صفحه 187 از 211 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    عذرخواهی میکنم
    من تقریبا پنج مورد روش مهاجرت به کانادا سراغ دارم
    ولی ازون بیش از 45 تای دیگه خبر ندارم.
    میشه لطفا 45 مورد دیگه رو نام ببرین؟ یا حداقل سی تاشو بفرمایین؟
    با تشکر.
    با کمال میل

اول می ریم سراغ روش های فدرال: مهاجرت اکسپرس اینتری که خودش سه زیر شاخه داره (اسکیل ورکر، کندین اکسپرینس کلس، فدرال اسکیلد تریدز)، مهاجرت استارتاپ ویزا، مهاجرت سرمایه گذاری (که البته فعلا معلقه و به صورت آزمایشی یک مدت برگزار شد)، مهاجرت خوداشتغالی (برای فعالان فرهنگی و ورزشی که به نوعی دو دسته می شه)، مهاجرت کسانی که قبلا تقاضای پناهندگی شون قبول شده، مهاجرت کسانی که به عنوان لیو این کر گیور در کانادا کار کردن، مهاجرت اچ ان سی برای کسانی که در داخل کانادا حضور دارن

استان بریتیش کلمبیا - مهاجرت اکسپرس انتری بی سی، مهاجرت اسکیل ورکر بی سی (بجز اکسپرس انتری)، مهاجرت متخصصان گروه پزشکی، مهاجرت فارغ التحصیلان بین المللی، مهاجرت فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری (فقط بعضی رشته های خاص در زمینه علوم و ریاضیات)، مهاجرت افرادی که تخصص زیادی ندارند و تازه آغاز به کار کردن، مهاجرت تک پایلوت (روش جدید)، مهاجرت گروه کارآفرین، مهاجرت پروژه های استراتژیک
    استان آلبرتا - مهاجرت کشاورزان خوداشتغال، مهاجرت گروه فرصت های آلبرتا (روش جدید)، مهاجرت اکسپرس اینتری آلبرتا - البته این استان 7 روش مهاجرت شبیه اسکیل ورکر داشت که در سال 2018 متوقف شدن و ممکنه که اضافه بشه

به همین شکل 8 استان دیگه کانادا و همین طور دو تریتوری هر کدوم چند روش مهاجرت مختلف دارن. تنها تریتوری که روش مهاجرت نداره نونوت هستش. همون طور که گفتم به طور تقریب 60 روش مهاجرت داریم که البته مرتب تغییر می کنه (مثل آلبرتا که 7 روش رو متوقف کرد یا اینکه دیروز انتاریو جلسه ای برگزار کرد در خصوص تغییراتی که در راهه).

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mantobanoo نمایش پست ها
    با کمال میل

اول می ریم سراغ روش های فدرال: مهاجرت اکسپرس اینتری که خودش سه زیر شاخه داره (اسکیل ورکر، کندین اکسپرینس کلس، فدرال اسکیلد تریدز)، مهاجرت استارتاپ ویزا، مهاجرت سرمایه گذاری (که البته فعلا معلقه و به صورت آزمایشی یک مدت برگزار شد)، مهاجرت خوداشتغالی (برای فعالان فرهنگی و ورزشی که به نوعی دو دسته می شه)، مهاجرت کسانی که قبلا تقاضای پناهندگی شون قبول شده، مهاجرت کسانی که به عنوان لیو این کر گیور در کانادا کار کردن، مهاجرت اچ ان سی برای کسانی که در داخل کانادا حضور دارن

استان بریتیش کلمبیا - مهاجرت اکسپرس انتری بی سی، مهاجرت اسکیل ورکر بی سی (بجز اکسپرس انتری)، مهاجرت متخصصان گروه پزشکی، مهاجرت فارغ التحصیلان بین المللی، مهاجرت فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری (فقط بعضی رشته های خاص در زمینه علوم و ریاضیات)، مهاجرت افرادی که تخصص زیادی ندارند و تازه آغاز به کار کردن، مهاجرت تک پایلوت (روش جدید)، مهاجرت گروه کارآفرین، مهاجرت پروژه های استراتژیک
    استان آلبرتا - مهاجرت کشاورزان خوداشتغال، مهاجرت گروه فرصت های آلبرتا (روش جدید)، مهاجرت اکسپرس اینتری آلبرتا - البته این استان 7 روش مهاجرت شبیه اسکیل ورکر داشت که در سال 2018 متوقف شدن و ممکنه که اضافه بشه

