صفحه 173 از 211 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in finance from the Karlsruhe Institute of Technology, Germany

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام سحر
    تا اونجا که من فهمیدم، سفر اکتشافی برای شما امتیاز میاره. بنابراین اگه هزینش خیلی مهم نیست خب برید. اما یه سوال: سفر اکتشافی مگه فقط برای سرمایه گذاری نیست؟ برای اسکیل ورکر هم امکان پذیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in finance from the Karlsruhe Institute of Technology, Germany

سلام سحر
    تا اونجا که من فهمیدم، سفر اکتشافی برای شما امتیاز میاره. بنابراین اگه هزینش خیلی مهم نیست خب برید. اما یه سوال: سفر اکتشافی مگه فقط برای سرمایه گذاری نیست؟ برای اسکیل ورکر هم امکان پذیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..... اگر ممکن هست منو راهنمایی بفرمایید ..من برای سفر اکتشافی منتوبا دعوتنامه دریافت کردم در صورتیکه نه فامیل اونجا دارم و نه سابقه تخصیل و کار در این استان .... الان می خوام برای ویزا اقدام کنم ولی میترسم این همه هزینه بکنم و برم و بعدش این مدارک رو از من بخوان کسی اطلاعاتی در این خصوص داره در ضمن از طریق اسکیل ورکر هم هست نه سرمایه گذاری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط AdMir نمایش پست ها
    سلام سحر
    راستش من خودم هم خیلی تعجب کردم وقتی لینک اسکیل ورکر منیتوبا رو برام فرستادن برای ثبت نام ..بارها و بارها خوندم و هر دفعه چیزی جز اسکیل ورکر نتیجه گیری نکردم ...... بعد که تحقیق بیشتر کردم گفتند این استان هر چند وقت یکبار اسکیل ورکر هم می گیره که سفر اکتشافی هم داره و دعوتنامه اش برام ایمیل شده ...

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه علامه دارم. 29 سالمه. 5 سال سابقه کار دارم که 3 سالش تو حوزه منابع انسانی (کارشناس منابع انسانی) در صنعت تلکام (یکی از اپراتورهای برتر ایران) هستش. داری سطح زبان خوبی هستم (تافل 100). دارای گواهینامه های مهارت های مدیریتی علاوه بر مدرک تحصیلی. همسرم کارشناسی ارشد روانشناسی و دارای سطح زبان خوبی هستن (تافل 80)میخاستم بپرسم شانسم برای پیدا کردن کار تو کانادا چقدره؟ شانس همسرم چطور؟

ممنون از راهنمایی تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    راستش من خودم هم خیلی تعجب کردم وقتی لینک اسکیل ورکر منیتوبا رو برام فرستادن برای ثبت نام ..بارها و بارها خوندم و هر دفعه چیزی جز اسکیل ورکر نتیجه گیری نکردم ...... بعد که تحقیق بیشتر کردم گفتند این استان هر چند وقت یکبار اسکیل ورکر هم می گیره که سفر اکتشافی هم داره و دعوتنامه اش برام ایمیل شده ...

سلام سحر خانم

من هم شرایط شما را دارم نه دوستی ونه سابقه کاری در منیتوبا دارم و تقاضای سفر اکتشافی کردم ولی هنوز دعوتنامه دزیافت نکردم. ممکنه بگید کی درخواست سفر اکتشافی دادید و چه مدت زمان گذشت تا دعوتنامه دریافت کردید؟؟ خیلی برام مهمه من از 26 ژانویه 2016 فرستادم ولی هنوز خبری نیست.
    می خوام ببینم اگه خیلی طول می کشه لااقل تا آیلتسم باطل نشده از طریق دیگه ای اقدام کنم.
    ممنون می شم سریع پاسخ بدید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان گرامی؛
    لطفا اگه امکان داره من رو راهنمایی کنید:
    من امتیازم رو برای اکسپرس اینتری حساب کردم 69 شدم.
    اما میدونم برای فدرال شانسی ندارم. با شرایط ذیل خودم و خانمم، کدوم استان رو میتونیم اقدام کنیم؟
    شرایط خودم:
    لیسانس و فوق لیسانس IT
    5 سال سابقه کار با بیمه+ همزمان 5 سال سابقه تدریس در دانشگاه
    آیلتس جنرال 6 با هر اسکیل 6
    سن 28
    شرایط همسرم:
    لیسانس IT
    2 سال سابقه کار
    سن 28
    آیلتس جنرال 6

سلام.
    دوستانی که در ماه february 2016 نامه ی AOR خودشون را دریافت کردن لطفا به اینجا مراجعه کنند.
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

Junior Member

سلام به همه دوستان و ممنون از وقت گذاشتن و پاسخگویی
    من و همسرم داریم کارهامون رو میکنیم برای مهاجرت .. یه زوج بدون بچه .. وکیل ما بهمون گفته که کارهای مهاجرتمون رو انجام بدیم و بیایم کانادا ، بعدش اونا اگه خواستیم میتونیم بریم دانشگاه با شرایط پرداخت شهریه کمتر . من حدوداً 2500 دلار کانادا هر ماه میتونم از طریق صرافی دریافت کنم از ایران .. اول اینکه بهترین شهر با این پول کدومه که کم نیاریم
    دوم اینکه چطور میتونیم از دولت هم کمک هزینه بگیریم یا واسه زندگی یا واسه تحصیل ؟
    من دوره عکاسی با مدرک بین المللی هم گذروندم ، واسه عکاسی کسی اطلاعات داره که میتونم کاری گیر بیارم اونجا ؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنین چون یه مقدار نگرانم که مشکلی برامون پیش نیاد اونجا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط baharan2007 نمایش پست ها
    سلام سحر خانم

من هم شرایط شما را دارم نه دوستی ونه سابقه کاری در منیتوبا دارم و تقاضای سفر اکتشافی کردم ولی هنوز دعوتنامه دزیافت نکردم. ممکنه بگید کی درخواست سفر اکتشافی دادید و چه مدت زمان گذشت تا دعوتنامه دریافت کردید؟؟ خیلی برام مهمه من از 26 ژانویه 2016 فرستادم ولی هنوز خبری نیست.
    می خوام ببینم اگه خیلی طول می کشه لااقل تا آیلتسم باطل نشده از طریق دیگه ای اقدام کنم.
    ممنون می شم سریع پاسخ بدید.
    سلام شرمنده از اینکه دیر جواب دادم
    من بعد از اینکه درخواست رو ارسال کردم چند هفته بعدش یک فرم برام فرستادن که پر کنم و کمتر از یک هفته بعدش دعوتنامه برام اومد به همین سرعت ..

Junior Member

سلام کسی میدونه سرمایه گذاری منیتوبا بدون وکیل مشکلی پیش میاد یا نه؟؟
    نمیدانم چرا این سایت پر است از غیرممکن ها پر از ناشدنی ها پر از بد بودن تک تک نقاط دنیا پر از گله پر از شکایت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)