ca/Immigrate/About-the-BC-PNP.aspx

اصلا نمی دونم رشته من که ادبیات انگلیسی هست چه کدی داره و همینطور رشته همسرم که برق هست؟!
    این فکر کنم نزدیکترین به رشته من باشه (معلمی)
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...ons.aspx?val=4

و این هم واسه برق و قدرت:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...al=2&val1=2133

درست انتخاب کردم؟؟؟
    از کجا کدها رو در بیاریم؟ اگه تاپیکی هست در این مورد ممنون میشم لینک بدین من برم بخونم سر در بیارم!

من توی بنک جاب هم گشتم و مثلا شغل معلمی بود. می تونم درخواست بدم؟ بعد اگه موفق بشم جاب آفر بگیرم چی میشه؟
    وقتی دنبال کار هستم آدرس کجا رو باید توی رزومه ام بنویسم؟! اگه کارفرما بفهمه که من اصلا توی کانادا نیستم چطور می خوام منو استخدام کنه؟!؟!
    شرمنده سوالاتم زیاد شد!

با تشکر
    ویرایش توسط Azumi : May 27th, 2015 در ساعت 07:26 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2222 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از دانشگاهی در انتاریو برای مستر هنر پذیرش دارم.سایت رسمی انتاریو میگه در صورت گرفتن مستر در انتاریو برای اقامت نیاز به جاب آفر نیست ، این یعنی من بعد از گرفتن مدرک سریعا میتونم برای اقامت اقدام کنم بدون جاب آفر و سابقه کار و تقریبا به راحتی میتونم اقامت بگیرم یا چون رشته‎ام هنر هست وبیشتر رشته‎های فنی نیاز دارند احتمال رد شدنم زیاد هست؟!
    خیر اگر شرایطی که می خوان و داشته باشید احتمال پذیرشتون با بقیه یکسانه. PNP در اونتاریو درسته که جاب آفر نمی خواد ولی پیشینه ی مالی خوبی می خواد ( در طول 6 ماه قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن برای اپلیکیش یک نفره و بدون همرا باید حداقل 11400 دلار در حسابتون داشته باشید) و گفته میشه فلسفه ی جاب آفر نخواستن هم بخشیش این اثبات توانایی مالی هستش. به هر حال این احتمال هیچ وقت رد نیست که ضمیمه کردن جاب آفر به پرونده باعث تقویت احتمال پذیرش میشه، ولی به هر حال PNP در اونتاریو برای حائزین شرایط درصد خیلی خوبی از پذیرش داره.

سلام دوستان

اگه دوستی رو در مانیتوبا میشناسید که قبول کنه به عنوان دوست کمکم کنه شرط اپلای به مونیتوبا رو بدست بیارم ممنون میشم پبام خصوصی بدین. امسال آخرین شانسمه برای اپلای کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

دوستان من هم به دنبال کسی هستم که قبول کنه به عنوان دوست شرط ارسال اپلیکیشن را در منیتوبا بدست بیارم. ممنون میشم اگر کسی هست به ما کمک کنه و پیغام خصوصی بده...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به ساسکاچوان

سلام
    دوستان برنامه جذب استانی این استان در حال حاضر هم برقراره ؟

Junior Member

با سلام

دوستان کسی میدونه چه فرقی هست بین اینکه از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کنیم یا از طریق مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا؟
    شرایط جدید بریتیش کلمبیا اومده و نوشته یا از طریق EE- express entry برای بریتیش اقدام کنید یا از طریق SI-skilled worker requirements
    سوالم اینه که چه فرقی بین این دو هست؟ آخه نوشته هر دو به جاب آفر نیاز داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)