صفحه 204 از 211 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2109

موضوع: مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت استانی به کانادا (Provincial Nominee)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasminiiiiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس روانشناسی بالینی و دانشجوی دکتری ۴۰ ساله وفقط یکسال بیمه مرتبط با رشته ام دارم و آیلتس ۸.
    قصد دارم بدون وکیل مهاجرت کنم. ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
    با یک مشاور صحبت کردم گفت نمیتونی وارد پول بشی و رقابت کنی و اول وارد اکسپرس اینتریی میشی و بعد با برنامه استانی انتخاب میشی.
    من امتیازاتم رو حساب کردم ۶۵ میشه و متوجه شدم وارد اکسپرس اینتری هم نمیتونم بشم . چطور این مشاور گفت که میشه؟
    آیا راهی هست برای من به برنامه استانی؟ مهاجرت استانی بدون اکپرس اینتری کسی انجام داده ؟
    سلام ، اكسپرس اينتري يك سيستم است و نه برنامه . اين سيستم سه برنامه مستقيم زيرمجموعه FSW, FST CEC داره . و همانطور كه به درستي مطالعه كرديد براي قرار گرفتن در برنامه نيروي متخصص فدرال بايد ٦٧ امتياز بدست بياريد. من امتياز شمارو با همان اطلاعاتي كه گذاشتيد محاسبه كردم و ٦٣ شد، البته من دقيق ريز نمرات ايلتس شمارو نميدونم و فرض را بر clb9 گذاشتم. شما چاره اي نداريد جز انكه سابقه كار بيشتر ارائه كنيد و يا در برنامه هاي استاني غير اكسپرس انتري شركت كنيد.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasminiiiiiii نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختان دوستان گرامی
    من امتیازم را بر اساس معیار حداقل ۶۷ امتیاز لازم برای وارد شدن به پول محاسبه کردم. ررشته ام جزو لیست A میشه کد ۴۱۵۱
    بابررسی هایی که کردم متوجه شدم اگر بیمه ام را دوسال بزنم ( تا زمان دعوتنامه و وقت بررسی مدارک دوسال میشه احتمالا) و مدرک A2 فرانسه هم بگیرم میتونم وارد پول بشم و بعدش برای استانهایی مثل ساسکوچوان و انتاریو ... که هراز گاهی باز میشن اقدام کنم.
    راستش من فکر گرفتن جاب آفر رو از خارج از کانادا از سرم بیرون کردم چون برای رشته من مجوز شغلی و رجیستری نیاز هست که نیاز به امتحان حضوری داره مگر برای شغلی مثل کار در مرکز تحقیقات که شاید لازم نباشه.... وکیل مجربی هم نمیشناسم که کاررو بدستش بسپارم ...
    ممنونم میشم بگید این مسیری که دارم میرم درست هست و شانسی دارم ؟ و اینکه من بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی دارم برای خودم رد میکنم هرماه. ایا اوکی هست از نظر آفیسر؟
    شما به راحتی میتوانید وارد پول شوید اما به راحتی نمی توانید از پول انتخاب بشوید متاسفانه بدلیل سن تا همین الان ۵۰ امتیاز از دست دادید. برای وارد شدن به پول تمام شرایط را شما دارید. امتیازها هم بر اساس سیستم اکسپرس انتری محاسبه می شود نه اونی که شما حساب کردید. فعلا یک پروفایل بسازید و وارد پول شوید تا استانی بتوانید انتخاب شوید همزمان هم شرایط استانی استانهای مختلف رو بررسی کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام ، اكسپرس اينتري يك سيستم است و نه برنامه . اين سيستم سه برنامه مستقيم زيرمجموعه FSW, FST CEC داره . و همانطور كه به درستي مطالعه كرديد براي قرار گرفتن در برنامه نيروي متخصص فدرال بايد ٦٧ امتياز بدست بياريد. من امتياز شمارو با همان اطلاعاتي كه گذاشتيد محاسبه كردم و ٦٣ شد، البته من دقيق ريز نمرات ايلتس شمارو نميدونم و فرض را بر clb9 گذاشتم. شما چاره اي نداريد جز انكه سابقه كار بيشتر ارائه كنيد و يا در برنامه هاي استاني غير اكسپرس انتري شركت كنيد.
    آقا سهیل سلام
    پس اون امتیازهایی که در موقع draw برای افراد اعلام میشه ( مثلا متقاضی با 450 امتیار انتخاب میشه و Invitation To Apply میگیره) این امتیاز 450 چجوری و از کجا محاسبه میشه؟ و اون امتیاز 67 داستانش چیه؟
    ویرایش توسط nimallica : June 19th, 2020 در ساعت 06:46 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    شما به راحتی میتوانید وارد پول شوید اما به راحتی نمی توانید از پول انتخاب بشوید متاسفانه بدلیل سن تا همین الان ۵۰ امتیاز از دست دادید. برای وارد شدن به پول تمام شرایط را شما دارید. امتیازها هم بر اساس سیستم اکسپرس انتری محاسبه می شود نه اونی که شما حساب کردید. فعلا یک پروفایل بسازید و وارد پول شوید تا استانی بتوانید انتخاب شوید همزمان هم شرایط استانی استانهای مختلف رو بررسی کنید
    با سلام ، لطفا اطلاعات نادرست منتشر نکنید، ایشان واجد شرایط برای ورود به سیستم اکسپرس اینتری نیستند چون اساسا و اصلا در قالب هیچ یک از ۳ برنامه اصلی قرار نمیگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    آقا سهیل سلام
    پس اون امتیازهایی که در موقع draw برای افراد اعلام میشه ( مثلا متقاضی با 450 امتیار انتخاب میشه و Invitation To Apply میگیره) این امتیاز 450 چجوری و از کجا محاسبه میشه؟ و اون امتیاز 67 داستانش چیه؟
    اکسپرس اینتری یک سیستمه و سه برنامه نیروی متخصص ، نیروی ماهر و تجربه کانادایی داره .

