صفحه 203 از 211 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط ilusmc نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک کارشناسی ارشدمو فرستادم برای ارزیابی وس و معادلmasterارزیابی شد آیا مدرک لیسانسم رو هم باید بفرستم دوباره ارزیابی یا همونو قبول میکنن
    برید تو تاپیک ارزشیابی مدرک تحصیلی گمونم نوشته بود باید همه مدارک دانشگاهی ارسال بشند. باز اونجا رو بخونید تا مطمئن شید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ilusmc نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک کارشناسی ارشدمو فرستادم برای ارزیابی وس و معادلmasterارزیابی شد آیا مدرک لیسانسم رو هم باید بفرستم دوباره ارزیابی یا همونو قبول میکنن
    In most cases, you only need an assessment for your highest level of education.
    For example, if you have a Master’s degree, you only need an assessment for that degree. You don’t need one for your Bachelor’s degree.

https://www.canada.ca/en/immigration...essed/who.html
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    In most cases, you only need an assessment for your highest level of education.
    For example, if you have a Master’s degree, you only need an assessment for that degree. You don’t need one for your Bachelor’s degree.

https://www.canada.ca/en/immigration...essed/who.html
    سلام
    من هم تا جایی که اطلاع دارم و اقدام کردم قبلا، اخرین مدرک تحصیلی مهم هست. امافقط برای اطلاع دوستانیکه شاید شرایط مدرکشون مثل من باشه میگم که من چون کارشناسی ناپیوسته بودم، هم مدرک کاردانی و هم مدرک کارشناسی را هر دوتا رو جداگانه ارزیابی کردن. و در توضیحات ارزیابی لیسانس نوشتن که کارشناسی ناپیوسته Discontinuous bachelor's degree. فوق دیپلم رو هم Associate degree زدن. حالا نمیدونم اگر مدرک فوق لیسانس پیوسته داریم که فکر کنم همان آخرین مدرک کافی هست. اگر تا کارشناسی پیوسته بوده و بعد فوق لیسانس گرفته شده، شاید هر دو رو wes کنین درست تر باشه. چون در ادامه توضیحات لینک بالا نوشته اگر دوتا مدرک دارید باید برای هر یک جداگانه ارزیابی انجام بشه. (مثل کارشناسی ناپیوسته) برای همین مثال زدم که اگر کارشناسی ارشد پیوسته بوده که همان یک ارزیابی کافیه ، در غیر اینصورت فکر کنم باید لیسانس یا حتی اگر کاردانی هم دارید، این 2تا هم ارزیابی بشه.

این قسمت رو هم بخونید:

When to get an assessment for 2 or more credentials

.To get points for having 2 or more credentials, you need an assessment for each one
    .To get full points for more than 1 credential, at least 1 of the credentials must be for 3 or more years of study