به همین شکل 8 استان دیگه کانادا و همین طور دو تریتوری هر کدوم چند روش مهاجرت مختلف دارن. تنها تریتوری که روش مهاجرت نداره نونوت هستش. همون طور که گفتم به طور تقریب 60 روش مهاجرت داریم که البته مرتب تغییر می کنه (مثل آلبرتا که 7 روش رو متوقف کرد یا اینکه دیروز انتاریو جلسه ای برگزار کرد در خصوص تغییراتی که در راهه).
    دوست عزیز عملا همه اینا توی همون پنج شش تا گروه دسته بندی میشن!
    شما اومدین گفتین اکی هشت تا استان و دو تا تریتوری (ناناووت رو لحاط نکردین) ضرب در 6، میشه 60!
    پیازداغشو فقط زیاد کردین.
    روش مهاجرتی عملا باید قابل استفاده هم باشه.
    چند نفر تونستن با
    مهاجرت پروژه های استراتژیک بیان بی سی؟

https://thevisa.ca/immigration-blogs...-canada-1.html
    کلا شش روش وجود داره.

حالا اینا برداشت من بود
    دوستان اگه حس میکنن در اشتباهم لطفا کمک کنن درک کنم (به درد این دنیام هم میخوره، برای دوستان هم ثواب دنیوی و اخروی داره)
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas55 نمایش پست ها
    سلام sask
    فکر کنم شما برای استان سسکچوان اقدام کردید. لطفا اگه امکان داره زمان مراحل مختلف در مرحله فدرالتون را بفرستید. من برای سسکچوان اقدام کردم. فایل نامبر فدرال را feb گرفتم .و در سایت سپتامبر این پروسس شدم. با تشکر

سلام من می خوام برای نامینشن ساسکاچوان اقدام کنم، نمیدونم تو قدم اول باید مدارک تحصیلیمو ترجمه کنم و چطور برای ارزیابی ارسال کنم، امکانش هست مراحل اول رو برام بگید

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم آیا مشکلی داره هم تو اکسپرس پروفایل داشته باشیم و هم از طریق سایت استان ساسکاچوان پروفایل بسازیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط r_saadat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم آیا مشکلی داره هم تو اکسپرس پروفایل داشته باشیم و هم از طریق سایت استان ساسکاچوان پروفایل بسازیم؟
    بله مشکلی نیست ولی باید هزینه هاشون رو هم جداگانه بپردازید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیز عملا همه اینا توی همون پنج شش تا گروه دسته بندی میشن!
    شما اومدین گفتین اکی هشت تا استان و دو تا تریتوری (ناناووت رو لحاط نکردین) ضرب در 6، میشه 60!
    پیازداغشو فقط زیاد کردین.
    روش مهاجرتی عملا باید قابل استفاده هم باشه.
    چند نفر تونستن با
    مهاجرت پروژه های استراتژیک بیان بی سی؟

https://thevisa.ca/immigration-blogs...-canada-1.html
    کلا شش روش وجود داره.

حالا اینا برداشت من بود
    دوستان اگه حس میکنن در اشتباهم لطفا کمک کنن درک کنم (به درد این دنیام هم میخوره، برای دوستان هم ثواب دنیوی و اخروی داره)
    با تشکر
    دو نکته رو در نظر داشته باشین. روش ها ی مهاجرت فقط برای مردم ایران که ساکن ایران هم هستن طراحی نشده که اگر یک روشی رو اونها اقدام نکنن پس وجود خارجی نداره. نکته دوم اینکه در این شکی نیست که میشه روش های مهاجرت رو به دسته های خاصی تقسیم بندی کرد ولی این به معنای اون نیست که از تعدادشون کم می شه. مثل اینه که بگیم چون کشورها در پنج قاره قرار دارن (یا به قول این ور آبی ها در هفت قاره) پس واقعا 200 کشور (یا این حدود) وجود ندارن. دسته بندی کاملا قابل قبوله ولی این دسته بندی از تعداد روش های مهاجرت کم نمی کنه. فقط اونها رو در دسته هایی قرار می ده که بهتر بشه در خصوصشون تصمیم گیری کرد.

