صفحه 183 از 211 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوست عزیز، من هم هرچی گشتم نتونستم براتون پیدا کنم. حتی "
    industrial and manufacturing production manager" هم که شما نوشتید وجود نداره اما مورد زیر موجود هست که شاید به رشته شما نزدیک باشه.
    یک نگاهی به قسمت شرح وظایف این آیتم بندازید ببینید با رشته شما هماهنگی داره یا نه.
    من فکر میکنم باید این مورد رو انتخاب کنید...

2141 - Industrial and manufacturing engineers

http://www23.statcan.gc.ca/imdb/p3VD.pl?CLV=4&CPV=2141&CST=01012011&CVD=122376&Fun ction=getVD&MLV=4&TVD=122372

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba010 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من پیش یه وکیل رفتم و گفتکه رشتت توی ناک نیست. من رشته ام مدیریت صنعتیه یا industrial management. راستش توی ناک نگاه کردم و یه رشته ای دیدم به نام industrial and manufacturing production manager. این دقیقا همون رشته منه. سوالم اینه که آیا باید توی ناک دقیقا عبارت "industrial management" اومده باشه یا نه؟
    مرسی از پاسخم رو بدین.
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

اولین اقدام شما باید ارزیابی مدارک تحصیلیتون از طریق موسسه WES باشه. بعد از اینکه نتیجه این ارزیابی رو گرفتید میتونید برای APEGS اقدام کنید.
    این لینک نیازمندیهاش هست.

https://www.apegs.ca/Portal/Pages/In...ring-Graduates

Required Documents

• Member-in-training application form and fee ($210)
    • World Education Services(WES) ICAP course-by-course credential assessment. If you have a WES ECA report you must upgrade to ICAP course-by-course. ECA report is not acceptable.
    • Academic Assessment fee ($210)
    • Self-assessment
    • Official program syllabus (required if you graduated within the past 10 years)
    • Proof of Identification Form
    • Resume

Process

1. Submit On-line Member-in-training Application (must pay fee with credit card)
    2. Apply to WES for ICAP course-by-course credential assessment
    3. Once we have received your application and confirmed that an APEGS academic assessment is required, you will be notified and an invoice for the academic assessment fee ($210) will be posted on your online profile. You must go to your online profile to make the payment with a credit card before we will proceed with your application.
    4. Once you have received your WES assessment you must complete the self-assessmentsection of the Academic Assessment form. Download the Academic Assessment Form that best matches the discipline of your bachelor level degree. Once you have completed the self-assessment section, email the form back to APEGS.
    5. Download Proof of identification form, complete the form and send the completed, original form by mail (post) to APEGS
    6. Send resume and Official Program Syllabi to APEGS by email
    7. If you are an engineering graduate student in Canada, ask the university to issue a transcript directly to APEGS. Any courses you have completed will be taken into consideration in your academic assessment.

Email documents to Documents-AcademicReview@APEGS.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1960 نمایش پست ها
    دوستان من آیلتس 7.5 اورال شدم
    فوق لیسانس برق از یکی از دانشگاه های دولتی تهران ده سال هم سابقه بیمه دارم
    به نظرتون برای برنامه ساسکا اقدام کنم به عنوان تکنسین برق یا با مدرکمو بفرستم برای APEGS
    که البته مطمئن نیستم اصلا میتونم بفرستم برای APEGS یا نه به راحتی تایید نمیشه (اطلاعاتم کمه)
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من هم هرچی گشتم نتونستم براتون پیدا کنم. حتی "
    industrial and manufacturing production manager" هم که شما نوشتید وجود نداره اما مورد زیر موجود هست که شاید به رشته شما نزدیک باشه.
    یک نگاهی به قسمت شرح وظایف این آیتم بندازید ببینید با رشته شما هماهنگی داره یا نه.
    من فکر میکنم باید این مورد رو انتخاب کنید...

