صفحه 17 از 211 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

به سلامتی .مبارک باشه
    من هم مدارکم ارسال شد به سوریه.قائدتا باید تا ۱۰-۱۵ روز دیگه فایل نامبر بیاد.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    به سلامتی .مبارک باشه
    من هم مدارکم ارسال شد به سوریه.قائدتا باید تا ۱۰-۱۵ روز دیگه فایل نامبر بیاد.
    سلام
    قاعده من و دوست دیگه ای که به تازگی فرستادیم دمشق این بوده که حدود 2 ماه بعد از ارسال تو ecas ما In Process شدیم و کمتر از یه هفته مدیکال اومد و کمتر از 3 ماه هم پاسپورت ریکوئست خواهیم شد با توجه به قرائن موجود.
    شما هم به احتمال زیاد اگه زیر 35-40 سال باشید از این قاعده مستثنی نیستید.
    سنو گفتم من یه پرئنده استانی تو دمشق میشناسم که الان 4 ماه تو ecas زده Application Received و هیچ خبری از اون پرونده نیست متقاضی با سن بالای 60 ساله به همراه همسرشون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

سلام
    مرسی از توضیحاتتون .امیدوارم که تا قبل از سال جدید میلادی تکلیف مدیکال ما هم معلوم بشه آخه معلوم نیست که سال نو چه خوابی برای متقاضیان و سهمیه های مهاجرت خواهند دید!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

دوستان عزیز سلام
    میخواستم بدونم که مکاتبات از سوریه با پست درست حسابی هست مثل Aramex,DHL,... یا نه باید به پستچیمون سفارش کنیم؟

ApplyAbroad Champion

نه پست عاديه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    میخواستم بدونم که مکاتبات از سوریه با پست درست حسابی هست مثل Aramex,DHL,... یا نه باید به پستچیمون سفارش کنیم؟
    hrabee جان با توجه به اطلاعاتي كه من تو اين چند وقته تو تاپيكهاي مختلف پيدا كردم الان ديگه شروع كردن حتي مديكال رو فرمهاش رو با ايميل ميفرستن. پاس ريكوئست هم كه با ايميله. فقط بايد حواست به ايميلت باشه . از يه طرف خوبه از يه طرف هم آدم نگران ميشه كه يه موقع بياد به ايميل و حواس آدم نباشه حذفش كنه يا ...چي!!
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    hrabee جان با توجه به اطلاعاتي كه من تو اين چند وقته تو تاپيكهاي مختلف پيدا كردم الان ديگه شروع كردن حتي مديكال رو فرمهاش رو با ايميل ميفرستن. پاس ريكوئست هم كه با ايميله. فقط بايد حواست به ايميلت باشه . از يه طرف خوبه از يه طرف هم آدم نگران ميشه كه يه موقع بياد به ايميل و حواس آدم نباشه حذفش كنه يا ...چي!!
    سلام تيستو جان فقط مديكالاي فدرال اسكيل وركر هست كه با ايميل مياد وگرنه مديكاي مهاجرت استاني همون سيستم سابقه بايد با كورير هماهنگ كنيم پيكاپ كنه از دمشق بيارهhrabee جان همونطور كه خلاصه! تو پست قبليم گفتم با پست عاديه فقط فايل نامبر كه مي فرستن به آدرستون اما بقيش از جمله پاسپورت ريكوئست كه تيستو هم فرمودن با ايميله به جز مديكال كه بهتون ١٠ روز وقت ميدن كه به ايميل جواب بدين كه آيا هماهنگ مي كنيد با كورير براتون از دمشق بگيره بياد آدرستون تحويل بده يا دمشق با پست عادي بفرسته خودش. شاد باشيد

من می خواستم بدونم اگر اون fee اولیه (برای پراسس فایل) بخواد توسط خویشاوند در کانادا پرداخت بشه باید چه مدرکی بفرستیم همراه بقیه مدارک به دمشق؟ یعنی کپی payment یا چیزی شبیه به این؟ یا فقط پرداختش لازمه و چقدر طول می کشه. ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    من می خواستم بدونم اگر اون fee اولیه (برای پراسس فایل) بخواد توسط خویشاوند در کانادا پرداخت بشه باید چه مدرکی بفرستیم همراه بقیه مدارک به دمشق؟ یعنی کپی payment یا چیزی شبیه به این؟ یا فقط پرداختش لازمه و چقدر طول می کشه. ممنون
    شما اگه money order براتون می گیرن خود مانی اردر صادره برای شما در وجه .... و به نام شما .... اصلش و یه رسیدهم پشت هست در اصل 2 برگ
    بگین براتون از بانک مانی اردر بگیرن بفرستن با پست کوریر برای شما

Junior Member

کسی در مورد مانیتوبا اطلاتی داره؟ اینکه از زمان ارسال مدارک به استان مانیتوبا تا آمدن اپرووlل چه مدتی طول میکشه ؟
    در مورد زندگی در وینیپگ ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)