صفحه 177 از 211 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

دوستان دیمند ساسکاچوان بسته شد؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوستان دیمند ساسکاچوان بسته شد؟
    سلام
    دوست عزیز من همین الان با یه موسسه مهاجرتی صحبت کردم گفتن 3 روزه تکمیل شده

Junior Member

دوستان من از طریق کبک اولین سری آنلاین اقدام کردم اما از اونجا که خیلی مراحلش طولانی شده دارم دنبال یه روش دیگه میگردم که همزمان اقدام کنم شرایطمم به این صورته

29 ساله 4 ماه سابقه بیمه ای 4 سال سابقه بدون بیمه فوق لیسانس عمران مدرک زبان ندارم (حدود 6 در تمام اسکیل ها میتونم بگیرم)
    همسرم 10 سال سابقه بیمه ای لیسانس ساختمان 35 ساله آیلتس 6

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    سلام شرمنده از اینکه دیر جواب دادم
    من بعد از اینکه درخواست رو ارسال کردم چند هفته بعدش یک فرم برام فرستادن که پر کنم و کمتر از یک هفته بعدش دعوتنامه برام اومد به همین سرعت ..
    با سلام مجدد سحر خانم

شما به غیر از لینکی که می گید دوستتان برایتان فرستاده و از اون استفاده کردید آ یا در خود سایت همEOI را پر کردید؟ سال 2016 اقدام کردید یا 2015؟ تاریخ دقیق استفاده از لینک ثبت نام را می گویید؟ من ژانویه 2016 اقدام کردم و اصلا هیچ خبری مبنی بر رد یا قبول شدن درخواستم دریافت نکردم. خیلی برام مهمه چون داره فرستم تموم می شه و آیلتسم خرداد سال دیگه اکسپایر میشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید. منتظر پاسخ سریع شما هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان جز روش کبک, آیا روش دیگری به صورت استانی و بدون نیاز به اکسپرس انتری هست که بشه برای مهاجرت اقدام کرد؟

دوستان اگر کسی اطلاعی داره ممکنه جواب بده و یه رفرنس هم برای بررسی شرایط بگه.

مرسی

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

استان ساسکاچوان برای بعضی رشته ها که دیمند هستند (OID)، بدون اسکپرس اینتری، مهاجر میگیره که پروسه اش حدود 18 ماه طول میکشه. در این روش هم نیازی به ارزیابی مدارک نیست. شرایط رو میتونید از لینک اصلی استان بخونید.(رشتتون رو هم چک کنید). سایتش هر یکیدو ماه باز میشه(زمان دقیقی نداره) و تو مدت کوتاهی حدودا 5 ساعته بسته میشه. پس باید مدارک رو قبلش آماده داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی اطلاعی داره ممکنه جواب بده و یه رفرنس هم برای بررسی شرایط بگه.

مرسی
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

استان ساسکاچوان برای بعضی رشته ها که دیمند هستند (OID)، بدون اسکپرس اینتری، مهاجر میگیره که پروسه اش حدود 18 ماه طول میکشه. در این روش هم نیازی به ارزیابی مدارک نیست. شرایط رو میتونید از لینک اصلی استان بخونید.(رشتتون رو هم چک کنید). سایتش هر یکیدو ماه باز میشه(زمان دقیقی نداره) و تو مدت کوتاهی حدودا 5 ساعته بسته میشه. پس باید مدارک رو قبلش آماده داشته باشید.
    ممنون از پاسختون

من یه مقدار پرس و جو کردم راجه به این نوع مهاجرت و چند تا سوال رو هنوز جوابی براشون پیدا نکردم ممنون میشم اگر پاسخ بدید
    اول اینکه آیا برای سابقه کار نیاز به سابقه بیمه ای هست یا گواهی از شرکت کافیه؟
    دوم اینکه اگر فرضا مهندسی عمران توی رشته های دیمند هست تمام زیرشاخه های اون هم قرار میگیره توی این دسته؟ مثل ساختمان
    سوم اینکه ما برای کبک هم اقدام کردیم این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    و آخر اینکه آیا فرمت ترجمه برای هر استان فرق میکنه؟ ینی ما برای کبک مدارکمون رو ترجمه کردیم حالا اگه ازین طریق هم بخوایم شرکت کنیم باید دوباره مدارک رو ترجمه کنیم؟

Junior Member

ممنون از پاسختون

من یه مقدار پرس و جو کردم راجه به این نوع مهاجرت و چند تا سوال رو هنوز جوابی براشون پیدا نکردم ممنون میشم اگر پاسخ بدید
    اول اینکه آیا برای سابقه کار نیاز به سابقه بیمه ای هست یا گواهی از شرکت کافیه؟
    دوم اینکه اگر فرضا مهندسی عمران توی رشته های دیمند هست تمام زیرشاخه های اون هم قرار میگیره توی این دسته؟ مثل ساختمان
    سوم اینکه ما برای کبک هم اقدام کردیم این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    و آخر اینکه آیا فرمت ترجمه برای هر استان فرق میکنه؟ ینی ما برای کبک مدارکمون رو ترجمه کردیم حالا اگه ازین طریق هم بخوایم شرکت کنیم باید دوباره مدارک رو ترجمه کنیم؟

لطفا هزینه ای که باید به اداره مهاجرت پرداخت بشه رو هم بگید

متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering,Ferdowsi

سلام دوستان عزيز . بي نهايت ممنون ميشم اگر از دوستان كسي در ساسكاتون يا رجينا زندگي ميكنند خصوصي به من اطلاع بدهند كه ازشون يك سوال بپرسم.

سلام ،تاپیک مهاجرت استان ساکسا چوان میشه لینکش رو درج کنید.

دوستان قبل از ثبت نام انلاین چه مدارکی رو باید اماده کرد. ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)