صفحه 190 از 211 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

سلام دوستان
    ممنون میشم به سوالم جواب بدید.
    من در حال اقدام برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری هستم
    من مراحل کارم را به ترتیب میگم لطفا اگه جایی مشکلی میبینید بگید و راهنمایی کنید.پ

- من تو سیستم اکسپرس اینتری پروفایل درست میکنم. (امتیازش رو دارم 69 امتیاز و میتونم وارد pool بشم)
    - مدارک زبان و ارزیابی مدرک تحصیلی (برنامه ریزی شهری) که توسط wes ارزیابی شده رو بارگذاری میکنم
    - حالا طبق امتیاز بندی جدید امتیازم حدود 350 خواهد بود
    - برای همین تصمیم گرفتم از طریق برنامه استانی ساسکاچوان اقدام کنم.
    - رفتم به سایتش و دیدم که برای درخواست نیاز به مدرک مهندسی جامعه مهندسین داره.
    - یکی اینکه آیا واقعا باید باز به اون جامعه مهندسی حتما درخواست بدم و راه کوتاهتر و آسانتری نداره؟؟؟
    بعد اینکه وقتی تو سایت ایالت ساسکاچوان درخواست بدم خودشون خود به خود به پروفایل EE من وصل میشن
    و لازم نیست من کار خاصی بکنم برای گرفتن امتیاز اون؟
    و اینکه استانی که شرایطش برای گرفتم امتیاز استانی راحت تر باشه سراغ دارید یا خیر؟
    ممنون میشم زودتر پاسخ بدید بهم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdibayat نمایش پست ها
    سلام ببخشید یک سئوال داشتم خدمتتون.
    - اول اینکه من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد صنایع غذایی-فناوری صنایع غذایی سال 96 هستم لیسانسم هم مهندسی کشاورزی-صنایع غذایی هستش سال 82. از سال 84 تا الان هم سابقه کاری مرتبط دارم. آیا این سابقه کاری را با توجه به اینکه قبل از فوق لیسانس بوده و من الان با مدرک فوق لیسانس دارم اقدام میکنم از من قبول میکنن؟ چون اگر بخوام با مدرک لیسانس اقدام بکنم امتیازم نمیرسه.
    امتیاز مدرک تحصیلی کاملا مستقل از سابقه شغلی شماست. یعنی میتونید امتیاز مدرک فوق لیسانس رو بگیرید و از اونطرف امتیاز سوابق شغلی بعد از لیسانس رو هم کامل بگیرید.

دوستان همیشه مسائل مربوط به ناک شغلی و سوابق شغلی و آخرین مدرک تحصیلی رو با هم قاطی میکنند. اگر ناک شغلی شما با مدرک لیسانس شما تطابق داره پس سوابق شغلی پس از اخذ مدرک لیسانس کاملا مورد تائیده. حالا بعدا مدرک فوق لیسانس هم گرفتید ( در هر رشته ای) یه کار اضافه هستش و به افزایش امتیاز مربوط به تحصیلات کمک میتونه بکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karaya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم به سوالم جواب بدید.
    من در حال اقدام برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری هستم
    من مراحل کارم را به ترتیب میگم لطفا اگه جایی مشکلی میبینید بگید و راهنمایی کنید.پ

- من تو سیستم اکسپرس اینتری پروفایل درست میکنم. (امتیازش رو دارم 69 امتیاز و میتونم وارد pool بشم)
    - مدارک زبان و ارزیابی مدرک تحصیلی (برنامه ریزی شهری) که توسط wes ارزیابی شده رو بارگذاری میکنم
    - حالا طبق امتیاز بندی جدید امتیازم حدود 350 خواهد بود
    - برای همین تصمیم گرفتم از طریق برنامه استانی ساسکاچوان اقدام کنم.
    - رفتم به سایتش و دیدم که برای درخواست نیاز به مدرک مهندسی جامعه مهندسین داره.
    - یکی اینکه آیا واقعا باید باز به اون جامعه مهندسی حتما درخواست بدم و راه کوتاهتر و آسانتری نداره؟؟؟
    بعد اینکه وقتی تو سایت ایالت ساسکاچوان درخواست بدم خودشون خود به خود به پروفایل EE من وصل میشن
    و لازم نیست من کار خاصی بکنم برای گرفتن امتیاز اون؟
    و اینکه استانی که شرایطش برای گرفتم امتیاز استانی راحت تر باشه سراغ دارید یا خیر؟
    ممنون میشم زودتر پاسخ بدید بهم.

شما باید در پروفایل اکسپرس انتری برای استان سسکچوان اعلام علاقه مندی بکنید تا در دوره های بعدی که استان سسکچوان مهاجر اسکیلد وورکر میگیره شما رو هم احتمالا درصورت داشن امتیاز مناسب انتخاب بکنه. البته به شرطی که ناک شغلی شما در لیست مشاغل مورد نیازشون وجود داشته باشه. یه راه دیگه اینه که برین برای خود استان سسکچوان پروفایل درست کنید و اونجا شماره پرونده اکسپرس انتری رو در جائیکه ازت میپرسه که آیا در اکسپرس انتری پروفایل دارین؟ وارد بکنید.