برای ورود به این سیستم باید ابتدا واجد شرایط یکی از این ۳ برنامه بود . نکلیف نیروی ماهر و تجربه کانادایی مشخصه و این خانم در اون برنامه ها قرار نمیگیریند. میمونه نیروی متخصص

نیروی متخصص قبل از انکه وارد اکسپرس اینتری یا همان پول شود می بایست حداقل ۶۷ امتیاز از جدول اون برنامه کسب کنه که امتیاز این خانم حتی با فرض سی ال بی ۹ هم به ۶۷ نمیرسه و اصلا نمیتواند وارد سیستم اکسپرس اینتری بشود .

کسی که میره پروفایل اکسپرس میسازه، در حقیقت متوجه نمیشه که سیستم در مرحله اول که ارزیابیه، در حقیقت داره میسنجه که ایا این متقاضی در قالب هیچ یک از ۳ برنامه اصلی قرار میگیرد یا خیر

وقتی فردی وارد پول میشه، همگی بر اساس یک ساختار مشترک امتیاز ذریافت میکنند اما همچنان در حقیقت در زیر مجموعه یکی از آن سه برنامه اصلی هستند ، نتیجه اینکه شما با امتیاز ۴۳۰ در قبولی های دور قبل که مینیمم کات اف ۳۹۰ بوده انتخاب نمیشی، چون اون انتخاب از افرادی بوده که زیر گروه فرضا نیروی کار ماهر قرار داشتند.

اکسپرس اینتری یک سیستمه و سه برنامه نیروی متخصص ، نیروی ماهر و تجربه کانادایی داره .

برای ورود به این سیستم باید ابتدا واجد شرایط یکی از این ۳ برنامه بود . نکلیف نیروی ماهر و تجربه کانادایی مشخصه و این خانم در اون برنامه ها قرار نمیگیریند. میمونه نیروی متخصص

نیروی متخصص قبل از انکه وارد اکسپرس اینتری یا همان پول شود می بایست حداقل ۶۷ امتیاز از جدول اون برنامه کسب کنه که امتیاز این خانم حتی با فرض سی ال بی ۹ هم به ۶۷ نمیرسه و اصلا نمیتواند وارد سیستم اکسپرس اینتری بشود .

کسی که میره پروفایل اکسپرس میسازه، در حقیقت متوجه نمیشه که سیستم در مرحله اول که ارزیابیه، در حقیقت داره میسنجه که ایا این متقاضی در قالب هیچ یک از ۳ برنامه اصلی قرار میگیرد یا خیر

وقتی فردی وارد پول میشه، همگی بر اساس یک ساختار مشترک امتیاز ذریافت میکنند اما همچنان در حقیقت در زیر مجموعه یکی از آن سه برنامه اصلی هستند ، نتیجه اینکه شما با امتیاز ۴۳۰ در قبولی های دور قبل که مینیمم کات اف ۳۹۰ بوده انتخاب نمیشی، چون اون انتخاب از افرادی بوده که زیر گروه فرضا نیروی کار ماهر قرار داشتند.
    یعنی موقع ساختن پروفایل همه اطلاعاتی که از طرف میگیره مثل تحصیلات، سابقه کاری در ایران (واسه ماها)، زبان، سن و و و خود سیستم امتیازات اینها رو از 100 میسنجه. که مثلا اگر کسی حالا یک جاب آفر هم داشته خود سیستم اونو میبره توی سکشنِ skilled trade. اگر هم نداشته باشه ولی 67 امتیاز رو داشته باشه میبره در گروه FSW. تا اینجا رو درست متوجه شدم؟