2141 - Industrial and manufacturing engineers

http://www23.statcan.gc.ca/imdb/p3VD...V=4&TVD=122372

سلام دوست عزیز. سپاس بابت پاسخی که دادین.
    راستش من مرودی رو که گفتم در لینک زیر دیدم. مراجعه کنید.
    http://www23.statcan.gc.ca/imdb/p3VD...9&VST=01012011

البته پیشنهاد شما هم کاملا درسته اون مورد شما هم به رشته من می خوره. وظایف اصلیش رو نگاه کردم دقیقا همون رشته منه. ولی آخه چرا وکیل به من گفت رشته شما نیست در ناک؟ دوست عزیز من واقعا نمی دونم که آیا باید عنوان رشته من که دقیقا و عینا به همون شکل یعنی Industrial Management بیاید تا مورد قبول باشه یا اینکه اون رشته های که شما و من در ناک پیدا کردیم که دقیقا وظایف همخوانی داره با رشته من، هم مورد قبوله؟ من اینو نمی دونم از کی باید بپرسم؟

Junior Member

سلام دوست عزیز. سپاس بابت پاسخی که دادین.
    راستش من مرودی رو که گفتم در لینک زیر دیدم. مراجعه کنید.
    http://www23.statcan.gc.ca/imdb/p3VD...9&VST=01012011

البته پیشنهاد شما هم کاملا درسته اون مورد شما هم به رشته من می خوره. وظایف اصلیش رو نگاه کردم دقیقا همون رشته منه. ولی آخه چرا وکیل به من گفت رشته شما نیست در ناک؟ دوست عزیز من واقعا نمی دونم که آیا باید عنوان رشته من که دقیقا و عینا به همون شکل یعنی Industrial Management بیاید تا مورد قبول باشه یا اینکه اون رشته های که شما و من در ناک پیدا کردیم که دقیقا وظایف همخوانی داره با رشته من، هم مورد قبوله؟ من اینو نمی دونم از کی باید بپرسم؟

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیز نمیدونم این سه تا سوال چقدر پرسیده شده ولی لطفا اگر تکراری هست منو ببخشید و لطف کنید پاسخ بدید . امروز دوتا تاپیک 170 صفحه ای رو کامل خوندم و سر درد گرفتم
    1-اگر در برنامه استانی شرکت کنیم نمیتونیم از اون استان خارج بشیم؟ اگر بله تا چند سال؟
    (یا نه مثل کبک هست فقط لندینگ باید در کبک باشه)
    2-من بجز سه استان بالایی مشکلی با بقیه استانها ندارم به لحاظ زندگی . ساده ترین استان کدام هست برای مهاجرت؟
    3- میزان تمکن مالی و گردش حساب و... برای برنامه استانی چقدر هست؟

منونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

سلام به همه دوستان ،
    من در حال پر کردن member-in-training در سایت APGESهستم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که برای بخش مجوز و مهر (certificate and seal) چه چیزی رو میبایست در جای خالی بنویسم و کدوم گزینه رو باید تیک بزنم.
    سپاس،

Junior Member kamiinfinity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران - عمران زلزله

سلام دوستان.
    من یه سوال داشتم.
    من توی sinp اشتباها فرم WORK PERMIT رو کلیک کردم فرمش باز شده حالا نمیتونم پاکش کنم !
    چه جوری میشه DELETE کرد این فرم رو ؟
    ممنون از کمکتون
    ویرایش توسط kamiinfinity : March 16th, 2018 در ساعت 11:52 PM

Junior Member kamiinfinity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران - عمران زلزله

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmansouri1984 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ،
    من در حال پر کردن member-in-training در سایت APGESهستم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که برای بخش مجوز و مهر (certificate and seal) چه چیزی رو میبایست در جای خالی بنویسم و کدوم گزینه رو باید تیک بزنم.
    سپاس،
    اسم خودتو بنویس.
    هر کدوم از اون اندازه هم رو که میخوای علامت بزن.
    دوتاشو بزنی پول اضافی باید بدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - کنترل

ممنون از شما
    یه سوال دیگه، من میخواستم از یه سایت معروف داخلی (تهران پرداخت) کمک بگیرم واسه پرداخت هزینه اما گفت که برای پرداخت هزینه ی ساسکاچوان مشکل داره و نمیتونه. برای من عجیب بود چون کارای دیگه من رو به راحتی انجام میداد. شما میتونید من رو راهنمایی کنید از چه سایتی برای پرداخت استفاده کردید؟

Junior Member

سلام دوستان

من يه سوال داشتم.

من نامينيت شدم براي برنامه OID ساسكاچوان. ناك كه اقدام كردم B . الان ميخوام مدارك و براي فدرال پست كنم. تاريخ آيلتس من اكسپاير شده دو ماه پيش. الان نياز هست براي فدرال دوباره انتحان بدم يا همين آيلتس اكسپاير شده رو با مدارك واسه فدرال بفرستم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)