صفحه 194 از 211 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasibabi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر....

من چند روز بیش یک ایمیل دریافت کردم با موضوع Canada Express Entry 2018/19, You are Nominated
    در متن ایمیل نوشته شده بود:
    You have been selected by Canada Express Entry 2018/19
    Every year certain numbers of people are selected via e-mail through our electronic ballot system by Canadian Government as part of support to some Countries.
    و یک nomination codeبرای من ارسال شده بود و درخواست کرده بود که در صورت دریافت این ایمیل و کد تاییدیه ارسال کنید تا بقیه مدارک لازم را براتون ارسال کنیم .من تاییدیه مبنی بردریافت ایمیل و کد را ارسال کردم و ایمیلی دریافت کردم که یک فرم دوصفحه ای برای مشخصات اولیه خودم و همراهانم بر کنم و صفحه اول گذرنامه خودم و همراهنم و عکس و شماره تماس سابقه کار و مدارک تحصیلی ظرف 5 تا ده روز کاری برایشان ارسال کنم.
    با توجه به اینکه من تا به حال درخواست رسمی برای دولت کانادا جهت مهاجرت ارسال نکرده ام و تنها سال گذشته یک بروفایل کاری در ونکوور باز کردم که هرهفته فرصت های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی ام ایمیل میشه . من هنوز فرم و اطلاعات درخواستی برایشان ارسال نکردم می خواستم ببینم که این کد ارسال شده صحت دارد یا خیر؟ و آیا در روش اکسبرس اینتری به این شیوه برای Provincial Nominee کد ارسال می گردد یا خیر؟

خیر اگر شما برای مهاجرت کانادا اپلای نکرده اید این ایمیل جعلی است و هدفش سرقت اطلاعات شخصی شماست. جمله ای هم که نوشته "our electronic ballot system by Canadian Government as part of support to some Countries" از بیخ و بن دروغ است و چنین سیستمی در کانادا وجود ندارد.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر....

من چند روز بیش یک ایمیل دریافت کردم با موضوع Canada Express Entry 2018/19, You are Nominated
    در متن ایمیل نوشته شده بود:
    You have been selected by Canada Express Entry 2018/19
    Every year certain numbers of people are selected via e-mail through our electronic ballot system by Canadian Government as part of support to some Countries.
    و یک nomination codeبرای من ارسال شده بود و درخواست کرده بود که در صورت دریافت این ایمیل و کد تاییدیه ارسال کنید تا بقیه مدارک لازم را براتون ارسال کنیم .من تاییدیه مبنی بردریافت ایمیل و کد را ارسال کردم و ایمیلی دریافت کردم که یک فرم دوصفحه ای برای مشخصات اولیه خودم و همراهانم بر کنم و صفحه اول گذرنامه خودم و همراهنم و عکس و شماره تماس سابقه کار و مدارک تحصیلی ظرف 5 تا ده روز کاری برایشان ارسال کنم.
    با توجه به اینکه من تا به حال درخواست رسمی برای دولت کانادا جهت مهاجرت ارسال نکرده ام و تنها سال گذشته یک بروفایل کاری در ونکوور باز کردم که هرهفته فرصت های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی ام ایمیل میشه . من هنوز فرم و اطلاعات درخواستی برایشان ارسال نکردم می خواستم ببینم که این کد ارسال شده صحت دارد یا خیر؟ و آیا در روش اکسبرس اینتری به این شیوه برای Provincial Nominee کد ارسال می گردد یا خیر؟

شما یعنی فقط جاب آلرت رو فعال کرده بودید و الان براتون دعوت نامه اومده؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed450 نمایش پست ها
    شما یعنی فقط جاب آلرت رو فعال کرده بودید و الان براتون دعوت نامه اومده؟!
    بله دعوت نامه نه nomination code اومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر اگر شما برای مهاجرت کانادا اپلای نکرده اید این ایمیل جعلی است و هدفش سرقت اطلاعات شخصی شماست. جمله ای هم که نوشته "our electronic ballot system by Canadian Government as part of support to some Countries" از بیخ و بن دروغ است و چنین سیستمی در کانادا وجود ندارد.
    ممنونم بس حتما باید ابلای در گام اول انجام شده باشه که بعد nomination code بیاد

ApplyAbroad Guru

ممنونم بس حتما باید ابلای در گام اول انجام شده باشه که بعد nomination code بیاد
    تا جایی که من میدونم باید در پول اکسپرس انتری باشید تا برای شما نومینشن بیاد. اصلا چیزی به نام electronic ballot system برای این کار وجود نداره و کانادا سهمیه خاصی به کشورهای مختلف اختصاص نمیده. نومینیشن هم از طرف حکومتهای ایالتی باید بیاد نه Canadian government. خلاصه اینقدر اشتباه در این ایمیل هست که جعلی بودنش رو نشون میده.

با سلام و خسته نباشی. بچه ها من ۵ ماهی هست دکترام رو در آلبرتا گرفتم و تازه پسداک شدم. خواستم بدونم الان میتونم برای آلبرتا نامینی اقدام کنم تا وقتی که از طرف دولت با هام تماس بگیرند ۶ ماه سابقه ام پر شده باشه! مرسی از راهنماییتون
    زیباترین قسم سهراب سپهری: نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچیک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز

Junior Member

سلام

تا جائیکه من میدونم برای روش EE حداقل امتیاز بایدحدود 450 باشه . حالا برای برنامه های استانی چطور ؟ با توجه به اینکه اگر شرایط استان رو داشته باشیم 600 امتیاز اضافه میشه ؟ میشه با زیر 400 امید داشت ؟

ضمنا وضعیت تقاضای استانها برای شغل حسابداری چطور هست ؟ با تشکر

Junior Member

باسلام خدمت دوستان عزیز.
    من 35 ساله متاهل ودر رشته اموزش زبان انگلیسی ارشدم را تمام کردم.الان 10 ساله که سابقه کار در اموزش و پرورش در شغل اموزگاری را دارم، سطح زبان انگلیسیم هم بالاست.خواستم بپرسم ایا برای برنامه های استانی شانسی برای مهاجرت و گرفتن پی ار دارم..ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dahan نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز.
    من 35 ساله متاهل ودر رشته اموزش زبان انگلیسی ارشدم را تمام کردم.الان 10 ساله که سابقه کار در اموزش و پرورش در شغل اموزگاری را دارم، سطح زبان انگلیسیم هم بالاست.خواستم بپرسم ایا برای برنامه های استانی شانسی برای مهاجرت و گرفتن پی ار دارم..ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با درود
    برای برنامه های استانی میتونید از طریق لینک های Checking Eligibility برای هر استان در سایت مربوطه، ببینید واجد شرایط هستید، و اگر بله چه مقدار امتیاز میگیرید:

• Nova Scotia (PNP).
    • Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP)
    • New Brunswick Provincial Nominee Program.
    • OINP- Ontario Immigrant Nominee Program.
    • Alberta Immigrant Nominee Program (AINP)
    • British Columbia Provincial Nominee Program (BCPNP)
    • Yukon Nominee Program (YNP)
    • Manitoba provincial nominee program (MPNP)
    • Prince edward island nominee program (PEI PNP)
    • Northwest territories nominee program (NTNP)
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به ساسکاچوان

سلام
    من ميخوام براي اين استان اقدام كنم ميشه راهنماييم كنيد ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)