سلام دوستان
    من فوق لیسانس روانشناسی بالینی و دانشجوی دکتری ۴۰ ساله وفقط یکسال بیمه مرتبط با رشته ام دارم و آیلتس ۸.
    قصد دارم بدون وکیل مهاجرت کنم. ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
    با یک مشاور صحبت کردم گفت نمیتونی وارد پول بشی و رقابت کنی و اول وارد اکسپرس اینتریی میشی و بعد با برنامه استانی انتخاب میشی.
    من امتیازاتم رو حساب کردم ۶۵ میشه و متوجه شدم وارد اکسپرس اینتری هم نمیتونم بشم . چطور این مشاور گفت که میشه؟
    آیا راهی هست برای من به برنامه استانی؟ مهاجرت استانی بدون اکپرس اینتری کسی انجام داده ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من ۳۱ سالم و فوق لیسانس معماری دارم و ۵ سال و ۳ ماه سابقه کار مرتبط، آیلتس ندارم ولی فکر کنم ۵.۵ می‌توانم بگیرم همسرم ۳۳ سالش و فوق لیسانس معماری داره و شغلش آزاد هست، میخواستم بدونم میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟
    شانسی دارم ؟ از چه طریقی باید اقدام کنم
    ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasminiiiiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس روانشناسی بالینی و دانشجوی دکتری ۴۰ ساله وفقط یکسال بیمه مرتبط با رشته ام دارم و آیلتس ۸.
    با یک مشاور صحبت کردم گفت نمیتونی وارد پول بشی و رقابت کنی و اول وارد اکسپرس اینتریی میشی و بعد با برنامه استانی انتخاب میشی.
    من امتیازاتم رو حساب کردم ۶۵ میشه و متوجه شدم وارد اکسپرس اینتری هم نمیتونم بشم . چطور این مشاور گفت که میشه؟
    آیا راهی هست برای من به برنامه استانی؟ مهاجرت استانی بدون اکپرس اینتری کسی انجام داده ؟
    بجز کبک بقیه مهاجرتهای استانی هم از طریق اکسپرس انتری است. شاید منظورش کبک بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بجز کبک بقیه مهاجرتهای استانی هم از طریق اکسپرس انتری است. شاید منظورش کبک بوده.
    من هم فکر میکنم نوع امتیاز بندی که برای شما اعلام شده مربوط به کبک CSQ هست.
    چون نوع امتیاز بندی در سیستم اکپرس اینتری و به حد نصاب رسیدن امتیاز یک کلاینت در حال حاضر عددی بین 440 تا 460 هست که این اعداد ثابت نیستن و هر دو هفته یکبار موقع draw ، کمی بالا پایین میشه.
    اول شما بایدببینی با مدارک فعلی چه امتیازی در اکسپرس اینتری میاری. که شامل دو نوع امتیاز بندی هست. یک مورد فقط امتیازهای مدارک شما هست. مورد دوم علاوه بر مدارک شما، اگر جاب آفر داشته باشید بسته به نوع جاب آفر، 50 امتیاز یا 200 امتیاز به امتیازات مدارک شما اضافه خواهد شد. علت اینکه 2 نوع امتیاز بندی وجود داره اینه که جاب آفرهایی که مربوط به ناک های با شماره ای که با 00 شروع میشه ، مربوط به مدیران ارشد و پست های سازمانهای دولتی هستند که 200 امتیاز داره. امتیاز 50 برای سایر جاب آفرها در ناک های 0 (صفر)، A، B، C و D هست که مربوط به سوابق کاری مهندسی و اینگونه مشاغل هست. که ناکهای B,C,D برای سطوح پایین کاری و تحصیلی هست. با توجه به لینکی براتون میذارم فکر میکنم شما شامل ناک 0311 میشین. اما باز خودتون بررسی های لازم رو انجام بدین: در لینک دوم میتونید عنوان انگلیسی رشته خود رو وارد کنید تا ناک مربوط به ان را به شما اعلام کند.
    https://www.canada.ca/en/immigration...tion-code.html

https://www.canada.ca/en/immigration...code.html#find

اگر از یک برنامه استانی استفاده کنید ، زمانی که اون استان شما رو انتخاب کنه ( داشتن پیشنهاد کاری هم جزئی از مدارک اون استان هست، حداقل در مورد استان BC مطمئن هستم) این انتخاب استانی به شما 600 امتیاز در سیستم اکپرس اینتری میده و با بقیه امتیازهای مدارک شما جمع میشه که قطعا شما در اولین draw نامه invitation to apply رو در سیستم فدرال دریافت میکنید و وارد جریان اصلی مهاجرت میشید. در واقع یعنی بعد از پذیرش از طرف یک استان، پرونده شما میره بخش فدرال (اکسپرس اینتری) و مابقی بررسی ها اونجا انجام میشه.
    این موارد رو همگی رو تحقیق کنید راجبش و اگر میتونید بدون وکیل و به طور دقیق انجام بدید که چه بهتر. اما اگر فهمیدید که شانس اقدام دارید و اطلاعات کافی و لازم رو نتونستید کسب کنید حتما از یک وکیل مجرب استفاده کنید که بتونه براتون اگر لازم باشه جاب آفر بگیره.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام دوستان
    امتیازهای خود را بر اساس کدام معیار حساب کرده اید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ممنونم از پاسختان دوستان گرامی
    من امتیازم را بر اساس معیار حداقل ۶۷ امتیاز لازم برای وارد شدن به پول محاسبه کردم. ررشته ام جزو لیست A میشه کد ۴۱۵۱
    بابررسی هایی که کردم متوجه شدم اگر بیمه ام را دوسال بزنم ( تا زمان دعوتنامه و وقت بررسی مدارک دوسال میشه احتمالا) و مدرک A2 فرانسه هم بگیرم میتونم وارد پول بشم و بعدش برای استانهایی مثل ساسکوچوان و انتاریو ... که هراز گاهی باز میشن اقدام کنم.
    راستش من فکر گرفتن جاب آفر رو از خارج از کانادا از سرم بیرون کردم چون برای رشته من مجوز شغلی و رجیستری نیاز هست که نیاز به امتحان حضوری داره مگر برای شغلی مثل کار در مرکز تحقیقات که شاید لازم نباشه.... وکیل مجربی هم نمیشناسم که کاررو بدستش بسپارم ...
    ممنونم میشم بگید این مسیری که دارم میرم درست هست و شانسی دارم ؟ و اینکه من بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی دارم برای خودم رد میکنم هرماه. ایا اوکی هست از نظر آفیسر؟