.هنوز اون قسمتی که توی اعلام draw امتیاز ها یکدفعه انقد میره بالا ( با فرض اینکه طرف جاب آفر نداره و جزو گروه FSW حساب بشه) رو دقیق متوجه نشدم راستش که بر چه اساسی این اتفاق میفته. یعنی میاد بر اساس حالا یکسری معادل بندی ها، مدارک طرف رو میبره در مرحله دوم که میگن کلا 1200 امتیاز داره که 600 تاش شامل 4 بخش اصلیه و یک بخش هم فقط مربوط به انتخاب شدن از طرف یک استانه؟
    ویرایش توسط nimallica : June 19th, 2020 در ساعت 06:47 AM

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

با سلام ، لطفا اطلاعات نادرست منتشر نکنید، ایشان واجد شرایط برای ورود به سیستم اکسپرس اینتری نیستند چون اساسا و اصلا در قالب هیچ یک از ۳ برنامه اصلی قرار نمیگیرند.

قانون درست eligibility در این لینک هست

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

فرد ممکنه از طریق استانی دعوت نامه بگیره خارج از اون سه برنامه ای که فرمودید. با فرض اینکه ایشان بالاترین نمره زبان انگلیسی رو داشته باشد امتیازشان ۴۴۹ است که شانس برای استانی دارند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    قانون درست eligibility در این لینک هست

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

فرد ممکنه از طریق استانی دعوت نامه بگیره خارج از اون سه برنامه ای که فرمودید. با فرض اینکه ایشان بالاترین نمره زبان انگلیسی رو داشته باشد امتیازشان ۴۴۹ است که شانس برای استانی دارند
    نخير قربان، فرد اصلا وارد پول نميتواند بشود كه دعوتنامه استاني دريافت كنه و امتيازش بالاتر بره.
    همانطور كه در پست اول اشاره كردم ، برنامه هاي استاني Non-EE - غير اكسپرس اينتري تنها اپشن ايشان است

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    یعنی موقع ساختن پروفایل همه اطلاعاتی که از طرف میگیره مثل تحصیلات، سابقه کاری در ایران (واسه ماها)، زبان، سن و و و خود سیستم امتیازات اینها رو از 100 میسنجه. که مثلا اگر کسی حالا یک جاب آفر هم داشته خود سیستم اونو میبره توی سکشنِ skilled trade. اگر هم نداشته باشه ولی 67 امتیاز رو داشته باشه میبره در گروه FSW. تا اینجا رو درست متوجه شدم؟

.هنوز اون قسمتی که توی اعلام draw امتیاز ها یکدفعه انقد میره بالا ( با فرض اینکه طرف جاب آفر نداره و جزو گروه FSW حساب بشه) رو دقیق متوجه نشدم راستش که بر چه اساسی این اتفاق میفته. یعنی میاد بر اساس حالا یکسری معادل بندی ها، مدارک طرف رو میبره در مرحله دوم که میگن کلا 1200 امتیاز داره که 600 تاش شامل 4 بخش اصلیه و یک بخش هم فقط مربوط به انتخاب شدن از طرف یک استانه؟
    هر يك از ان سه برنامه براي اليجيبل شدن ، فاكتور هاي خودشون رو دارند.

نيروي متخصص يه جدول امتياز داره و ميگه از اين جدول بايد حداقل ٦٧ بياري
    كارگر ماهر يا همان تريد ، ٢ سال سابقه كار فني و سي ال بي ٥ در SL و ٤ در WR بهمراه يا جاب افر يا سرتيفيكت فني از كانادا ( جدول حداقل امتياز نداره )
    تجربه كار كانادايي هم يكسال سابقه كار كانادايي در ناك 0. A, B و سي ال بي ٥ يا ٧ بسته به ناكي كه كار كرده.

بايد حداقل در يكي از اين برنامه ها اليجيبل بشويد تا امكان ورود به اكسپرس اينتري داشته باشيد. صرف داشتن فوق ليسانس و ايلتس ٨ تضمين كننده ورود به اكسپرس اينتري نيست.

هر يك از ان سه برنامه براي اليجيبل شدن ، فاكتور هاي خودشون رو دارند.

