صفحه 171 از 211 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

saallam

ye soal ghazie in name chie vase mna omade

Provincial/Territorial Interest Letter -
    alan man yani bayad che kar konam

سلام دوستان عزیز . ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. آیا باشرایط زیر میتونم برای کانادا اقدام کنم؟ اگر جواب مثبته به چه صورتی ؟ایالتی یا استانی یا.....؟

آیلتس جنرال: 7.5 L:8.5 /S:7.5 /W:7 /R:6.5
    سه سال و چند ماه سابقه کار مرتبط و مفید(تقریبا همه کاره بخش مهندسی شرکت بودم) ولی متاسفانه چون شرکت فامیلیه سابقه بیمه ندارم فقط گواهی کار قوی/قرارداد/فیش حقوقی دارم
    تحصیلات: لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور معدل 13.73
    رزومه: نسبتا قوی با 2 مقاله بین المللی و کلی مدرک نرم افزاری و مرتبط

خواهش میکتنم کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان. اگر از طریق ویزای توریستی در کانادا دوره شش ماه فنی و حرفه ای بگدرونی میتوان برای اسکیل ترید اقدام کرد؟؟؟بنده در روش اکسپری اینتری 383 امتیاز دارم ک امیدوارم امتیاز خواهر و برادر مقیم کانادا نیز در این روش گنجانده بشه ولی با این اوصاف باز به 400 نمیرسه. میخواستم بدونم میشه از روش اسکیل ترید اقدام کرد؟

Junior Member

دوستان سلام. من میخوام برای مهاجرت به روش استانی به ساسکاچوان اقدام کنم. تو راهنما در '' Appendix A – SINP In-Demand Occupation List'' برای شغل مهندسی عمران در ستون "Mandatory (compulsory) certification or licensing" نوشته "Yes" . یعنی من باید چه مدرکی تهیه کنم و از کجا؟ و به کجا ارسال کنم؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrsd نمایش پست ها
    دوستان سلام. من میخوام برای مهاجرت به روش استانی به ساسکاچوان اقدام کنم. تو راهنما در '' Appendix A – SINP In-Demand Occupation List'' برای شغل مهندسی عمران در ستون "Mandatory (compulsory) certification or licensing" نوشته "Yes" . یعنی من باید چه مدرکی تهیه کنم و از کجا؟ و به کجا ارسال کنم؟
    تاپیک خود استان رو مطالعه بفرمایید دستتون میاد باید چه کار کنید!
    بهتره سمتتون رو تکنسین عنوان کنید تا نیاز به اون سرتیفیکیت نداشته باشید
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

سلام بر همگی .ببخشید کسی از شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یرای استان مانیتوبا اطلاع داره؟چقدر باید باشه؟

سلام.من برای سکیل ورکر مانیتوبا اقدام کردم.امتیازم خوبه و احتمال موفقیت خیلی بالاست فقط دوست یا اشنایی که فرم ساپورت رو پر کنه تو مانیتوبا ندارم.لدفن اگه کسی تو مانیتوبا میتونه اینکار رو انجام بده برام پیام بده تا شرایط رو مهیا کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

سلام دوستان ..... اگر ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید ..من برای سفر اکتشافی منتوبا دعوتنامه دریافت کردم در صورتیکه نه فامیل اونجا دارم و نه سابقه تخصیل و کار در این استان .... الان می خوام برای ویزا اقدام کنم ولی میترسم این همه هزینه بکنم و برم و بعدش این مدارک رو از من بخوان کسی اطلاعاتی در این خصوص داره در ضمن از طریق اسکیل ورکر هم هست نه سرمایه گذاری

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..... اگر ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید ..من برای سفر اکتشافی منتوبا دعوتنامه دریافت کردم در صورتیکه نه فامیل اونجا دارم و نه سابقه تخصیل و کار در این استان .... الان می خوام برای ویزا اقدام کنم ولی میترسم این همه هزینه بکنم و برم و بعدش این مدارک رو از من بخوان کسی اطلاعاتی در این خصوص داره در ضمن از طریق اسکیل ورکر هم هست نه سرمایه گذاری
    قربان شما اگه ذکر کردین که فامیل دارین اونجا و سابقه تحصیل دارین تو منیتوبا و همچنین گفتین که اونجا سابقه کار دارین حتما این مدارک رو از شما خواهند خواست و اگر نتونین حرفهای خودتون رو ثابت کنید 5 سال از مهاجرت به کانادا محروم میشوید.
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

من توضیح دادم در فرمی که برام ارسال کرده بودند که پر کنم که نه فامیل دارم و نه سابقه کار و تحصیل و بعد از اینکه فرم رو براشون فرستادم دعوتنامه سفر رو دریافت کردم شنیدم که اسکیل ورکر امتیاز سفر نداره ... الان سوال اصلی من اینه رفتن به این سفر برای من چه مزیتی خواهد داشت با توجه به اینکه کسی هم اونجا ندارم کلیه هزینه های اقامت هم باید در نظر بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)