ممنونم از پاسختان دوستان گرامی
    من امتیازم را بر اساس معیار حداقل ۶۷ امتیاز لازم برای وارد شدن به پول محاسبه کردم. ررشته ام جزو لیست A میشه کد ۴۱۵۱
    بابررسی هایی که کردم متوجه شدم اگر بیمه ام را دوسال بزنم ( تا زمان دعوتنامه و وقت بررسی مدارک دوسال میشه احتمالا) و مدرک A2 فرانسه هم بگیرم میتونم وارد پول بشم و بعدش برای استانهایی مثل ساسکوچوان و انتاریو ... که هراز گاهی باز میشن اقدام کنم.
    راستش من فکر گرفتن جاب آفر رو از خارج از کانادا از سرم بیرون کردم چون برای رشته من مجوز شغلی و رجیستری نیاز هست که نیاز به امتحان حضوری داره مگر برای شغلی مثل کار در مرکز تحقیقات که شاید لازم نباشه.... وکیل مجربی هم نمیشناسم که کاررو بدستش بسپارم ...
    ممنونم میشم بگید این مسیری که دارم میرم درست هست و شانسی دارم ؟ و اینکه من بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی دارم برای خودم رد میکنم هرماه. ایا اوکی هست از نظر آفیسر؟
    سلام
    از نظر بیمه، کلا الزامی به ارائه بیمه به همراه مدارک شغلی نیست اما خب ارائه ی آن میتونه تاثیر مثبتی رو روند بررسی مدارک کاری شما داشته باشه، حتی اگر به صورت خویش فرما باشه.
    از نظر امتیاز بندی راستش من هنوز یک مقدار گیج هستم چون تا اونجا که من میدونم و اقدام هم کردم امتیاز بندی پول برای express entry همانطورکه گفتم اعدادی بین 440 تا 460 باید باشه چون انتخاب کلاینت ها هر دو هفته یکبار بر اساس همین اعداد هست.. حالا اگر من اشتباه میکنم دوستان دیگه من رو اصلاح کنن. و اینکه شما برای اقدام از طریق اکسپرس اینتری برای بخش فدرال مثل اونتاریو یا استانهای دیگه ساسکاچوان و منیتوبا و غیره.... نیاز به مدرک زبان انگلیسی آیتلس دارید (تنها استانی مدرک زبان فرانسه لازم داره که به عنوان زبان اول باید باشه، کبک هست) ضمن اینکه داشتن مدرک زبان دوم مثل فرانسه برای پرونده های اکسپرس اینتری خودش شامل یک امتیازی جداگانه میشه که البته نه اینکه فکر کنید امتیاز بالایی داره اما بالاخره امتیازبندی برای خودش داره اما عنوان زبان زبان دوم. مثلا اگه TEF B2 فرانسه داشته باشید که معادل همون clb 6 در انگلیسی هم امتیاز خوبی به امتیازهای شما اضافه میکنه.
    باز دوستان دیگه که شاید تجربه مشابه هی مثل شما داشتن یا اطلاعات بهتری داشتن میتونن بهتر کمک کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)