نيروي متخصص يه جدول امتياز داره و ميگه از اين جدول بايد حداقل ٦٧ بياري
    كارگر ماهر يا همان تريد ، ٢ سال سابقه كار فني و سي ال بي ٥ در SL و ٤ در WR بهمراه يا جاب افر يا سرتيفيكت فني از كانادا ( جدول حداقل امتياز نداره )
    تجربه كار كانادايي هم يكسال سابقه كار كانادايي در ناك 0. A, B و سي ال بي ٥ يا ٧ بسته به ناكي كه كار كرده.

بايد حداقل در يكي از اين برنامه ها اليجيبل بشويد تا امكان ورود به اكسپرس اينتري داشته باشيد. صرف داشتن فوق ليسانس و ايلتس ٨ تضمين كننده ورود به اكسپرس اينتري نيست.
    soheil , zini

من خودم برای استانی اقدام کردم منتها خورد به کرونا گفتن فعلا دست نگه دارید تا شرایط بهتر بشه بعد اقدام کنید. حالا به چه صورت بود: اینکه اول توی سایت welcomebc ( من برای بریتیش کلمبیا میخوام اقدام کنم از روش BCPNP EE) یک پروفایل میسازی بعد مدارک رو سابمیت میکنی، بعد امتیاز شما رو ارزیابی میکنه بعد بر اساس روشی که انتخاب کردی ( چندین روش برای اقدام داره) مثلا حداقل امیاز 97 هست. حالا اگر کسی جاب آفر هم داشه باشه بسته به شهری که کارفرما در اون شهر باشه ، این هم خودش یک امتباز داره که میتونه به امتیاز شما اضافi کنه. البته امتباز هر منطقه ای و استانی از british culombia یک امتیاز مخصوص به خودش داره، مثلا اگه جاب آفر برای Great Vancouver باشه شما امتیازی برای اون شهر نمیگیری، هرچه جال آفر برای شهرهای کوچکتر و غیر مرکزی تر باشه (به خاطر هدف توسعه اشتغالزایی در او مناطق) امتیاز شما در خصوص اون شهر بیشتر خواهد شد که اگه اشتباه نکنم ماکزیمم امتیاز شهر 10 هست. خلاصه اگه این امتیاز لازم رو بیاری اسم شما انخاب میشه و بعدش در مرحله بعد پرونده میره در بخش فدرال که اصل کار اونجاست که کارای بررسی نهایی و ویزا دادن و اینا رو بررسی میکنه. فدرال هم مثل همیشه اول میگه بایومتریک و مدیکال رو انجام دیدی و سایر مدارک رو سابمت میکنی و دیگه میره برای بررسی های مربوطه.

در وقاع تا اونجا که من تا الان فهمیدم برنامه استانی از سیستم EE جدا هست اما نهایت کار پرونده میره در بخش فدرال تا تکلیفش معلوم شه. حسن روش استانی اینه وقتی از طرف یه استان نامینیت میشی این به شما 600 امتیاز در سیستم امتیاز دهیِ فدرال میده که با بقیه امتیاز های شما جمع میشه و مثلا 800و 900 امتیاز میگری و draw میشی و ITA میگیری.

روش های دیگه هم برای BC هست مثل
    : • Skills Immigration – Skilled Worker •
    Skills Immigration – Healthcare Professional
    • Skills Immigration – International Graduate
    • Skills Immigration – International Post-Graduate
    • Skills Immigration – Entry Level and Semi-Skilled (Including employment in the Northeast Development Region of B.C.)

:Express Entry BC categories:
    • Express Entry BC – Skilled Worker
    • Express Entry BC – Healthcare Professional
    • Express Entry BC – International Graduate
    • Express Entry BC – International Post-Graduate

این خلاصه چیزی بود که من تا الان متوجه شدم.

حالا اگه بخشی رو اشتباه گفتم منو تصحیح کنید.

ارادتمند
    ویرایش توسط nimallica : June 19th, 2020 در ساعت 08:35 PM

برنامه هاي pnp دو شاخه تحت سيستم اكسپرس و غير اكسپرس اينتري دارند.

تحت سيستم اكسپرس يعني شما پروفايل معتبر در سيستم اكسپرس داري، حالا بر اساس يه سري مكانيزم خاص براي هر استان، درنهايت يه نامينيشن استاني دريافت ميكني (٦٠٠ امتياز ) و در دراو بعدي قطعا انتخاب ميشيد

غيراكسپرس، يعني همان كه احتمالا شما اقدام كردي. صفر تا صد ارزيابي رو ايالت انجام ميده و شمارو نامينيت ميكنه، بعد شما فايل رو بصورت كاغذي ارسال ميكني سيدني در ايالت نوا اسكوشيا براي مديكال و بك گراند چك.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)