صفحه 19 از 211 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    به مبارکی و میمنت و مرسی از توضیحات کاملت .اینجور که دست من اومده این ریزکاریها بستگی به افسری داره که پرونده میره زیر دستش.
    ممنونم از تبریکتون
    این ریزکاریها به افسر بستگی نداره بلکه همه افسرا یک دست عمل می کنن.
    اینکه از من فقط عکس خواستن همراه پاسپورت ریکوئستم دلیل داره:
    اینکه مجردم و سن نسبتا کمم! (23 سالمه) و عوامل دیگه ای مثل اینکه از وقتی براشون سو پیشنیه دفعه پیش یعنی همون اول مرحله فدرال فرستادم کمتر از 6ماه میگذره و معافیت سربازیم و ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

بسيار عالي. دقيقا امروز تاپيك رو با اين حس كه خبري براي شما اومده باز كردم! چرا نميدونم!!!

در تكميل صحبتهاي شما براي ما حدود 2 ماه و نيم طول كشيد يعني باز هم نميشه امار دقيق داد.

اما مداركي كه از ما هم خواستند همون بود.

بعد هم الان ده روز از ارسال پاسپورتها ميگذره ولي هنوز ما هم In process هستيم

در مورد حذف آدرس و ...هم هيچوقت براي ما هم اين اتفاق نيفتاد.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط تيستو نمایش پست ها
    بسيار عالي. دقيقا امروز تاپيك رو با اين حس كه خبري براي شما اومده باز كردم! چرا نميدونم!!!

در تكميل صحبتهاي شما براي ما حدود 2 ماه و نيم طول كشيد يعني باز هم نميشه امار دقيق داد.

اما مداركي كه از ما هم خواستند همون بود.

بعد هم الان ده روز از ارسال پاسپورتها ميگذره ولي هنوز ما هم In process هستيم

در مورد حذف آدرس و ...هم هيچوقت براي ما هم اين اتفاق نيفتاد.
    مرسی تیستو جان خیلی ممنونم از محبتتون
    منم خودم ایمیلمو باز کردم فکر می کردم که باید توش پاسپورت ریکوئست اومده باشه! بی شوخی البته!
    ویرایش توسط Blue Sky : November 14th, 2011 در ساعت 02:16 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

دوستان سلام
    ایمیل فایل نامبر من هم امروز رسید یعنی درست ۱ هفته بعد از رسیدن مدارک به دمشق .امیدوارم دوستانی که میخوان از این به بعد از این سایت استفاده بکنند این اطلاعات به دردشون بخوره

ما هم مدارکمون 19 نوامبر رسید دمشق امیدوارم ما هم مثل شما فایل نامبرمون یک هفته ای بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

<p>ان شاالله که فایل نامبر شما هم به صورت ای میل باشه و زود دستتون برسه .اینجور که من از دوستان پرسیدم فقط یکی از بچه ها که اگه اشتباه نکنم ساکن ایران نیستند&nbsp; فایل نامبر رو به صورت ای میل دریافت کرده بود .باقی ساکن تهران بودند و از طریق پست عادی.من هم که ساکن اصفهان هستم ای میل گرفتم.شما هم که ظاهرا ایران نیستید من احساس میکنم که ای میل دریافت کنید.امیدوارم حسم&nbsp; درست باشه و ۲-۳ روزه دیگه پست شما رو بخونم که خبر خوب توش باشه.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hrabee نمایش پست ها
    <p>ان شاالله که فایل نامبر شما هم به صورت ای میل باشه و زود دستتون برسه .اینجور که من از دوستان پرسیدم فقط یکی از بچه ها که اگه اشتباه نکنم ساکن ایران نیستند&nbsp; فایل نامبر رو به صورت ای میل دریافت کرده بود .باقی ساکن تهران بودند و از طریق پست عادی.من هم که ساکن اصفهان هستم ای میل گرفتم.شما هم که ظاهرا ایران نیستید من احساس میکنم که ای میل دریافت کنید.امیدوارم حسم&nbsp; درست باشه و ۲-۳ روزه دیگه پست شما رو بخونم که خبر خوب توش باشه.
    یه چیزه جالب!
    بعد از هر ایمیلی از دمشق، 2 هفته بعدش محتویات ایمیل رو با پست عادی دریافت می کنید از فایل نامبر تا پاسپورت ریکوئست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

منطقی هم همین هست ولی مواردی مثل فایل نامبر اگه ای میلش برسه یه ۲-۳ هفته زودتر آدم خیالش راحت میشه!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-تهران

فكر ميكنم خيلي داره وضعيت سيستم اينترنتيشون بهتر ميشه. اين كه تقريبا به موقع سايت رو اپديت ميكنن و اينكه خيلي از كارها به سمت ايميلي شدن و ...پيش ميره عاليه.

ما 12 آبان پاسپورتهامون رو فرستاديم. جمعه اين هفته decision made شديم و ديشب هم از آرامكس تماس گرفتن كه پكيجمون اومده. البته هنوز فرصت نكرديم بريم مدارك رو تحويل بگيريم.

براي ماها كه متاهل هستيم. اين مساله جمع و جور كردن خونه و تشكيلاتش و اجاره دادن و...خودش دردسرهاي خاص خودش رو داره.
    پرونده استاني: AINP family stream (Nov.2008گشايش پرونده PNP: آوريل 2011---دريافت مديكال در پاريس: 12 آگوست --پاس ريكوئست: 30اكتبر دريافت ويزا 30 نوامبر

Member
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation, NAIT

شدیدا مبارک باشه .خوبه پس تقریبا 3 هفته ای ویزا اومد ارامکس به من گفته بود ۷-۸ هفته طول میکشه.ما که با اعتماد به نفس بالا!!!!!!!!!!!!!!!!! ذره ذره کار هامون رو شروع کردیم.ان شا-الله که شما هم موفق باشید و بتونید اونجا یه زندگی ایده ال برای خودتون بسازید.
    ویرایش توسط hrabee : November 22nd, 2011 در ساعت 05:26 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)