Junior Member

سلام دوستان. بنده کارشناسی ارشد برق قدرت هستم با 3 سال سابقه کار. سن 28. آیلس 7 رو تا 9 ماه دیگه میگیرم. هیچ پیش زمینه ای ندارم که باید چجوری برای مهاجرت شروع کنم. نمیدونم امتیازم میرسه یا نه.
    پیش یه وکیل رفتم که فک کنم فقط دروغ تحویلم داد و همش گفت امتیازت اصلا نمیرسه و فقط میخاست پول بگیره. میشه منو یه مقدار با شروع کار آشنا کنید؟؟؟
    این که امتیازم میرسه یا نه. و آیا خودم میتونم کارو شروع کنم یا حتما باید یه وکیل کارامو بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pars89 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده کارشناسی ارشد برق قدرت هستم با 3 سال سابقه کار. سن 28. آیلس 7 رو تا 9 ماه دیگه میگیرم. هیچ پیش زمینه ای ندارم که باید چجوری برای مهاجرت شروع کنم. نمیدونم امتیازم میرسه یا نه.
    پیش یه وکیل رفتم که فک کنم فقط دروغ تحویلم داد و همش گفت امتیازت اصلا نمیرسه و فقط میخاست پول بگیره. میشه منو یه مقدار با شروع کار آشنا کنید؟؟؟
    این که امتیازم میرسه یا نه. و آیا خودم میتونم کارو شروع کنم یا حتما باید یه وکیل کارامو بکنه.
    وکیل لازم نیست.امتیاز مهاجرت استانی بر اساس تحصیلات سابقه کار زبان و داشتن فامیل در استان مورد نظر تعیین میشه .برای مهاجرت استانی هر استان شرایطش با دیگری متفاوت هست مثلا ممکنه شما برای ساسکاچوان واجد شرایط نباشید و برای مانیتوبا امتیاز شما کافی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    وکیل لازم نیست.امتیاز مهاجرت استانی بر اساس تحصیلات سابقه کار زبان و داشتن فامیل در استان مورد نظر تعیین میشه .برای مهاجرت استانی هر استان شرایطش با دیگری متفاوت هست مثلا ممکنه شما برای ساسکاچوان واجد شرایط نباشید و برای مانیتوبا امتیاز شما کافی باشه.
    اگه بخام برای فدرال اقدام کنم چی؟
    این که میگید وکیل لازم نیست ینی فک میکنید خودم میتونم کاراشو کامل انجام بدم؟ مراحلش پیچیده نیست؟ چیزی نداره که نیاز به اطلاعات حقوقی داشته باشه؟ یا مثلا مرحله ای نداره که یه وکیل بتونه میانبر بزنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pars89 نمایش پست ها
    اگه بخام برای فدرال اقدام کنم چی؟
    این که میگید وکیل لازم نیست ینی فک میکنید خودم میتونم کاراشو کامل انجام بدم؟ مراحلش پیچیده نیست؟ چیزی نداره که نیاز به اطلاعات حقوقی داشته باشه؟ یا مثلا مرحله ای نداره که یه وکیل بتونه میانبر بزنه؟؟؟
    هیچ کدوم از روشهای مهاجرت نیاز یا اجبار به داشتن وکیل نداره،در واقع وکیل در پرونده مهاجرت به معنی کسی هست که از طرف شما پرونده رو تکمیل و ارسال میکنه نه کسی که الزاما درس حقوق خوانده و قراره برای شما کار حقوقی انجام بده.وکیل یا مشاور شما نه اختیاراتی بیشتر از شما داره نه دسترسی به اطلاعاتی داره که شما ندارید و نه راهی برای میانبر زدن داره. اگر با زبان انگلیسی مشکلی ندارید تمام پروسه رو میتونید خودتون انجام بدید ، اگر نمیتونید مطالب وب سایت مهاجرت رو متوجه بشید یعنی هنوز برای مهاجرت آماده نیستید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)