صفحه 182 از 211 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوستان شب و روز همگیتون بخیر، امکانش هست که شخصی به من کمک کنه و راهنماییم کنه که برای مهاجرت استانی چه مراحلی و باید طی بکنم؟ البته مطالعاتی داشتم ولی واقعا نمی دونم آیا وکیل بگیرم یا اینکه امکانش هست خودم اقدام کنم و امیدوار باشم که کارام درست بشن ، ممنون میشم من و راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    آیا میشه با آیلتس آکادمیک برای مهاجرت ساسکاچوان اقدام کرد؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashpoorjafar نمایش پست ها
    سلام دوستان شب و روز همگیتون بخیر، امکانش هست که شخصی به من کمک کنه و راهنماییم کنه که برای مهاجرت استانی چه مراحلی و باید طی بکنم؟ البته مطالعاتی داشتم ولی واقعا نمی دونم آیا وکیل بگیرم یا اینکه امکانش هست خودم اقدام کنم و امیدوار باشم که کارام درست بشن ، ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    وقت تون رو با وکیل تلف نکنید. تنها دنبال پول گرفتن هستند. یک هفته مطالعه کنید کارتون راه میوفته. وکیل ممکنه تا یک سال طول بکشه تا مدارک رو بفرسته
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط arashpoorjafar نمایش پست ها
    دوست عزیز ببین
    وکیل کارش چی هست؟

زیر و بم قوانین رو خیلی خوب میدونه و اگه عاشق کارش باشه دقیق میدونه چطوری میشه یه پرونده ای که شانس زیادی نداره رو به پرونده برنده تبدیل کنه.
    متاسفانه اینقدر وکلای مهاجرتی تو ایران تنبل شدن همه دنبال کیس هایی هستن که صد در صد مشکلی نداره و از هر گونه گیر و مشکلی فرار میکنن.

شما اگه فکر میکنین مشکلی پرونده اتون داره که نیاز هست یه وکیلی کمکتون کنه ، سراغشون برین و صدی 90 اگه بفهمن مشکل دارین یه جوری براتون آیه یاس میخونن تا بالاخره اونی که کار بلد باشه رو پیدا کنین.

اما اگه پرونده شما خیلی واضح و شفاف هست و همه چیز رو دارین و امتیاز های لازم رو هم دارین ، دیگه وقت و پول تلف وکیل نکنین و خودتون اقدام کنین. کانادا خیلی تو این زمینه ها سیستم خوب و درستی داره...
    ممکنه مطالعه و جمع کردن اطلاعات یه دو-سه هفته ای ازتون وقت بگیره ولی خودتون صد در صد میتونین
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام.
    حقیقتش امتیاز من 335 هستش و نمیدونم چجوری میتونم امتیازم رو بالا ببرم. قصد مهاجرت به ونکوور دارم ولی خب پی ان پی بریتیش کلمبیا نیاز به جاب آفر داره. شغلم و رشته ی تحصیلیم جزو 32 شغل قابل قبول هستش ولی بازم جاب آفر ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان من آیلتس 7.5 اورال شدم
    فوق لیسانس برق از یکی از دانشگاه های دولتی تهران ده سال هم سابقه بیمه دارم
    به نظرتون برای برنامه ساسکا اقدام کنم به عنوان تکنسین برق یا با مدرکمو بفرستم برای APEGS
    که البته مطمئن نیستم اصلا میتونم بفرستم برای APEGS یا نه به راحتی تایید نمیشه (اطلاعاتم کمه)

Junior Member

سلام
    کسی میدونه با آیلتس آکادمیک 6.0 میشه برای ساسکاچوان اقدام کرد؟

سلام و روز بخیر دوستان
    من کارشناس ارشد نرم‌افزار با ۱۳ سال سابقه کار (تولید نرم افزار) مرتبط و بیمه هستم .

اینجور که متوجه شدم برای درخواست اقامت کانادا از طریق استانی ، شغل من در زمره حرفه‌های regulated هست و نیاز به دریافت سرتیفیکیت دارم.

سوالات من در مورد این سرتیفیکیت هست.

1- من نیاز به دریافت سرتیفیکیت از از کدام سازمان رو دارم؟ ATIP یا I.S.P یا ITCP

2- چه مدارکی لازم هست؟
    اینجور که من برداشت کردم، نتیجه ارزیابی مدارک تحصیلی از سازمان wes و letter of reference میخواد. یعنی اول باید کارهای مربوط به WES رو انجام بدم
    ☆ -درسته؟؟

●اول اینکه، اون فرم word که توی لینک گذاشته باید پر و ارسال بشه؟

3- هزینه‌‌ش چقدر هست؟

یه توضیحاتی تو لینکها داده ولی من درست متوجه نشدم.

کلا میشه یه توضیحی بدین، مثلا برای ساسکچوان من چقدر باید برای سرتیفیکیتی که لازم دارم، پرداخت کنم؟ یا مثلا اگه من هزینه مربوط به یک استان خاص رو دادم، دیگه نمی تونم از سرتیفیکیت برای استان دیگه استفاده کنم؟؟

● حالا این هزینه رو به کجا ،چطوری و کِی باید پرداخت کنم؟

۳- مدارک رو کجا باید ارسال کنم؟
    ● برای ارسال مدارک به همون ایمیلی که تو فرم اپلیکیشن داده کافیه؟
    ●اگه پستی هست ، با چه اصولی و به چه آدرسی؟

4-پروسه دریافت نتیجه چقدر طول می‌کشه‌؟

بسیار ممنون

سلام دوستان
    ببخشید اینجا کسی مهندس کامپیوتر(Software engineers and designers: NOC 2173 , یکی از عناوین شغلی regulated استان ساسکا) هست که از ICPS (بخصوص ISP) سرتیفیکیت گرفته باشه یا در حال گرفتن باشه؟؟ یه چند تا سوال کلی دارم.
    یا حداقل اگه ممکنه حداقل لینک انجمن مرتبط تو applyabroad رو بدید.

بسیار ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیزم
    من پیش یه وکیل رفتم و گفتکه رشتت توی ناک نیست. من رشته ام مدیریت صنعتیه یا industrial management. راستش توی ناک نگاه کردم و یه رشته ای دیدم به نام industrial and manufacturing production manager. این دقیقا همون رشته منه. سوالم اینه که آیا باید توی ناک دقیقا عبارت "industrial management" اومده باشه یا نه؟
    مرسی از پاسخم رو بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)