صفحه 167 از 211 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط azimir نمایش پست ها
    سلام
    در مورد فرم جنریک قسمت مربوط به اطلاعات کارت ملی فرزند اگه هنوز کارت ملی نداشته باشه باید شماره شناسنامه که در واقع همان شماره ملی نوشته بشه یا کلا اون قسمت پر نشه و خالی گذاشته بشه؟
    سلام
    بچه های بعد از سال 1370 دیگه کارت ملی نمیگیرن ... همون شماره شناسنامه رو بزنین

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    سلام
    بچه های بعد از سال 1370 دیگه کارت ملی نمیگیرن ... همون شماره شناسنامه رو بزنین
    پس این کارت ملی که ما داریم بدرد چی میخوره؟ این هم جز همون سیاستهای شکست خورده هست؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    پس این کارت ملی که ما داریم بدرد چی میخوره؟ این هم جز همون سیاستهای شکست خورده هست؟
    تازه گفتن بیاین تمدیدش هم بکنین
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

سلام به دوستان محترم
    من متولد 15،03.1982 هستم پرستارم و ایلتس 7 دارم
    تاییدیه تحصیلی از wes دارم 6سال فوریت کار کردم اورژانس115 و 2 سال و 10 ماه پرستار بیمارستان بودم 2 سال پیش . میخوام بدونم نظر شما چیه من کدوم استان اقدام کنم؟ کجا الان بهتر میگیره و اینکه باس بمونم واسه شرایط جدید یا الان میتونم اقدام کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 5th, 2016 در ساعت 06:01 PM دلیل: درح ایمیل خلاف مقررات فروم است

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser0723 نمایش پست ها
    سلام به دوستان محترم
    من متولد 15،03.1982 هستم پرستارم و ایلتس 7 دارم
    تاییدیه تحصیلی از wes دارم 6سال فوریت کار کردم اورژانس115 و 2 سال و 10 ماه پرستار بیمارستان بودم 2 سال پیش . میخوام بدونم نظر شما چیه من کدوم استان اقدام کنم؟ کجا الان بهتر میگیره و اینکه باس بمونم واسه شرایط جدید یا الان میتونم اقدام کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید
    شما می تونید همین الان اقدام کنید. البته باید منتظر شید تا استانها باز بشند!
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 5th, 2016 در ساعت 06:02 PM دلیل: اصلاح نقل قول
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    خیر از یک تاریخی به بعد جهت همسان سازی شروع کردن به اختصاص شماره ملی به متولدین جدید و شماره شناسنامه با تعداد اعداد مختلف و سلیقه ای حذف شد. در مرحله دوم برای اونایی که شماره داشتن و نداشتن هم شماره و کارت صادر شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    تازه گفتن بیاین تمدیدش هم بکنین
    در مرحله سوم همین طرح رو بهبود بخشیدن و نسل دوم کارت ملی با ابعاد استاندارد بین المللی و با اضافه شدن چیپست و ... شد کارت سلامت(اطلاعات پزشکی فرد) و انرژی (توزیع سوخت) و یارانه و خدمت و اطلاعات رانندگی شخص و کارت بانک و امضای الکترونیک و... برای هر ایرانی.

درسته داریم از ایران میریم یا رفتیم و همه میدونیم خیلی ایرادات وجود داره ولی خواهش میکنم ندانسته کشورمونو مسخره نکنیم. همین طرح ها تا حدودی مشابه و با همین روند همچنان در خیلی کشورها در حال انجامه. نمونش هم PR جدید کانادا

پیروز باشید
    THE GREATEST PLEASURE IN LIFE IS DOING WHAT PEOPLE SAY YOU CAN'T DO

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mike_Romeo نمایش پست ها

درسته داریم از ایران میریم یا رفتیم و همه میدونیم خیلی ایرادات وجود داره ولی خواهش میکنم ندانسته کشورمونو مسخره نکنیم. همین طرح ها تا حدودی مشابه و با همین روند همچنان در خیلی کشورها در حال انجامه. نمونش هم PR جدید کانادا

پیروز باشید
    البته PR کانادا کارت ملی نیست و فقط برای مهاجرین تازه وارد است که هنوز تابعیت نگرفته اند. در کانادا کارت ملی سراسری به این صورت وجود ندارد. یک شماره SIN هست که آنهم فقط برای امور مربوط به اداره مالیات لازم میشود.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سیستم ایران به هیچ عنوان قابل مقایسه با سیستم کانادا نیست. همانطور که دوستمون گفتند هر کسی sin داره که در امور مالیاتی استفاده میشه.
    در بیشتر کشورهای دنیا شما میتونید پاسپورت 10 ساله بگیرید که در ایران همچین چیزی نداریم.
    پاسپورت ایرانی که شما در واشنگتن تمدید میکنید اصلا در ایران اعتبار نداره و باید عوض کنید (البته برای کسایی که دانشجو هستند و پی آر نیستند ).
    حتی برای تمدید پاسپورت از واشنگتن کارت ملی هم نداشتید مهم نیست و تنها با شناسنامه قدیمی هم می تونید پاسپورتتون رو عوض کنید.
    البته موارد دیگر وجود داره که اینجا نمیشه گفت چون .....
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

سلام به همه
    اونطور که بنده از لینک زیر متوجه شدم ، بریتیش کلمبیا جداگانه مهاجر نمیپذیره و فقط در قالب اکسپرس انتری دیگه اینکار رو انجام میده .
    http://www.welcomebc.ca/Immigrate/Ab...-Columbia.aspx
    سوال اولم اینه که آیا بنده درست متوجه شدم ؟
    و سوال دوم : کلا به جز "کبک" بقیه استان ها دیگه جداگانه پرونده مهاجرت قبول نمیکنند و همگی رفتن توی قالب EE ؟
    پیشاپیش سپاسگزارم .
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_java نمایش پست ها
    سلام به همه
    اونطور که بنده از لینک زیر متوجه شدم ، بریتیش کلمبیا جداگانه مهاجر نمیپذیره و فقط در قالب اکسپرس انتری دیگه اینکار رو انجام میده .
    http://www.welcomebc.ca/Immigrate/Ab...-Columbia.aspx
    سوال اولم اینه که آیا بنده درست متوجه شدم ؟
    و سوال دوم : کلا به جز "کبک" بقیه استان ها دیگه جداگانه پرونده مهاجرت قبول نمیکنند و همگی رفتن توی قالب EE ؟
    پیشاپیش سپاسگزارم .
    با سلام
    در مورد بریتیش کلمبیا باید سایتش رو بخونید حقیقتا من نخوندم شرایط جدیدش رو بدونم.
    در مورد سوال دوم استنها جداگانه اما تحت نظر برنامه اکسپرس انتری برنامه پذیرش استانی دارند. ینی شما حتما باید توی پول باشید و بعد استانی اقدام کنید.
    فقط ساسکاچوان یه روش رشته ای داره که نیازی به اکسپرس انتری نداره. ولی مابقیشون باید توی اکسپرس باشی تا بتونید اپلای کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)