صفحه 188 از 211 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

با سلام
    رشته من در لیست رشته مشاغل ساسکاچوان حذف شده
    رشته من برق مخابرات گرایش سویچ هستش
    آیا راه دیگه ای هم هست برای مهاجرت؟
    آیا استانی دیگری هم هست که رشته منو لازم داشته باشه یا بشه برم اون استان ؟!
    لیست رشته ها کی دوباره اپدیت میشه و امکانش هست رشته من دوباره مورد نیاز بشه ؟!
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

سلام،
    من رشته ام جزو Federal Skilled Worker Program هست.آلمان هستم و سال دیگه ارشد هم رو میگیرم. سابقه کاری که دارم در ایران بوده و همش part-time، به این معنی که بیمه نداشتم. که نباید مهم باشه، درسته؟ اگر جایی تووی سایت گفته لطفا لینکش رو بهم بدین.
    دوم اینکه وقتی تووی سایت جلوتر میرم ( توی قسمت find out if you're eligible or not) میگه استانت رو مشخص کن. ولی نگفته فرق بین این استان ها چیه؟
    ممکنه بگین کدوم یکی از تاپیک های applyabroad رو بشینم از اول بخونم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ساکن تورنتو هستم با پی آر و کار فول تایم. برای برادرم دعوتنامه دادم با همسرش ویزیتوری دارن میان. بنظرتون چه راههای
    عملی وجود داره که بتونن بمونن؟ امتیاز اکسپرس فدرال که دست نیافتنی شده. ۲ تا راه تو ذهنم هست:
    ۱ دنبال جاب آفر باشیم. که البته با شرایط و مراحلی که دوستان گفتن نمیدونم چقدر عملی باشه.
    ۲ از اینجا (تورنتو) برای استانی اقدام کنن. نمیدونم امکانش هست یا نه و اگر هست به نفعشونه یا به ضرر
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان با مدرک فنی حرفه ای 900 ساعته در زمینه برق صنعتی. در ایران برای چه برنامه مهاجرتی ممکنه از طریق استانی اقدام کنیم؟و ایا باید به تاییدیه wes برسه ؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ساکن تورنتو هستم با پی آر و کار فول تایم. برای برادرم دعوتنامه دادم با همسرش ویزیتوری دارن میان. بنظرتون چه راههای
    عملی وجود داره که بتونن بمونن؟ امتیاز اکسپرس فدرال که دست نیافتنی شده. ۲ تا راه تو ذهنم هست:
    ۱ دنبال جاب آفر باشیم. که البته با شرایط و مراحلی که دوستان گفتن نمیدونم چقدر عملی باشه.
    ۲ از اینجا (تورنتو) برای استانی اقدام کنن. نمیدونم امکانش هست یا نه و اگر هست به نفعشونه یا به ضرر
    اگر شرایط مهاجرت ندارن شاید آسون ترین راه تحصیل باشه. هم سطح زبانشون خوب می شه و هم ممکنه در آینده راه برای مهاجرتشون باز بشه - به خاطر کار و تحصیل در کانادا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معمولا این دست مدارک به هیچ کار خدا نمیاد - برای مهاجرت به کانادا. زیاد روش حساب نکنین. همه استان ها دنبال تحصیلات کالج و دانشگاه هستن. گاهی وقت ها اگه تو کانادا باشین با این مدارک ممکنه بتونین کار گیری بیارین و شاید راهی باز بشه ولی روی اون هم زیاد حسابی باز نکنین.

سلام دوستان. ما برای برنامه استانی از داخل کانادا داریم اقدام میکنیم و چون دو سه سالی هست ایران نیومدیم کارت ملی الکترونیک نداریم و تو فرم ها چیزی به اسم نشنال آیدی نامبر میخواد. میدونیم که شماره کارت ملی ثابته ولی متاسفانه تاریخ صدور و انقضای اونو نداریم چون باید انگار حتما خودمون ایران باشیم و اثر انگشت بدیم تا صادر بشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بهم بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ما برای برنامه استانی از داخل کانادا داریم اقدام میکنیم و چون دو سه سالی هست ایران نیومدیم کارت ملی الکترونیک نداریم و تو فرم ها چیزی به اسم نشنال آیدی نامبر میخواد. میدونیم که شماره کارت ملی ثابته ولی متاسفانه تاریخ صدور و انقضای اونو نداریم چون باید انگار حتما خودمون ایران باشیم و اثر انگشت بدیم تا صادر بشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بهم بگه.
    کارت ملی ایران برای اینکار اهمیتی نداره، هرجا ازتون چنین چیزی خواست n/a رو انتخاب کنید یعنی که چنین شماره ملی ندارید

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کارت ملی ایران برای اینکار اهمیتی نداره، هرجا ازتون چنین چیزی خواست n/a رو انتخاب کنید یعنی که چنین شماره ملی ندارید

ممنون از اینکه جواب دادین. ما هم اول میخواستیم N/A بزنیم ولی تو ترجمه سند ازدواجمون دقیقا نوشته national ID number. برای همین میخواستیم مطمین بشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه جواب دادین. ما هم اول میخواستیم N/A بزنیم ولی تو ترجمه سند ازدواجمون دقیقا نوشته national ID number. برای همین میخواستیم مطمین بشیم.
    درمورد کارت ملی هر اطلاعاتی که وارد کنید یا نکنید برای کشورهای خارجی اهمیتی نداره،چون کارت ملی ایران عملا حاوی هیچ نوع اطلاعات مفید و معتبری بیشتر از شناسنامه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)