صفحه 178 از 211 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

یه سوال برا من پیش اومده، این برنامه ساسکاچوان دیروز باز شد و امروزم بسته شد یعنی فقط یک روز، مگه مدارک مالی و سابقه رو نباید لحظه آخر بگیریم؟ خب اینجوری که همه مدارکم آماده باشه مدارک کاری و مالی آماده نمیشه تو چنین فرصت کمی اگرم مثلاً این مدارک مثل مدارک مالی مربوط به سه ماه قبل باشه فکر کنم قبول نباشه، دوستانی که سابمیت کردن تا به حال چطور با این مشکل کنار اومدن؟

Junior Member

سلام
    دوستان من مدرک مهندسی نرم افزار دارم اما در زمینه شبکه های کامپیوتری فعالیت کردم طی چند سال گذشته و سوابق کاری هم که نامه شو گرفتم با شرح وظایف در زمینه شبکه هست
    با توجه به این شرایط من از لیست noc چه رشته ای رو باید انتخاب کنم؟

در مورد روش اسکیل ورکر استان منیتوبا کسی تجربه و اطلاعاتی داره ؟ ممنونم

سلام. من میخوام برای برنامه استانی ساسکاچوان اقدام کنم. به چند تا مشکل برخوردم. اول اینکه فرم های زیادی هست که نمیدونم کدام رو باید پر کنم و کدام رو نباید. مثلا فرم Request for a Revision and/or Extension Form به نظر میرسه برای کسانی هست که یک بار درخواست دادن و قبول نشدن. آیا جایی هست که بشه این فرمها رو دسته بندی کرد و من بفهمم کدوم اجباری و کدوم غیر اجباریه؟ اقلا شماره فرم ها رو هم بتونم بدست بیارم کافیه. تو خود سایت ساسکاچوان خیلی جسته گریخته فرمها رو داده. همه رو با هم قاطی کرده گفته اینا فرمهای مورد نیازه. مثلا من نماینده ندارم. فرم نماینده رو باید پر کنم یا نه؟
    سوال دومم راجع به فرم affidavit for a translation هست. این فرم رو مترجمم زیر بار نمیره امضا کنه. میگه من ته همه ترجمه ها صحت مدارک رو تایید کردم. وقتی من اصرار کردم کپی پروانه دفتر ترجمه اش رو داد. میخوام ببینم این مساله ممکنه مشکل بشه؟ کسی تجربه ای توی این زمینه داشته؟ این فرم چقدر مهمه؟ اونجوری که توی سایتش خوندم مدارکی که ترجمه میشه باید فارسی، ترجمه و سوگند نامه مترجم همه بصورت یه فایل بشه و ارسال بشه. یعنی بارها این فرم لازمه. هر مدرکی که ترجمه بشه از شناسنامه (Birth certificate) تا مدارک لیسانس و فوق لیسانس و گواهی عدم سوء پیشینه... انتهای تک تکش این فرم لازمه. ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    از دوستانی که ساسکاچوان اقدام کردن یا زندگی میکنن هم خواهش میکنم برای استفاده از تجربیاتشون به بنده پیغام خصوصی بدن.
    با تشکر

سلام دوستان. نمیشه یکمی این تاپیک رو فعال تر کنید؟ تبادل نظری چیزی... من دارم برای برنامه استانی ساسکاچوان اقدام میکنم. خوشحال میشم با دوستانی که در این زمینه تجربه دارن یا مثل من در آستانه سابمیت هستن بیشتر ارتباط و مراوده داشته باشم. اگر کسی منتظره سایت ساسکاچوان اعلام پذیرش کنه لطفا اعلام کنه. اگر دوستان هم تجربه ای دارن که فکر میکنن میتونه مفید باشه خواهش میکنم با ما به اشتراک بذارن. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان. من در سایت EXPRESS ENTRY ثبت نام کردم و وارد POOL شدم. اما امتیازم الارغم داشتن ایلتس 7 هنوز به حد نصاب نرسیده. حالا دارم برای برنامه های استانی اقدام میکنم. ایا برای برنامه استانی ساسکوچوان که نوشته روش SASKATCHEWAN EXPRESS ENTRY بازه و میشود در سایت SINP بسته. من متوجه تفاوت اینا نمیشم؟
    ایا من میتونم پروفایلم رو بسازم و اماده کنم و هر موقع اعلام نیاز برای SINP کردند اپلای کنم؟ Saskatchewan Immigrant Nominee Program
    برای برنامه SASKATCHEWAN EXPRESS ENTRY چه مراحلی رو باید انجام بدم؟
    ایا باز زمان محدودی داره؟؟؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IMANIRAN نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در سایت EXPRESS ENTRY ثبت نام کردم و وارد POOL شدم. اما امتیازم الارغم داشتن ایلتس 7 هنوز به حد نصاب نرسیده. حالا دارم برای برنامه های استانی اقدام میکنم. ایا برای برنامه استانی ساسکوچوان که نوشته روش SASKATCHEWAN EXPRESS ENTRY بازه و میشود در سایت SINP بسته. من متوجه تفاوت اینا نمیشم؟
    ایا من میتونم پروفایلم رو بسازم و اماده کنم و هر موقع اعلام نیاز برای SINP کردند اپلای کنم؟ Saskatchewan Immigrant Nominee Program
    برای برنامه SASKATCHEWAN EXPRESS ENTRY چه مراحلی رو باید انجام بدم؟
    ایا باز زمان محدودی داره؟؟؟
    سپاس
    سلام دوست عزیز
    لطفا برین قسمت استان ساسکاچوان رو مطالعه کنید. جواب همه سوالهای شما اونجاست.

سلام دوستان کسی اینجا برای مستر استریم اقدامی کرده؟
    یه سوال کلی داشتم، برای PNP آنتاریو، بانک استیتمنتی که لازمه ارائه بدیم میشه از یه حساب تو ایران باشه؟ و اون مبلغ باید تو حساب جاری باشه یا اگه سپرده هم بود قابل قبوله؟ مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman127_18 نمایش پست ها
    سلام دوستان. نمیشه یکمی این تاپیک رو فعال تر کنید؟ تبادل نظری چیزی... من دارم برای برنامه استانی ساسکاچوان اقدام میکنم. خوشحال میشم با دوستانی که در این زمینه تجربه دارن یا مثل من در آستانه سابمیت هستن بیشتر ارتباط و مراوده داشته باشم. اگر کسی منتظره سایت ساسکاچوان اعلام پذیرش کنه لطفا اعلام کنه. اگر دوستان هم تجربه ای دارن که فکر میکنن میتونه مفید باشه خواهش میکنم با ما به اشتراک بذارن. ممنون.
    سلام. من ژانویه سابمیت کردم. هنوز جوابی نیامده. یک بار ایمیل زدم. جواب دادند که It's in process

سلام دوستان
    یه سوال فنی. من میخوام مدارک دانشگاهیمو واسه برنامه مهاجرتی بفرستم کانادا موسسه wes ارزیابی کنه. حالا سوالم اینه که برای برنامه نیروی کار ماهر و اکپرس انتری ارزیابی مدارک یکسان هست؟
    ینی نوع موسسه ای که میفرستم واسه ارزیابی فرق نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)