دوستان سلام

برای شروع پروسه مهاجرتی ساسکاچوان من در سیستم OASIS سایت immigration.saskatchewan.ca پروفایل ایجاد کردم و سه قسمت اول رو پر کردم. ولی هیچ جا از من آپلود فرمهای پر شده را نخواست. یعنی کلا پنل سمت چپ استپ 1 و 2 و 3 بیشتر نداره. آیا باید منتظر بمونم تا بقیه استپها برام باز بشه که کار خاصی باید انچام بدم؟
    ممنون میشم اگر ممکنه دوستان اگه تچربه ای دارند به اشتراک بگذارند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

دوستان سلام

من برای برنامه استانی انتارو اقدام کردم و Nomination letter استان انتاریو رو گرفتم(از طریق PhD Graduate Stream) و اخیرا هم از طریق pnp و بصورت paper based اقدام کردم. سوالم اینه:
    در مدت زمان برسی پروندم که حدودا 18 ماه خواهد بود، میتونم چند ماه رو خارج از آنتاریو کار کنم ؟ یا این کار میتونه مشکل ساز بشه چون که باید توی استانی که نامینیت شدم باید بمونم

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من برای برنامه استانی انتارو اقدام کردم و Nomination letter استان انتاریو رو گرفتم(از طریق PhD Graduate Stream) و اخیرا هم از طریق pnp و بصورت paper based اقدام کردم. سوالم اینه:
    در مدت زمان برسی پروندم که حدودا 18 ماه خواهد بود، میتونم چند ماه رو خارج از آنتاریو کار کنم ؟ یا این کار میتونه مشکل ساز بشه چون که باید توی استانی که نامینیت شدم باید بمونم

مرسی
    By moving to another province right after you get your immigrant status, your intentions may be questioned and you may be reported for misrepresentation. Here are a few things that you can do before you decide to leave the province that nominated you:

a. Actively look for other jobs within the nominating province.
    b. Properly document your job hunting activities including the results for each job that you applied for.
    c. Exhaust all means of finding employment inside the province.

If you don’t get job offers or if you’re offered a job but the offer you’re getting out of the province is for a higher position and for a significantly higher pay, then your move is justified. If you have these documented, your move to another Province would be justified and if questioned, you will have all the documents that you tried.

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    یک سئوال داشتم از خدمتتون
    بنده برای مهاجرت استانی سیستم EOI اقدام کردم. میخواستم بدونم بعد از دریافت دعوتنامه باید مدارک رو به صورت کاغذی هم برای اداره مهاجرت کانادا پست کنم یا فقط به صورت آنلاین کفایت میکنه. امتیاز بنده در سیستم استانی ساسکاچوان 66 امتیاز هستش احتمال داره کلاً موفق به اخذ دعوتنامه نشم؟ با توجه به ریسک موجود توی این روش به من توصیه میکنید که همزمان یک پروسه مهاجرتی دیگری رو هم دنبال کنم؟
    با سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام بر همه دوستان

من میخوام برای برنامه استانی ساسکاچوان اقدام کنم و داخل SINP پروفایل درست کردم و هنگام پر کردن فرم ها به چندتا سوال برخوردم. گفتم اینجا بپرسم که دوستان همیشه لطف دارن و راهنمایی کردن این بار هم محبت کنن و ارائه راه و راهکار کنن.
    اولین سوالم اینه که : من ایلتس آکادمیک دارم و ایا اصلا قابل قبول هست یا اینکه باید بیخیال قضیه بشم و قبل از هرچیز برم دنبال امتحان مجدد و این حرفا( که اصلا هم دیگه توانش نیست)
    حالا اگه میتونم با همین ایلتس اقدام کنم
    سوال دوم اینکه :برای تایید مدرک باید چکاری انجام بدم؟مدارک را برای کجا باید بفرستم؟ایا میتونم الان فرم را تکمیل کنم و بعد برم دنبال تایید مدرک؟ من رشته ام مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستش و سابقه کاری هم که دارم برنامه نویس کاربردی بوده و اینطوری که خوندم و اطلاعات کسب کردم باید اونو به تایید Association of Professional Engineers and Geoscientists of Saskatchewan برسونم؟ایا درست اطلاعات کسب کردم؟
    این پروسه ها انقدر حساس هستن که ادم با اینکه خودش میخونه ولی خوب باز شک میکنه ببخشید واقعا دوستان اگه سوالاتم تکراری هستش و یا حوصلتونو سر میبره ولی واقعا درمانده ام.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سپاسگزارم

Junior Member

با سلام و احترام
    آیا برای اقامت استانی بعد از دریافت دعوتنامه EOI نیاز به اثبات دلایل کار و زندگی در ساسکاچوان را داریم؟ اگر بله چطور باید ثابت کنیم ؟متن مربوطه چطور باید تهیه شود؟

Junior Member

سلام ،دوستان برای سابقه کار برای ساسکاچوان حتما سابقه بیمه میخواد؟
    یعنی اگه بیمه کمتر داشته باشیم نمیشه اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)